Wij doen het 33 weken dansje uit het zkh bed... Bloeddruk is weer helemaal gezakt. Om half 9 hebben ze een nieuwe ctg gemaakt en verwacht tussen nu en een uurtje dat de arts komt. Ga er eerlijk gezegd vanuit dat ik gewoon weer naar huis mag. Ondank dat alle klachten nog aanwezig zijn (die ze nu onderdrukken met paracetamol) zijn je bloeddruk, bloed en urine leidend en kunnen ze verder sowieso niets voor mij doen. De klachten die ik nu heb zijn dan “normaal” dus moet ik afwachten of dat weer erger gaat worden.
Pfff. Fijn dat de bloeddruk omlaag is, maar zeer vervelend dat de klachten wel blijven bestaan en dat je nu maar moet afwachten hoe het verder gaat...
@Dafino Gelukkig dat bloeddruk na beneden is, maar blijft wel spannend de komende weken! Maarrr wel al 33 weken! En elke dag/week is nu mooi meegenomen
Begin van de middag mocht ik uit het ziekenhuis. Omdat het heel onduidelijk is hoe nu verder is de vk net nog hier thuis geweest om mijn bloeddruk nogmaals te controleren en samen even rustig door te spreken hoe nu verder. Bloeddruk is weer laag 110/72 dus dat is hartstikke goed maar de klachten zijn nog steeds aanwezig. Voor nu moet ik deze klachten dus als standaard nemen en alles wat het erger wordt als dit moet ik opnieuw aan de bel trekken. Dinsdag weer controle bij de vk en voor nu zal dat voorlopig 2 keer per week zijn om alles goed in de gaten te blijven houden.
Fijn dat je weer thuis bent en ook dat ze je goed in de gaten houden. Die kleine moet echt nog even blijven zitten maar wel veilig voor jullie beide.
@mamavandave stress is het zeker. Het ontspannen zwanger zijn is nu wel echt helemaal weg. Ben nu echt aan het aftellen
Wat fijn dat je weer naar huis mocht, maar wat een onzekerheid krijg je dan eigenlijk mee.. Hopelijk kun je het de komende dagen wat loslaten en durf je wat vertrouwen te hebben.. de stress herken ik inderdaad.. Het onbezorgde is eraf, bij alles wat je voelt ga je afwegen wat je er mee moet doen.. Maar geloof me, het wordt weer iets beter straks! (het heeft mij vooral geholpen om vertrouwen te hebben in het termijn waar ik in zit. Het is een termijn waarbij je kindje best ter wereld kan komen. Elke dag dat ze nog zitten is meegenomen, maar als het zo is, dan is het zo.. Het komt allemaal goed! ❤️) Sterkte meid!
@Dafino fijn dat je thuis bent. Hopelijk kan je het gestresste gevoel de komende tijd wat meer los laten. Al snap ik je wel hoor! Maar sluit me aan bij @Langmuts : ze moeten nog even blijven zitten en elke dag is er weer 1! Hier ook aan het aftellen.
Zo een weekend offline geweest en wat is er veel gebeurt. Wat een heftig weekend @Dafino Wel fijn dat je nu weer thuis bent maar het lijkt me ook wel een spanning en onzekerheid Hier echt heel moe, hele weekend Sinterklaas gevierd. Vannacht wel geslapen van 21.00-08.00 met maar 1x wakker om te plassen. Dus dat was wel echt de fijnste nacht sinds maanden. Hopelijk komende nacht weer zo’n nacht
Fijn dat je weer thuis bent @Dafino maar inderdaad, wat een onzekerheid. Hopelijk kan je je rust een beetje vinden thuis en blijft je kindje nog even lekker zitten.
@Dafino heel fijn dat je weer thuis bent! Oh lieve mensen, wat ben ik moe. Ik ben er vannacht weer een keer of 7 uit geweest. Omdat de frummel aan het wiebelen en schoppen was, om te plassen of gewoon omdat ik spanning in mijn lijf had. Ben bek af. Heb deze week maar twee nachtjes gehad waarbij ik 3 uur achter elkaar geslapen heb, de rest allemaal korter. Ik ga maar weer vroeg naar bed vanavond. Wel vandaag onze wensen voor geboortekaartje doorgesproken met de beste vriendin van mijn moeder. Zij gaat het kaartje voor ons ontwerpen. Mijn vriendin en ik zitten helemaal niet op 1 lijn over wat we mooi vinden, dus een kleine uitdaging maar ik geloof dat we nu toch twee mooie concepten gaan krijgen. Ben heel benieuwd!
Fijn dat alle onderzoeken in elk geval niks ergs lieten zien en dat je weer thuis bent @Dafino Maar kan me helemaal voorstellen dat je er niet gerust op bent... Vervelend die stress! Dikke knuffel voor jou! wij hebben dit weekend de laatste dingen bezorgd die echt nog nodig waren voordat de baby kan komen: luiers in huis gehaald en een maxi cosi geleend van vrienden. Voelt fijn dat nu alles in huis is! Ik zie alleen enorm op tegen de laatste 2 werkweken, omdat ik het weekend ertussen ook nog naar een conferentie moet. Merk dat ik me echt steeds vermoeider ga voelen en meer pijntjes krijg. De to-do lijst voelt echt veel te lang... Ben echt op m'n tenen aan het lopen tot mijn verlof. Hoe is dat bij jullie, houden jullie het nog vol?
Hier ook op de tenen, helemaal herkenbaar! Maar ik moet en zal het tot 36 weken vol houden zodat ik die weken extra heb na de geboorte. Nog 2,5 week, nog 11 werkdagen. Aftellen!
Nog 3 weken werken en dan EINDELIJK verlof. Ben af aan het tellen het is nog te doen omdat ik goed slaap en weinig klachten heb. Maar alles wat er nu extra op het werk gebeurd en dingen waar ik nu niet op zit te wachten is wel vermoeiend en valt zwaar op mn humeur haha
Dat dacht ik ook, maar op je tenen lopen is niet goed voor jou en ook niet voor de baby. Sinds ik heb besloten dat ik met 34 weken ga, heb ik echt een soort rust over me heen gekregen. Het is ook wel mijn derde misschien dat dat scheelt en de fysio raadde dat ook aan
@Dafino Fijn dat je weer thuis bent. Ik heb onwijs met je te doen, omdat ik weet hoe het is. Ik heb vorige zwangerschap ook heel lang in continue onzekerheid gezeten en drieduizend extra controles gehad. Het enige wat ik je kan zeggen is...keep your eyes on the price. Zodra je de kleine straks (rond de 40 weken zwangerschap hopelijk) op je borst hebt liggen, is dit het allemaal waard geweest. Hou je taai! En als je even van je af wil schrijven, doe dat! Hier, of PB me als je daar behoefte aan hebt. @Laatste loodjes... Nog 3 weken werken en dan start mijn verlof. Maar sinds vorige week vind ik het fysiek erg zwaar. Ik probeer dus toch wat meer rust in te bouwen en wat minder vaak op en neer te reizen. Vorige week moest ik ook eigenlijk 2 dagen naar het buitenland, maar dat heb ik gecanceld. Hoewel m’n manager wat sputterde, kon hij zich wel vinden in t argument dat t zonde was om die 2 dagen wel te doen en dan opeens weken eerder te stoppen omdat ik over m’n grens heen was gegaan.
Super lief, dankjewel!! Ben wel heel benieuwd hoe het bij jou verlopen is? Is het uiteindelijk een zw vergiftiging geworden of dat niet? En hoe verliepen de controles bij jou? Merk wel dat ik eigenlijk heel erg zoekende ben naar vrouwen met ervaring en hoe het bij hun ging. Ook al weet ik dat het bij iedereen anders verloopt zoek ik toch een beetje houvast en vergelijking.