Waar valt jouw mond van open? Deel 2

Discussion in 'De lounge' started by Meisje93, Oct 24, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tannie

    Tannie Bekend lid

    Nov 16, 2011
    552
    60
    28
    Female
    NULL
    NULL
    Ik zeg niet dat 't niet mag, ik vind het wel grappig.
    Ik reageerde op iemand die zei dat het haar opviel dat er zoveel zoet eten bij het Kerstdiner was.
    Qua eetgewoontes kijk ik bij mijn kinderen nergens meer van op:p
     
    Anouk2005, Gewooniemand and Iertje81 like this.
  2. dds

    dds Fanatiek lid

    Jan 1, 2009
    3,936
    752
    113
    Leerkracht
    Drenthe
    Oh sorry, deze taal.
     
    Mamafiets and Iertje81 like this.
  3. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    May 12, 2017
    7,933
    12,187
    113
    Hier herken ik mezelf volledig in! Ik doe het zelfs nog in de helft van de tijd XD
     
    GossipGirlxoxo likes this.
  4. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    :roflmao::roflmao::roflmao: View attachment 637164
     
  5. yngMama1

    yngMama1 Lid

    Jan 8, 2017
    18
    10
    3
    NULL
    NULL
    Er zat gelukkig een weekend tussen dus uiteindelijk maar proberen verstandig te kiezen en naar de juf gestapt... maar er verbeterde echt helemaal niets. Ik ben blij voor haar dat ze nu een leuke klas heeft. Had echt zoiets van als dit normaal is op school anno 2019 dan geef ik wel thuis les :cry:
     
    Ysabella and GossipGirlxoxo like this.
  6. Leesteken

    Leesteken Fanatiek lid

    Oct 14, 2018
    3,698
    3,491
    113
    Pfff dat meen je niet. En wat ontzettend lomp van je buurman. En wat een ellende is dat geweest voor het arme beestje :cry:
     
  7. femkes

    femkes VIP lid

    Jul 24, 2007
    9,088
    10,382
    113
    Is absoluut niet normaal voor school in 2019! Zelfs in de slechte buurt waar ik in woon is dat geen normaal gedrag.
     
  8. Madelie

    Madelie VIP lid

    Jun 14, 2014
    11,473
    8,734
    113
    Valt ook wat voor te zeggen. Ik zou mij daar zelf dan weer niet schuldig over hebben gevoeld. Wat iemand schreef dat zij misschien niet goed in haar vel zat geloof ik zelf eigenlijk niet zo in. Dan zouden meer kinderen de dupe zijn geworden van haar gedrag. Maar ze had, zoals ik jouw verhaal lees, vooral jouw zoon te pakken en dat vind ik heel eng gedrag van een leraar.
     
    GossipGirlxoxo likes this.
  9. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Ik ook maar was nu niet meet de lieve moeder die een gesprek voerde maar de boze maar zeker nette moeder die duidelijk heeft gemaakt dit niet meer te pikken dus denk dat het gewerkt heeft. Ze weet in ieder geval hoe ik er nu in sta en dat ik er boven op blijf zitten elke dag tot de laatste schooldag. De afgelopen 4 dagen waren in ieder geval leuk. Juf deed aardig (zeg maar niet tegen zoon dat ik denk dat het toneel is) en volgens juf was zoon ook gezellig.
    Ik twijfel of ik na de vakantie nog langs de directie loop om alleen een melding te maken. Dat ze er verder niets mee doen maar dat het genoteerd staat voor als er wel weer wat voorvalt. Er is namelijk al zoveel voorgevallen dat niets me meer verbaast.
    Laatste voorbeeld dat ik geef en dan ga ik ook genieten van 2 weken rust van die vrouw.
    - zoon neemt wraps mee naar school ipv brood, volkoren, met gegrilde kipfilet en veel rauwkost. Juf roept hard door de klas, goh die moeder van jou behandeld je als een kleuter door elke dag zo een uitgebreide lunch te maken. Word ik niet vrolijk van als ik daarna mijn broodje kaas zie.
    - Zoon is afgelopen jaar meerdere malen geslagen tijdens een ruzie met altijd dezelfde in de klas, deed nooit wat terug, ging naar de juf, die daarop de jongen nooit straf gaf en alleen zei niet meer doen. Van mijn moet moet hij eens terug slaan, volgend hem is het daarna klaar. Zoon doet dat niet want het mag niet van juf. 2 weken geleden schopte die jongen hem weer uit het niets en zoon heeft hard terug geslagen. Conclusie zoon moest eruit. Je mag niet terug slaan, D. van mijn ouders moet ik dat. Juf nog liegen ook, met je grote bek de klas uit en 30 minuten nablijven. Daarna belt ze mij. D. liegt dat hij van jullie terug mag slaan. Oh ja, nou dat mag hij niet dat moet hij. Oh dan weet ik niet hoe ik het nu op moet knappen. Nou degene die begint straffen. Maar dat is kind met rugtas en agressie issues dus daar durft ze niets mee. Zoon mocht na 5 minuten terug de klas in met de mededeling dat hij niet hoefde na te blijven. Maar geen sorry dat ze hem onterecht voor leugenaar uitmaakte... en bek?! pffff...

    En zo kan ik een boek schrijven over de laatste 6 maanden.
    gelukkig nu 2 weken vakantie en rust voor iedereen en hopelijk in 2020 met een schone lei weer van start gaan voor zowel zoon als juf.
     
    Gewooniemand and Madelie like this.
  10. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    May 12, 2017
    7,933
    12,187
    113
    Vreselijk zeg, ik zou er eig ook nog verdrietig om worden als dat mijn kind was. Dit moet de meest zorgeloze tijd zijn van hun leven en dan hebben ze dit pfft.

    Bij mijn middelste laatst ook in de klas, mocht iedereen zijn schoen zetten behalve ons lieve buurjongetje niet, want die was stout geweest in de klas. S was er helemaal overstuur van en ging hem direct snoepjes brengen toen we thuiskwamen. De juf ontkenden de volgende dag bij hoog en laag dat ze dat echt niet gezegd had. Jaja de halve klas had het gehoord en er in de avond met hun ouders over gepraat, maar als nog de schuld bij mijn buurjongetje leggen....


    Ik snap best dat de juf op is, want er zitten een paar kids in de klas waar je zo lijp als een deur van word, maar dan moet ze het niet op de goede kindjes uitvreten. Ze zijn pas 6 zeg!
     
  11. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    Apr 22, 2019
    18,361
    30,652
    113
    Female
    Het is toch "Deze taaltje"
    :roflmao::roflmao::roflmao:
     
  12. din0

    din0 VIP lid

    Aug 14, 2011
    5,118
    1,824
    113
    Wat betreft ouders die naar je komen.
    Hier was dochter dus onhandig.
    Als ze de haren mooi vond ging dat wel eens hard.
    Dus dochter trok aan de haren (niet expres maar zo werd het wel gezien)
    Dus ze krijgt straf het word besproken. 4 jr en 5 min op de gang alleen.
    Volgende dag ouder naar me toe.
    Als je dochter nog een keer aan haar haaren trekt mep ik jou helemaal lens.
    Midden op het schoolplein.
    Daar was ik dus ook niet van op de hoogte gebracht dus sta je dan.
    En dan ga je naar de iber word je weg gelagen.
    En zo ging het dus elke keer voelde me ook niet meer prettig daar.

    Nu gelukkig geen last van gelukkig.
     
  13. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Dat is zeker niet normaal! Wat goed dat ze nu naar een andere school kan. En respect voor je zelfbeheersing. Als iemand mij bedreigt om te te slaan als... dan krijgt diegene van huis uit een hoek zodat ze een reden hebben om me te slaan.
     
  14. Lisa280887

    Lisa280887 VIP lid

    Jan 13, 2019
    5,072
    5,826
    113
    Female
    Dit begrijp ik wel. Een directie zal toch ook altijd vragen of jullie samen al in gesprek zijn geweest. Wel echt heel naar hoe deze juf zich gedraagt!
     
    GossipGirlxoxo likes this.
  15. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    Dec 31, 2015
    17,947
    33,614
    113
    Maar ze trok dus aan haren van een ander als ze mooi zaten? Of mooi ingevlochten waren? En dat was vaker gebeurd?
     
  16. Nellie4

    Nellie4 Fanatiek lid

    Jan 25, 2017
    4,873
    7,937
    113
    Ik snap echt niks van je verhaal.
    Wat is een iber?
     
  17. din0

    din0 VIP lid

    Aug 14, 2011
    5,118
    1,824
    113
    Ja ze pakte het dan en dat werd trekken volgens kindje en leraar.
    Terwijl ze het gewoon mooi was voor haar.
    Ze kon niets goed doen daar.
    Kanttekening 4 jaar en 5 min alleen op de gang was normaal.

    En zelfbeheersing ja moest wel hè me kind was de boeman.
    Een verkeerd iets en mocht niet komen op het plein
     
  18. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    ib'er interne begeleider van school.
     
    Nellie4 likes this.
  19. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,638
    27,293
    113
    Female
    De andere kant van Nederland (dat programma), je leeft niet in armoede als je naast je 3 kinderen, 2 honden, meerdere parkieten, een paar katten nog een paard kan houden, sigaretten kan kopen en blikjes energie drank. Dan heb je gewoon een probleem met prioriteiten stellen.
    #lekkervoorbeeldvoordekinderen.
    Die kweekt zo een hele generatie financieel afhankelijke mensen, omdat ze nooit hebben geleerd hoe je verstandig met je centen om gaat.

    Als ik die dikke Ferrari wil zal ik ook in armoede leven en super lang in de schulden zitten.
     
  20. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    Dec 31, 2015
    17,947
    33,614
    113
    Ja mijn man en ik zaten gister ook met ons mond open te kijken!
     

Share This Page