Wat vind jij het leukste topic en waarom?

Discussie in 'De lounge' gestart door esklessebes, 30 okt 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. esklessebes

    esklessebes VIP lid

    23 mrt 2014
    7.004
    3.665
    113
    Zelf vind ik babynamen verzinnen erg leuk. Vind het voor een ander zoveel makkelijker dan voor mn eigen kids.

    Ook de tinderverhalen zijn geweldig ben een stiekeme meelezer.

    Ik hou vooral van mensenmensen onderwerpen. Wat zij bezig houd, in wat voor situatie zij zitten ,problemen, dilemma's enz.
     
  2. Liselou

    Liselou Bekend lid

    1 jan 2019
    898
    1.131
    93
    Ik vind dit een leuk topic haha. :p

    Babynamen topics vind ik ook leuk. Verder ook het tinder topic, het date topic, waar valt jouw mond van open en in het algemeen topics met discussie. Af en toe een echt reltopic is ook niet verkeerd. :roflmao:
     
    Lill en esklessebes vinden dit leuk.
  3. RachelleNM

    RachelleNM Fanatiek lid

    19 aug 2015
    3.329
    2.135
    113
    Vrouw
    Het 100 dagen afteltopic :roflmao: En in de toekomst wss het eerste 100 dagen met je baby topic.

    Oké, soms een reltopic :rolleyes:
     
    esklessebes vindt dit leuk.
  4. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Ik vind de babynamen verzinnen altijd heel stom. Vooral omdat er heel veel namen voorbij komen waarvan ik denk in die richting zoekt ts toch helemaal niet en hoezo vind je de naam die je oppert passen bij de andere kindernamen, ik vind ze 9 vd 10 keer bijna vloeken bij elkaar.

    Ik vind het verschrikkelijke babynamen topic leuk. Het topic nav topic titels vaak hylarisch en lees graag mee in het tinder topic.
     
    Ysabella, Sado, esklessebes en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  5. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.507
    13.797
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    Met stip op 1 ben ik te vinden in de babynamentopics :D
    Maar idd. wel hetzelfde irritatiepunt als @GossipGirlxoxo :rolleyes:

    De lounge doet het ook goed met op dit moment o.a. voornamelijk het ''waar valt jouw mond van open-topic'' en het ''busted/betrapt-topic''.
    De sappige verhalen..... Kan mij echt niet smakelijk genoeg zijn haha :D

    En als ik echt tijd over heb zit ik in de topics peuter/kleuter en soms nog baby/dreumes. Vanwege topics die ik heb geopend vanwege onze kindjes. Of om te lezen hoe het met de dames en hun gezinnen gaat bij wie het allemaal niet zo van een leien dakje gaat vanwege erg zieke kindjes bijv. :(

    Heb ik tijd over en verveel ik me de pleuris dan wil ik nog wel eens in het skull-theorie topic reageren :)
    Of ik doe mee met 1 van de spelletjes (vooral namen ABC).
     
    esklessebes en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.
  6. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.609
    8.359
    113
    Vrouw
    De topics waar ik goede herinneringen aan heb zijn vooral de groepjes waarin je samen naar de bevalling toe leeft en de tijd erna. Dat blijf ik bijzonder vinden.
     
    esklessebes vindt dit leuk.
  7. esklessebes

    esklessebes VIP lid

    23 mrt 2014
    7.004
    3.665
    113
    Misschien maar weer een reltopic openen:roflmao::roflmao:
     

Deel Deze Pagina