Ik eet elke dag fruit, mijn vriend hooguit zo nu en dan een appel of banaan. Heb hier eigenlijk standaard iets van appels of banaan. Nu ook mandarijntjes en regelmatig nog blauwe bessen en frambozen voor in de yoghurt. Eet tussen de middag eigenlijk altijd wel een stuk (of meer) fruit voordat ik naar de avonddienst ga. En soms na het werk ook nog.
Mijn dochter eet dagelijks 2 stuks fruit. Zoon houd alleen van bananen en soms wilt ie ook wel een appel. Verder lust ie geen fruit. Ik eet dagelijks 4-5 stukken fruit. Vriend eet soms 2 appels. standaard heb ik appels, witte druiven en bananen. Nu heb ik ook mandarijnen in huis en blauwe druiven. Soms koop ik peren, kiwi’s of aardbeien erbij. Frambozen en blauwe bessen worden hier niet gegeten.
Hier echt veel. Meerdere kilo's bananen en appels, peren, druiven, mango's, mandarijnen. Haast niet bij te houden met kopen. De oudste moet sowieso elke dag groenten/fruit mee naar school. Maar ook thuis gaat er echt nog veel in. Ook bij de jongste van 10 maanden. Ook veel paprika, komkommer, tomaten, wortels elke week. Alles wat maar makkelijk wegknabbelt.
Gewoon normaal. Ik vind fruit duur dus koop er geen kilo’s van. Per persoon een appel per dag en soms kiwi of banaan. Ik geef er ook niet om, mandarijntjes eten we nu wel iets meer.
Ik heb vandaag de boodschappen gehaald tot woensdag. Qua fruit 2 kilo appels, kilo mandarijnen, 6 bananen, bak Druiven en 1,5 kilo peren. Daarnaast nog 3 komkommers en 2 zakken geschrapte wortels. Kinderen hebben op school altijd fruit. Na school krijgen ze een monkey platter. En in de avond meestal nog wat rauwkost. Dat is woensdag op en dan gaan we weer naar de markt.
Momenteel zijn appels zwaar favorite. Onze zoon eet er makkelijk 3 per dag. Daarnaast ook 2 a 3 manderijen. Moet hem. Echt afremmen. Dochter elke dag 1 kiwi en 1 appel. Daarnaast altijd bananen en peren in huis. Zelf eet ik 2 stuks per dag (waarvan 1 appel standaard midden in de nacht) Fruit is inderdaad duur. Maar dat heb ik er wel voor over. Deze zomer amper fruit hoeven kopen door onze volle peren en appelboom en druivenstruik.
Ik at altijd 2 stuks fruit per dag, maar op mijn nieuwe werk doe ik dat niet meer omdat ik geen ochtendpauze heb. thuis heb ik er geen zin in Kids nemen elke dag een stuk fruit mee naar school of een bakje komkommer tomaat paprika oid.
Oudste dochter krijgt altijd fruit mee naar school. En eet na het avondeten nog wat fruit. Jongste dochter ontbijt vaak met een schaaltje gemengd fruit. En eet over de dag nog een peer, banaan, appel, druifjes of wat anders wat we hebben liggen. Ik vind fruit wel heel duur, voor het geen wat wij te besteden hebben, maar ik vind het ZO belangrijk. Ze eten slecht groente dus dubbel zo belangrijk.
Heel veel fruit hier. Elke week sowieso: 2 kilo bananen, 8 appels, 8 peren, 6 kiwi’s, net mandarijnen, 2 bakjes frambozen en 1 kg aardbeien en 2 mango’s. Groente ook veel: 2 avocado’s, 6 paprika’s, twee komkommer en snoeptomaten. In de zomer veel nectarines, watermeloen, perziken Twee kids en twee volwassenen hier.
Bananen en appels heb ik altijd wel. Nu ook een netje mandarijntjes, vorige week blauwe bessen en kiwi's. Ik kijk altijd een beetje wat er in de aanbieding is, want ik vind fruit erg duur. Rauwe groenten eigenlijk nooit, want dat vind niemand lekker hier. Enkel wel eens een komkommertje voor dochter en man. Afgelopen zomer hadden we zo veel appels aan onze 3 bomen, dat we daar niet tegenaan konden eten. De vogeltjes zijn er ook blij mee
Iedere dag 2 stuks mee maar het werk. En vaak snoep ik nog mee van het schoolfruit wanneer het niet op gaat. In het weekend eet ik minder fruit. Lijkt alsof het op werkdagen meer in mijn ritme zit
Mijn man neemt elke werkdag een banaan en 2 mandarijnen mee naar zijn werk. Ik eet elke dag 1 tot2 stuks fruit. De kinderen eten elke dag sowieso 1 stuks fruit en groenten. Ze eten meer groente dan fruit.
Zoon eet elke dag 1 a 2 appels of een keer een schaaltje druiven. Man en ik soms een banaan. Ik kan slecht tegen fructose, dus ben niet echt een fruiteter. Ik eet liever worteltjes of een stuk komkommer. Dus heel veel fruit kopen wij niet. 1 doosje druiven, 4 bananen en een zak appels per week.
Nou mn trolley is gekocht morgen maar ff in elkaar zetten. Het is zo een leuke zwarte geworden van de ikea!
Wij komen aan ons dagelijkse behoefte, maar zijn geen fruitmonsters. Het is dan ook helemaal niet zo gezond om veel fruit te eten. Fruitsuikers zijn uiteindelijk ook gewoon suikers waar je lichaam te veel van kan hebben.
Ik ken een gezin waar de kinderen de hele dag door fruit mogen pakken. Er is nooit snoep in huis vanwege de suikers. Maar de jongste heeft nu al een compleet verrot gebitje door het de hele dag maar snaaien van fruit in dit geval. Lijkt me toch ook niet de manier en bedoeling.
Dat komt me denk ik eerder dat ze hun tanden niet goed poetsen of iets genetisch. Elke keer dat je eet of drinkt is dat aanslag op je glazuur. Hier mogen de kinderen fruit eigenlijk altijd wel pakken als ze willen, of komkommers oid.
Ik vind groente veel belangrijker. Dus meer tomaten, broccoli en komkommer. Vooral broccoli eten we allemaal elke dag iets van. Liefst rauw. Kinderen ook. Is echt heel lekker. En alles zelf kauwen. Dus niet in een blender of smoothy. Fruit sowieso altijd in de ochtend.( school...appel of kiwi) Meestal staat er wel een bak zwarte druiven of blauwebessen/frambozen op tafel in de avond bij het eten.
De kinderen en ik eten elke dag sowieso 1 stuk fruit. Ik meestal meer. Mijn man vergeet het vaak. Hij is meer van de groenten.