Ivf/icsi/cryo okt,nov,dec

Discussion in 'MMM clubs' started by indy90, Sep 15, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Pleegmoeder34

    Pleegmoeder34 Actief lid

    Mar 2, 2018
    403
    329
    63
    Female
    @indy90 hele fijne vakantie! Geniet er even van.

    @Emmy30 goed rond gaan. Rond je navel. Mag er ook best verder boven en weer naar beneden, en van onderen net zo. Onder je navel. Maar als je alleen al rond gaat dan kom je dan pas elke paar dagen ofzo weer op dezelfde plek en dat scheelt al blauwe plekken. En de huidplooi strak vast pakken. De naald er haaks op zetten en in één keer prikken. Het niet te zacht doen want dan wil hij er niet goed door en raak je sneller een bloedvaatje. En neem je tijd. Het heeft geen haast.
     
    indy90 and Emmy30 like this.
  2. Chanbee

    Chanbee Fanatiek lid

    Jan 19, 2017
    1,224
    1,198
    113
    @Smienaatje jeetje zeg wat heftig! Fijn dat je terugplaatsing waarschijnlijk wel gewoon door gaat. Goed op je lijf blijven letten en geen risico’s nemen. Ik hoop dat je klachten snel gaan afnemen.

    @Rosie88 ik ga er eigenlijk een beetje vanuit dat hij negatief is. Gewoon uit zelfbescherming. Ik heb wel wat klachten (MOE echt met hoofdletters, zere tieten en steekjes in mijn onderbuik) maar ik blijf tegen mijzelf zeggen dat dit gewoon de hormonen vanuit de utro zijn. Het kan gewoon niet raak zijn...
     
    Smienaatje likes this.
  3. Rosie88

    Rosie88 Actief lid

    Feb 12, 2019
    204
    242
    43
    Female
    Klinkt allemaal heel herkenbaar die wisselende emoties en gedachten. Alles tussen hoop en vrees. Ergens had ik me ook voorgenomen om ervanuit te gaan dat het negatief is @Chanbee, maar mn hersens slaan soms op hol en dan gaan ze ineens positief en optimistisch denken.( heb trouwens exact dezelfde "symptomen" als jij, maar geef ook de medicijnen de schuld:rolleyes:)
    Had vandaag ook ontzettend trek in een broodje carpaccio.. voor de zekerheid toch maar niet gedaan, zelfs door boodschappen doen ben ik er toch mee bezig.
    Zou het liefst even 2 weken in winterslaap gaan ;)
    Is niet niks he dames die mmm, laat onze koppies overuren draaien en zorgt voor een hoop emoties:confused:
     
    Pleegmoeder34 likes this.
  4. Lin18

    Lin18 Fanatiek lid

    May 24, 2019
    2,174
    1,979
    113
    Female
    @Smienaatje wat spannend allemaal pff. Ik hoop dat het minder word en je je snel beter voelt. Goed dat je niet hoeft te werken, even aan jezelf denken.
    Heel veel sterkte en ik duim voor maandag!

    @Pleegmoeder34 komt me bekend voor. Ik ging ook steeds van het een naar t het ander. Sliep ook heel slecht wat ook niet hielp. Je doet er zoveel voor en dan hormonen erbij, het is niet niks. Ik duim voor een mooie uitslag 2 dec.

    Hier is het rustig. Veel buikkrampen gehad van de menstruatie, ook erger dan normaal. Maar lijkt nu te minderen. Verder gaan we vandaag een dagje als gezin weg. Even tijd voor elkaar.
    Dinsdag naar de arts, hoop op een fijn gesprek en januari starten.

    Fijne zondag allemaal
     
    Smienaatje, Pleegmoeder34 and Rosie88 like this.
  5. Emmy30

    Emmy30 Fanatiek lid

    Aug 20, 2014
    2,285
    598
    113
    Female
    NULL
    NULL
    Ja, dat wachtbankje is gewoon heftig... Ik ben tot nu toe altijd vol vertrouwen geweest dat de zwangerschap zou lukken, tijdens de wachtweken. Haha elke keer een lekkere deksel op mijn kop, maar mij helpt het juist de wachtweken goed door. Er helemaal vanuit gaan dat het lukt.
    Ieder z'n manier denk ik.
    En die emoties alle kanten op lijkt me heel logisch, het is allemaal nogal wat.

    @Lin18 is het normaal dat er weer een maand voorbij gaat voor je weer verder kunt? Ik dacht dat je gewoon na je menstruatie in die cyclus weer kon terugplaatsen. Maar dat is dus naïef gedacht. Succes met je gesprek dinsdag!

    Meiden, hadden jullie ook na ongeveer 9 dagen prikken met die stimuleerprik de eerste echo voor follikelmeting?
     
    Pleegmoeder34 likes this.
  6. Lin18

    Lin18 Fanatiek lid

    May 24, 2019
    2,174
    1,979
    113
    Female
    Dank je. Misschien kan dat als je cryos hebt maar die heb ik niet ;). En in december starten ze geen nieuwe ronde en je moet 1 maand rust nemen dacht ik.

    Ik had echo op cd2, starten met hormonen en echo op cd 7 zoiets dacht ik. Toen om de 2 a 3 dagen.
     
  7. Chanbee

    Chanbee Fanatiek lid

    Jan 19, 2017
    1,224
    1,198
    113
    Ik heb stiekem een testje gedaan maar niets op te zien. Dus ik denk dat ik van het wachtbankje af mag rollen en de rust maanden in mag gaan.
     
  8. Emmy30

    Emmy30 Fanatiek lid

    Aug 20, 2014
    2,285
    598
    113
    Female
    NULL
    NULL
    @Lin18 ow sorry dat was ik vergeten... Ah balen... Sorry! Hopen dat je snel weer mag starten dan en er dan meer mooie eicellen en bevruchtingen zijn.

    @Chanbee wanneer is je terugplaatsing ook alweer geweest?
     
  9. Dreamer29

    Dreamer29 Fanatiek lid

    Feb 25, 2015
    2,612
    996
    113
    Ah, wat balen zeg! Hoe voel je je? Heb je nog een sprankje hoop, of niet meer?
     
    Chanbee likes this.
  10. Rosie88

    Rosie88 Actief lid

    Feb 12, 2019
    204
    242
    43
    Female
    Ohh nee shit zeg:( maar hoeft nog niet definitief negatief te zijn!
     
    Chanbee likes this.
  11. Dreamer29

    Dreamer29 Fanatiek lid

    Feb 25, 2015
    2,612
    996
    113
    @Pleegmoeder34 : heel herkenbaar wat je schrijft.... het is echt een emotionele rollercoaster dit traject! En zeker die wachtweken... weten dat er een embryo in je lijf zit, van alles voelen, of juist niet, heel hard hopen, maar ook niet te optimistisch willen zijn. Het kan echt alle kanten op slingeren en hoort er ook ‘gewoon’ bij. Je bent dus zeker niet de enige daarin.

    Hier denk ik soms dat het allemaal nog wel mee valt, maar als ik merk wat voor gedachten er al door mijn hoofd gaan op het moment.... ik zat al even te fantaseren over hoe we het zouden kunnen aankondigen mocht het nu gelukt zijn, werd daar zo blij van om over na te denken! Het volgende moment temper ik mijn optimisme, want bang dat de teleurstelling dan des te groter zal zijn. Maar ja, teleurstelling is er altijd als het niet lukt. Verder ben ik momenteel niet fit, erg verkouden en weinig energie daardoor. Kan me niet voorstellen dat mijn lijf momenteel een aangename omgeving is voor een embryo. Dussss... zo gaat het in mijn hoofd momenteel :oops:
     
    Pleegmoeder34 likes this.
  12. Chanbee

    Chanbee Fanatiek lid

    Jan 19, 2017
    1,224
    1,198
    113
    Meiden ik kom toch even terug op mijn bericht. Ik kan alleen maar janken.. er staat een streep. Ik krijg hem niet op de foto maar mijn altijd nuchtere we hebben maar 25% kans vriend ziet hem ook. :o:

    @Emmy30 vorige week vrijdag.
     
    xxLinn, Lin18, Dreamer29 and 2 others like this.
  13. Pleegmoeder34

    Pleegmoeder34 Actief lid

    Mar 2, 2018
    403
    329
    63
    Female
    Wauw!!!! Gefeliciteerd meid!!!

    Op dezelfde test? Of heb je een nieuwe gedaan?
     
  14. Rosie88

    Rosie88 Actief lid

    Feb 12, 2019
    204
    242
    43
    Female
    Jaaaaaa dus toch:D
    Hoop dat hij snel duidelijker wordt en je m kan showen!
    Gefeliciteerd!
     
    Chanbee likes this.
  15. Chanbee

    Chanbee Fanatiek lid

    Jan 19, 2017
    1,224
    1,198
    113
    nee dezelfde. Met mijn slaperige hoofd zag ik het niet. Toen het bericht getypt (Nog in het toilet) en met tegenzin naar mijn vriend gelopen.. in de badkamer met daglicht opnieuw gekeken en daar stond toch iets.. hij is nog niet heel mooi ofzo maar hij is er echt en hij is roze. Dinsdag opnieuw testen en kijken of hij er nog is of dat het toch ovitrelle was.
     
    Lin18, Rosie88 and Pleegmoeder34 like this.
  16. Smienaatje

    Smienaatje Bekend lid

    Feb 21, 2019
    771
    881
    93
    Female
    Nee, hoef niet meer terug voor controle. Morgen, bij de punctie gaan ze natuurlijk nog wel even kijken, maar hoef vandaag niet terug om het te controleren.
     
    Chanbee and Pleegmoeder34 like this.
  17. Smienaatje

    Smienaatje Bekend lid

    Feb 21, 2019
    771
    881
    93
    Female
    @Emmy30 ik had precies een week na het starten met injecties een echo: op een vrijdag begonnen met prikken en de vrijdag erop een follikelmeting

    @Chanbee aaaahh wat spannend! Ik duim voor je! Dan zou je de eerste zijn van dit groepje!! :D
    Hopelijk volgt iedereen dan je voorbeeld:|
     
    Chanbee likes this.
  18. Dreamer29

    Dreamer29 Fanatiek lid

    Feb 25, 2015
    2,612
    996
    113
    Wow, super zeg! Hopelijk het begin van iets heel moois :) dat je test maar mooi op mag lopen de komende dagen. Spannend hoor!
     
    Chanbee likes this.
  19. Dreamer29

    Dreamer29 Fanatiek lid

    Feb 25, 2015
    2,612
    996
    113
    Jaaaaa, daar gaan we voor!
     
    Chanbee, Rosie88 and Smienaatje like this.
  20. Smienaatje

    Smienaatje Bekend lid

    Feb 21, 2019
    771
    881
    93
    Female
    Ik voel me vandaag al stukken beter. Buikomvang is met 5cm verminderd en de pijn in me buik is ook iets minder. Vandaag nog lekker rustig aan doen en dan morgen hopelijk de terugplaatsing!
    Ik zag er afgelopen dagen tegenop, omdat ik me niet zo fit voelde. Nu nog steeds niet de oude, maar heb er wel echt zin in! :cool:
     
    Lin18 and Rosie88 like this.

Share This Page