Ik heb daar eens een onderzoek van gelezen idd,dat mannen echt zieker zijn. Wel heel opvallend dat het onderzoek ook door een man uitgevoerd werd. Ik geloof er dus nog steeds geen bal van, mannen stellen zich gewoon aan.
Ik heb het altijd koud, maar mijn jongste dus nooit he. Die draagt nu ook het liefst shirtjes met korte mouwen en van mij moet hij dan een vestje aan doen en als hij het echt warm krijgt uitdoen, nou na 10 minuten gaat vestje al uit. Korte broek mag van mij niet, maar hij zou het anders zo doen. Naar voetbal ook altijd, al heeft de rest dan thermoleggings aan.
Even terug komend op de korte broek, hier ook een zoon die zonder jas op de fiets kan zitten, zonder schoenen naar een vriendje in de straat loopt en een t-shirt draagt in de winter met een vestje erover die hij in de klas uit doet. Het was denk vooral de combi, winterjas, te kleine korte broek en lange sokken De korte broeken belanden hier na de zomer op zolder en liggen niet in de kast, hij kan dus willen maar hij mag het gewoon niet aan.
Mijn mond viel open van de oude mevrouw net bij mij in de rij bij de Jumbo bloemenwinkeltje. Ik stond als tweede in de rij, al een tijdje, want degene voor me had een tijdje werk. Komt er van links een oude mevrouw aan en die gaat heel dicht tegen degene voor me staan. Ik dacht al bij mezelf; wil je voordringen. Dus klant is bijna klaar, zegt die voordringster tegen me: ik was eerst toch?! Dus ik; nee, ik sta hier al een tijdje. Zij; ik mag wel voor toch, want ik hoef maar twee dingen af te rekenen. Ik; uh, eigenlijk hoef ik ook maar twee dingen af te rekenen, ik ben dus ook zo klaar. Zij; ja maar ik wil met iemand mee rijden en die rijdt weg als ik niet op tijd ben. Ik; vooruit, ga maar. Verkoopster irriteerde zich ook, dus die heeft haar snel en niet zo vriendelijk geholpen. Ik ben normaal niet zo stug, maar omdat ze eerst probeerde tussen mij en mijn voorganger in te gaan staan en toen ook nog zat te liegen met dr; ik was toch eerst, had ik totaal geen zin om meegaand te zijn. Uiteindelijk heeft ze nog dr zin gekregen ook, daar baal ik eigenlijk van.
Van dat nu ook de enige kat die we nog hebben kennelijk op de bank pist Hebben we net iets meer dan 2 maanden onze oude ondergepiste bank de deur uit omdat de poes die dat deed werd ingeslapen, begint onze kat nu dus óók  Gelukkig hebben we een goede tweedehands bank op de kop weten te tikken dus qua kosten vind ik het niet zo erg, maar ik baal gewoon van die vieze lucht die je er zelfs met de beste middeltjes dus echt niet meer uit krijgt
Ik voel mij zo dom en daardoor valt mijn mond van mezelf open, maar ik heb dus een bestelling online gedaan waarbij ik heb aangegeven dat ik mijn pakket op wil halen uit een pakket automaat. Maar hoe werkt dat dan? en hoe laat zitten die pakketten in de automaat? en ik neem aan dat ik nog een code krijg?
Mijn mond valt open dat er tijdens een kerstdiner op school door veel mensen zoetigheid wordt meegenomen. Het is een diner mensen! Slagroomsoesjes, chocola, koekjes enz... Zelfs de kinderen vroegen zich af wat ze moesten gaan eten want iets “normaals” stond er maar weinig. Kreeg dus een hongerig kind mee naar huis.
Word het niet aan de hand van een lijstje gemaakt? Bij ons nl wel en dan zitten er ook "normale" dingen tussen.
Zo gaat het bij ons ook, en zo komen er dus ook broodjes en wraps. Ook wel zoete dingen, maar meer hartig gelukkig.
Hier mag je kiezen uit een aantal dingen. Ik heb voor mijn zoon een worteltaart gemaakt en voor dochter een pastasalade.
@Sandy01 en @Evanesco Helaas mag hier iedereen zelf iets bedenken en krijg je dus een tafel met zoetigheid....
Hier hangen ze bij de deur een kerstboom met papieren kerstballen erin. Elk kind moet een bal kiezen. elke bal is een ander gerecht of drinken of sausjes enz. Zo krijg je van alles wat. Bijv. een bal met pasta, een bal salade, een bal wraps enz. zo heb je een richting maar kan je wel je eigen draai eraan geven. Hier zag ik net in de klas dat alle hartige schalen leeg waren en er nog veel dingen als koek, cake, soesjes over waren.
Mijn mond valt open van hoeveel geld sommige mensen krijgen van hun ouders. En dan volgde er na het hele verhaal een maar ja het was maar iets van een 50 000 euro hoor. Maar?
En toch blijkt het ook weer een soort van "ontkracht" te zijn als ik dit mag geloven. https://www.volkskrant.nl/wetenschap/best-zware-mannengriep-verdampt-onder-experts-toch-weer-tot-aanstelleritis~bd574d05/ Maar ja, we moeten die mannen niet hun momentje afpakken he
Die oudjes zitten altijd te klagen over ‘de jeugd’ maar echt, bijna altijd zijn zij 1000x erger met hun altijd overal voorrang willen hebben, voordringen en andere zaken waarvan ze vinden dat ze er recht op hebben. Ik krijg er steeds meer een hekel aan, aan die oudjes en zei laatst ook tegen mijn man dat als ik ooit zo word, dan moet hij het zeggen tegen me. Iets van; ‘wij hebben het land weer opgebouwd dus mogen we ook alles’. Ze hebben ook altijd overal een antwoord op waarvan je later denkt: hè?