De maat van het matras van de Chicco co sleeper valt net tussen de "standaard" maat van een wieg en ledikant in (50×83). Je hebt hier speciale hoeslakens voor van Chicco zelf, maar ben even benieuwd of er ook een andere mogelijkheid is. Welke hoeslakens deed je er om heen? Gewoon van een ledikant en dan strak trekken? Krijg je dan geen frommel onder het matrasje?
Onze wieg heeft ook een aparte maat. Maar ik hoeslakens gevonden van het merk Meyco die passen (hoop ik). Wieg komt over 1.5 week binnen.
Ik heb nu voor de tweede toch die van hun gekocht omdat het met hoeslaken voor ledikant echt proppen werd en ik dit veel fijner vind
Medewerkster bij Prenatal gaf aan dat een waskussenhoes eigen merk ook paste. En inderdaad, heb de badstof als 'molton' en dan een katoenen er overheen als hoeslakentje. Zit wel strak eromheen. Maar vindt het prima voor die relatief korte tijd dat je het gebruikt
Ik heb een een ledikant hoeslaken, deze strak getrokken en geen last van de frommel die dan ontstaat. Die stop ik zo glad als mogelijk onder het hoofdeinde. Ik heb meer last van de frommel van het dekentje (die frommel is dikker, waardoor het voeteneinde hoger ligt dan het hoofdeinde.. Dus een handdoek onder het hoofdeinde)