Ik walg van die leugenaar van een Rutte en die rotkop van yasser hoef ik al helemaal niet te zien. Mijn moeder heeft altijd gezegd dat als de VVD aan de macht komt Nederland naar de knoppen gaat, en ze heeft nog gelijk ook. Die vieze Rutte met zijn vele leugens en er steeds mee wegkomen.
Nou ik ook hoor! Schaam me kapot soms. Echt, hoe krijg je het voor elkaar om in je stompzinnige onwetendheid en arrogantie de halve wereldbevolking te beledigen. En dan die rel over die cartoons: waarom wil je zo graag mensen beledigen die jou niks misdaan hebben. Inmiddels verwijder ik iedere “vriend” op FB die dit soort onzin plaatst. Dit juweeltje kwam er laatst nog voorbij: Tegen zoveel dommigheid kun je toch niet op....
Waarom meteen vieze Rutte en rotkop Yassar?? Doe jij zijn baan? Heb je dat werk ooit gedaan? Weet je hoe de regelgeving is binnen alle wetten? Etc... Staat je heel mooi om dan deze woorden te gebruiken als volwassene Echt ik verbaas mij (of ja verbaasd, meer dat ik mij schaam dat grotendeels van de bevolking) dat mensen zo ontzettend egocentrisch zijn. Alleen maar ikke, ikke, ikke. Hoeveel ik niet lees en hoor, Rutte dit en dat, vluchtelingen moeten oprotten naar eigen land, pikken alles in, al mijn geld gaat naar koningshuis en kan nog duizenden dingen opnoemen. Ik vraag mij oprecht af of er ook mensen zijn die zich hier totaal niet druk om maken. Soms voel ik mij daar echt eenzaam in Wij zijn geen eigen volk eerst. De hele wereld is samen 1 geheel! En dan serieus kan ik mij echt niet druk maken waar het belastinggeld vanuit bruto loon naar toe gaat. Je ontvangt het bruto loon toch niet. (ok vind het minder dat er in wapens ed. wordt geïnvesteerd maar volgens mij zijn dat europese regels waar NL niet onderuit komt) Nederland is een van de vooruistrevenste landen. Een land waar veel mogelijk is tov de rest van wereld. En dan nog maar klagen
Zo'n quote als: Nederland gaat naar de klote is gewoon domme praat. Mensen die niet verder kijken dan hun eigen situatie en straatje.
Ik maak mij er ook totaal niet druk om! Mijn interesses liggen totaal niet in de politiek dus misschien komt het daardoor. Enfin, wij kunnen elkaar de hand schudden
Dit vond ik ook, Zolang ik hem herinner is hij al oud. Wat een verschrikkelijk einde van zijn leven.. zoiets meemaken al, maar op die leeftijd.
Ik kan ook de hand schudden. Ik weet de gevolgen en weet dat het niet zo simpel en makkelijk en veilig is. Maar altijd na All you need (hahaha) denk ik. We zijn allemaal mensen, waarom zo moeilijk. Die ene aan de ene kant van de wereld, wordt verliefd op iemand aan de andere kant van diezelfde wereld... Maar wat een gedoe om elkaar te kunnen zien, laat staan een leven te gaan delen. Totaal geen politiek in mijn post, maar heb weinig tot geen interesse in en verstand van politiek.
Als het nou alleen meningen zouden zijn. De opsommingen bijv. dat zijn geen meningen, maar zogenaamde feitelijkheden. "Zogenaamde" omdat de werkelijke feiten vaak het tegenovergesteld zijn. Het is onzin napraten en je mening baseren op klinkklare onzin.
Ben ik er helemaal mee eens. Maar zeggen dat puur door de VVD dit land naar de verdommenis gaat en dat Rutte een vieze leugenaar is, vind ik eerlijk gezegd ongeveer even kortzichtig. Oh en ik ben bepaald geen VVD-stemmer overigens
N Nou zeg dat! Mijn inziens is het verstandig je eerst ergens in te verdiepen alvorens je mening erover te hebben.. . Echt hoe kan je nou een mening over iets hebben als je er niets van af weet Rutte de schuld geven is een heel duidelijk voorbeeld hiervan. Mocht Rutte willen dat hij het voor het zeggen had. Dat de 1ste en 2de kamer geen zeggenschap hebben en er dus voor jan joker bij zitten. En ook ik ben absoluut geen Rutte van.
Lang geleden dat ik dit deed, maar die mening deel ik 1000% en moet bekennen dat ik iedereen die daar op stemt erg dom en kortzichtig vind. Sorry wil daarmee niemand beledigen. Ik snap van veel mensen een slecht beeld krijgen van Nederlanders en alle Nederlanders als raccist weg zetten door de uitspraken van deze 2 gevaarlijke ideoten. Al twijfel ik of hun ook niet marionetten zijn van nog hogere machten.
Van die zorgkosten sn woningnood krijgen vaak genoeg vluchtelingen ook ze schuld op facebook. Hoevaak ik lees "wij maar hoge premie betalen en jaren wachten op een woning" en hun gratis verzekerd, krijgen urgentie op "onze" woningen, geld toe om in te richten en een uitkering kado. Dan denk ik echt stomme mongool hoe kun je jaloers zijn op iemand die dit heeft mee moeten maken.
Dat zijn opmerkingen van mensen zonder voor rede vatbare argumenten. Die komen niet verder dan ikke ikke ikke en eigen volk eerst en gelukszoekers eruit, grensen dicht, vaak racisten die ook onder elke allochtoon op fb die een mening heeft reageren met dan ga je toch lekker terug naar je eigen land
Nou inderdaad. Er kwam onlangs een reclame van een goed doel langs op mijn Facebook. Stuur een kaartje naar....en dan kwam er een filmpje met een interview van een jonge jongen, vluchteling, die zijn hele familie achter heeft moeten laten. De reden hiervoor en vervolgens vooral hoe eenzaam hij zich voelt. Huishouden, voor zichzelf zorgen, geen knuffel en 'fijne dag op school lieverd', gesprekken op school, zijn toekomstige diploma uitreiking.....hij is altijd alleen, omdat zijn familie nog in land van herkomst zit. Ik had een flinke brok in mijn keel en wou hem wel door mijn telefoonscherm trekken om hem een dikke knuffel te geven.... En dan lees je de reacties onder deze reclame.... Echt misselijk makend hoe volwassenen dan over zo'n jongen praten. Ik ga dan maar op mijn handen zitten en lees niet verder, terwijl ik heeeeeeel hard hoop dat die jongen(en andere in zijn situatie) die reacties nooit zullen lezen.