Ik doe vandaag een 37 weken dansje en een dansje omdat ik vannacht geen extreme jeuk heb gehad . Niet dat ik lekker heb geslapen, maar dat is bijzaak. Baby, je mag komen! Vandaag hulp van mijn moeder met schoonmaken op de 1e verdieping. Zooooo blij mee, want dat krijg ik in m'n uppie niet allemaal zo netjes en schoon.
Lekker @Ting86 dat je niet zoveel jeuk had. Slaat de lichttherapie aan denk je? Fijn he de 37 weken aantikken. Op naar de 38. Ik had vandaag weer controle en alles was goed. Bloeddruk wel op het randje 90-140, maar verder geen klachten. Op naar meer baby’s!
@Ting86 wat fijn dat je minder last had van je jeuk! Hopelijk blijft dat zo! @Marlau dat is wel op het randje inderdaad, maar mooi dat je verder geen klachten hebt. Hier een zieke kleuter vandaag.. vanaf eind van de middag constant huilen van de oorpijn. Morgen maar naar de huisarts en hopelijk snel over voordat er een baby wordt geboren. Dat zal waarschijnlijk ook nog wel even duren
@Ting86 fijn zeg dat het wat beter ging! @Marlau oei dat is idd vrij hoog. Ik had bij onze zoon 143/93 ofzo en moest toen worden ingeleid. Had ook geen klachten. Willen ze nu niet iets sneller weer de bloeddruk controleren?? Die bloeddruk is hier ook wel een dingetje waar ik steeds een beetje bang voor ben. Heb thuis wel een bloeddrukmeter nu. @HHJ Ah.... oorpijn! Dat is echt enorm vervelend! Hopelijk gaat het vannacht een beetje! Hier vandaag alvast een beetje afscheid genomen van de kids. Gezellig pannenkoeken gegeten met ze en daarna werd ik enorm verrast door de klassemoeders die een paraplu hadden gemaakt met allemaal cadeautjes van de kids eraan!
@Mir123, nee, het was oké volgens hen. Wel een aantal keer gemeten voor en na het consult, maar hij zakte niet. Ook geen eiwitten gecheckt. Als ik het niet vertrouw bel ik even. Ik kom van 110/60-70 gedurende de zwangerschap. Vorige week was het 120/80. Wat een leuk afscheid! Zo ga je echt met een happy gevoel ke verlof in. @HHJ, wat naar dat je zoon ziek is. Oorpijn is zo naar. Als hij er echt niet door kan slapen zou ik de huisartsenpost bellen hoor. Hij is nog zo klein en oorontsteking is echt pijnlijk.
Ik heb idd het idee dat de lichttherapie mij helpt. Ben ik heel blij mee . @Marlau Je bloeddruk is idd wel flink gestegen. Hopelijk geen klachten binnenkort. @Mir123 Wat super leuk! @HHJ Beterschap voor je zoontje
Ik reageer heel weinig. Maar ik had vandaag hetzelfde met een hogere bloeddruk. Ze heeft ook mijn ijzer geprikt en die was ook iets hoger. Daarom ook urine gecheckt die was goed gelukkig. Ik ga misschien vrijdag even bellen om nog een keer iig bloeddruk te checken en eventueel ijzer.
Hoog ijzer kan ook maar dat heeft geen invloed op de bloeddruk.... Even goed navragen waar ze nu precies naar kijken en waarom.
37 weken weinig last van vocht vasthouden.. was al zo blij, vorige zwangerschap echt heel veel last van gehad.. heb ik ineens dikke handen en voeten
Als je ineens veel vocht vasthoudt moet je ook even in de gaten houden hoor! Als had ik dat zelf niet bij mijn pre eclampsie ervaring maar de meeste vrouwen wel.
ja bijzonder rustig ineens... Volgende week wordt ie gehaald maar het kan natuurlijk ook elk moment spontaan nog beginnen...who knows. Ieg in de veilige zone!
Wat apart dat ze de urine en bloeddruk niet extra nakijken. Bij mij was de vorige week een te hoge bloeddruk reden om mijn urine en bloeddruk een paar dagen later nog een keer te checken
Je voeten kunnen ook dik worden na de bevalling (wist ik niet). Ik had vorige week nergens last van en nu zijn ze echt monsterlijk dik en pijnlijk!
Mijn laatste kindje is tijdens de bevalling nog gedraaid en lag dwars waardoor het met vo toch nog een keizersnede werd. We hopen dat nu te vermijden door de ligging te bepalen vliezen breken en dat hij dan zo zakt dat ie niet meer kan draaien.
Vandaar. Hopelijk lukt het op deze manier. Heb je ook veel vruchtwater dat de baby nog makkelijk kan draaien? @HHJ, balen dat je opeens vocht vasthoudt! Hopelijk is het gewoon onschuldig.