Nou in de rij zou een Serena ook nog wel aardig klinken denk ik (en dan vooral hopen dat ze de betekenis van de naam eer aan doet en een zeer contente rustige dame moge wezen)
Helaas bij beide rijtjes niks Ik twijfel over Cel.. En Se... Met de naam zelf is niks mis, dan zou Selena het voor ons ook wel zijn.
Pauline Maxime Yasmine Mathilde Suzette Fabienne Daniëlle Roxanne Delphine Genevieve Louise Isabeau Leontine Blanche Phileine Odette Rosemarie Lorraine Catherine Emmanuelle Morgane Marianne Christine Paulette Perrine Bernadine Louisanne
Nog een poging : Jolene Manola Ismene Fedelma Felicienne Delilah Felicity Elvira Felipa Philomena Nélida Ileana Florenza Ophelia Virginie Floella Imelda Fleurette Liliana
Camille ziet er leuk uit, maar begint met de C. Lorraine vind ik uit je lijstje mooi, maar mis iets in de uitspraak of zo. Ook leuk af te korten naar Lori (ben dol op die vogeltjes). Ik ga hier eens over nadenken en puzzelen! Nathalie, Valerie, Leonie valt wel in de klasse, maar is het niet voor ons. Helaas zit hier niks tussen Hahaha veel namen uit de OP Past ook in het rijtje inderdaad. Lorine is wel leuk. Daar gaan we ook eens over nadenken!
Helaas zit hier ook niks bij voor ons. Dubbele namen houden we echt niet van. Ik ben echt moeilijk met een naam met een l en ie aan het eind, maar dan niet geknutseld of te veel voorkomend... En dan niet startend met een a, c, e, j, r
Jullie krijgen ook een derde meisje! Wat leuk! Wij hebben de naam gekozen, maar toch stiekem even de lijstjes doorgelopen. Ik vind de namen van jouw meiden ook heel leuk dus dit sluit wel goed aan op mijn smaak. Ik vind Selena ook prima passen nog hoor, ook bij C.
Jaaa! Ook wij krijgen ons 3e meisje! Zo ontzettend leuk!! Ben wel heel benieuwd naar jullie naam dan! Als we qua smaak aansluiten! Selena blijft ook leuk ja, maar de twijfel ook... Gelukkig hebben we nog wel even!
Nog even geduld. Onze gekozen naam is wel net weer iets anders. Wel mijn keuze, maar mijn vriend moest ook akkoord zijn.