Eiceldonatie

Discussion in 'Donorschap' started by cd28, Sep 2, 2017.

Tags:
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Killy88

    Killy88 Fanatiek lid

    Aug 1, 2018
    1,394
    2,307
    113
    Female
    Omg morgen al @Muisje101 Ik duim ontzettend en stuur al m’n gelukswensen naar Spanje!!!! Zet m op en neem een mooi Emmy mee naar huis ❤️❤️❤️
     
    Muisje101 likes this.
  2. puppy28

    puppy28 Fanatiek lid

    Jan 20, 2014
    1,222
    604
    113
    Muisje101 likes this.
  3. Nienke91

    Nienke91 Bekend lid

    Jan 8, 2019
    503
    721
    93
    Female
    Heel veel succes @Muisje101! Zet m op! ❤️
     
    Muisje101 likes this.
  4. Equivoque

    Equivoque Fanatiek lid

    Apr 9, 2017
    1,046
    878
    113
    Female
    @Killy88 it's a boy! Nou ja, waarschijnlijk dan hè... wat grappig dat je jezelf altijd als meisjesmoeder hebt gezien! Ik had dat juist altijd met jongetjes... vind kleine jongetjes nog steeds zooo schattig, met meisjes heb ik dat weer minder! Behalve die van mij dan hè... daarmee ben ik dan toch weer lekker aan het tutten met roze kleertjes enzo! En ik had nog wel gezegd dat ik echt niet alles roze ging doen... :rolleyes:

    @Cactus92 volgens mij stond het wel ergens, maar wanneer mag jij weer gluren?

    @Muisje101 viva Espagna! Jammer van de regen, maar hé, je gaat gewoon lekker je kindje(s) ophalen morgen dus dat mag de pret niet drukken! Kunnen ze ook vast een beetje wennen aan het Nederlandse weer, want dat kennen ze natuurlijk helemaal niet ;)

    @Nienke91 jeetje, het is ook elke keer weer wat bij jou... ik bewonder je optimisme! Hopelijk dan toch vrijdag eindelijk een go! Het heeft nu wel lang genoeg geduurd vind ik!

    @Inge1978 braken na het tandenpoetsen, inderdaad ja... Ik was op een gegeven moment niet echt misselijk meer, maar het kokhalzen s'ochtends is nog lang gebleven...

    Met ons meisje gaat het goed. Ze is steeds vaker en langer wakker, echt alert en aan het kijken, reageren, lachen... zo leuk! Het nadeel is dat ze alles zo interessant vindt dat ze sommige dagen nauwelijks slaapt overdag. En 's avonds krijgen we haar ook maar moeilijk in bed. Wakker wegleggen lukt nog niet, we moeten haar eerst in slaap krijgen. Dus dat is nog wel een uitdaging voor de komende tijd... Ze ligt nu ook op mijn borst te slapen, dus ik ga zo maar een poging doen om haar in haar wiegje te leggen zonder dat ze wakker wordt!
     
    Nienke91, Cactus92 and Muisje101 like this.
  5. peque

    peque Bekend lid

    Feb 26, 2013
    828
    827
    93
    Female
    Omg. Arnhem
    ik weet nog dat ik in het begin probeerde hem iedere keer weg te leggen maar dat ie dan iedere keer wakker werd. overal gezocht naar oplossingen, want hij viel maar niet zelf in slaap.

    vandaag is ie 7 maanden (en 2 dagen but who is counting lol) en begint heel sporadisch zelf in slaap te vallen. De rest is gewoon nog aan de borst, of in onze armen. en zo lang als dat nog kan, geniet ik er van. Nog tijd genoeg om op te groeien en alles alleen te doen, nu nog lekker veilig bij ons ❤️ (Terwijl ik dit type, ligt hij lachend te dromen in mijn armen...)

    @Muisje101 mucha suerte!!!!

    @Killy88 haha zou wat zijn, een jongetje, heerlijk! ik wist het al voordat we de geslachtsecho deden, voelde het op een of andere manier al, en zoooo blij mee!❤️
     
    Nienke91 and Cactus92 like this.
  6. Cactus92

    Cactus92 Fanatiek lid

    Apr 4, 2018
    1,026
    955
    113
    Female
  7. Muisje101

    Muisje101 Actief lid

    Jan 11, 2019
    474
    571
    93
    Female
    Ik heb 2 prachtige embryo's in mn buik! Hoe cool is dit! Mn progesteron is inderdaad net te laag, dus ga ook dit nog extra suppleren. Moet je nagaan hoe laag het was met de Nlse dosering.

    Heel gelukkig nu, nog even wachten op alle medicijnen en dan op naar heel veel Netflix.
     
  8. Nienke91

    Nienke91 Bekend lid

    Jan 8, 2019
    503
    721
    93
    Female
    @Muisje101 heul cool!!!! Fijn dat dit goed gegaan is! En ook dat je t weet van die lage progesteron zodat je er wat aan kunt doen. Nu lekker broeden! Wanneer vliegen jullie weer terug? ❤️
     
    Muisje101 likes this.
  9. Killy88

    Killy88 Fanatiek lid

    Aug 1, 2018
    1,394
    2,307
    113
    Female
    Wat geweldig @Muisje101 2 aan boord!! Vanaf nu lekker broeden!
     
    Muisje101 likes this.
  10. Equivoque

    Equivoque Fanatiek lid

    Apr 9, 2017
    1,046
    878
    113
    Female
    Oh wat fijn @Muisje101, veilig in je warme buik! Houd ze maar goed warm! Je bent nu zwanger tot het tegendeel bewezen is!
    Wanneer ga je testen? Zo spannend... ik gun je die twee dikke vette strepen!
     
    Muisje101 likes this.
  11. Cactus92

    Cactus92 Fanatiek lid

    Apr 4, 2018
    1,026
    955
    113
    Female
    @Muisje101 wouw!! Super!! Ja heel fijn dat ze die progesteron ophogen. Maar wat een nieuws.. 2 mooie emmy's, geen problemen, gewoon in je buik.. Dit móet 2 mooie strepen opleveren ♥️
     
    Muisje101 likes this.
  12. Muisje101

    Muisje101 Actief lid

    Jan 11, 2019
    474
    571
    93
    Female
    Kan haast niet anders meer he? Tuurlijk wel realistisch, maar voor nu ben ik zwanger en daar geniet ik maar even van. Vliegen vrijdagochtend weer terug.

    De kliniek wil op 17-12 een bloedtest. Dus daar moet ik de huisarts nog even voor regelen. Maar we hebben afgesproken dat weekend ervoor te testen. Ben dan 12dp5dt, dus dan moet er duidelijkheid zijn. Ben zelf eigenlijk wel een vroege tester, maar dit keer wil ik graag lang op dit wolkje blijven hangen. Hopen dat ik die motivatie kan volhouden!
     
    Nienke91, Kiki11111981 and Cactus92 like this.
  13. Cactus92

    Cactus92 Fanatiek lid

    Apr 4, 2018
    1,026
    955
    113
    Female
    @Muisje101 hopelijk doet je arts niet moeilijk. En zeg m dat je uiteindelijk zelf betaald hè, van je eigen risico.
    Maar ja, een thuis test geeft net zoveel zekerheid, dat bloed testen kan daarna nog. Prik je meteen ff je progesteron en estradiol er weer bij, om te kijken of alles goed op peil is.
    Ik hoop dat je het langer vol kunt houden. Tot 15 dpo ongeveer?
    Ik was ook nooit een vroegtester, maar vanaf 14 dpo gaat het knagen en voelt die naïeve wolk vaak niet fijn meer, dan wil je het echt weten. Maar snap je gevoel goed en die zal je ook zeggen wat te doen.
    Maar voor nu ontspannen, geloven, vertrouwen en dromen...
    Wij duimen als een malle en sturen onze zwangere- en baby vibes!!
     
    Muisje101 likes this.
  14. peque

    peque Bekend lid

    Feb 26, 2013
    828
    827
    93
    Female
    Omg. Arnhem
    Oooh wat goed!!!! heerlijk zo, lekker broeden!

    Wbt de “kun je nagaan hoe laag het was met de Nederlandse dosering”... ik kreeg nog een mooie sneer in het ziekenhuis van mijn gynaecoloog destijds, dat de dosering hormonen zo hoog was. “Die buitenlanders doen maar wat met die hormonen”

    Dat “maar wat doen” leidde wel tot een machtig mooi ventje, iets wat me in Nederland nooit was gelukt, dus lekker puh!

    lekker genieten nu even en op naar die 2 dikke strepen, ik voeg me bij de groep duimers en stuur alle positieve vibes jullie kant uit!
     
    Nienke91 and Muisje101 like this.
  15. Killy88

    Killy88 Fanatiek lid

    Aug 1, 2018
    1,394
    2,307
    113
    Female
    De nipt test incl nevenbevindingen is in orde hier! Geen afwijkingen gevonden :D

    *doet een vreugdedansje*
     
  16. peque

    peque Bekend lid

    Feb 26, 2013
    828
    827
    93
    Female
    Omg. Arnhem
    Whoop whoooooop!!!!! Super!!! ❤️
     
    Killy88 likes this.
  17. Nienke91

    Nienke91 Bekend lid

    Jan 8, 2019
    503
    721
    93
    Female
    Ohhhhhh zo fijn @Killy88! Top top top! Mooie dingen hier, vind ik leeuuhheuuuk! ❤️ Word je toch blij van zo’n topic! :D
     
    Muisje101, Cactus92 and Killy88 like this.
  18. Inge1978

    Inge1978 Lid

    Aug 5, 2016
    96
    158
    33
    Female
    O&G Verpleegkundige
    Noord-Brabant
    Muisje101 and Killy88 like this.
  19. Equivoque

    Equivoque Fanatiek lid

    Apr 9, 2017
    1,046
    878
    113
    Female
    @Killy88 wat een mooie mijlpaal! Op naar de 20 wekenecho!
     
    Killy88 likes this.
  20. Cactus92

    Cactus92 Fanatiek lid

    Apr 4, 2018
    1,026
    955
    113
    Female
    Lieve meiden, volgende goede nieuws, zoals afgesproken!!
    Vandaag de termijnecho gehad en alles is dik in orde, voor zover te zien. Kindje ligt wat voor qua groei, geeft al 12 weken aan, dus da's een mooi teken. (Loopt niks achter iig) Nekplooi dun. Meteen geprikt voor nipt, dus die loopt ondertussen.
    Ben nog steeds beetje beduusd, het is zo bizar dat ik weer op dit punt sta met nu een heel positief echobeeld. Hersenen heel mooi aangelegd, gezichtje ook.. Heb meerdere filmpjes, ook paar 3D, echt bizar dat dat in mijn buik gebeurd. Heel dankbaar ♥️
    Checken jullie ff de nub? :D
     

Share This Page