Nou het is niet veranderd, niet meer geworden misschien zelfs minder. Als ik kantel en zus en zo bekijk zie ik wel wat maar niet zo gelijk van afstandje of zo..
Ja dat is zeker waar, Ik zeg alleen dat ik nog nooit een indroger heb meegemaakt bij de gewone action en geloof mij ik heb er heel wat versleten. Zelfs als ik pas na 2 uur een tuurstreepje zag was ik zwanger, ook al mag je hem dan normaal niet meer aflezen.
Ja weet ik.. was meer omdat ik morgen een feestje heb van een vriendin en dus wil het weten stel als het erg duidelijk iets was zou ik nite drinken nu heb ik iets vaags en dus weet ik het niet dan drink ik wel paar wijntjes.
Ik zie ook op beide testen een heel licht streepje! Zou morgen kijken wat hij doet en anders idd de wijntjes maar even laten staan voor de zekerheid! Better safe than sorry!
Ik snap niets mee van... 9/10 dpo en soort van ingesteld.. 8 jan ochtend positieve ovutest-avond negatief. 17 jan vage tuurstreepjes action en 2v5.. bijna niet te zien wel op foto gekregen binnen 5 min.. nu 19e laat avond ineens bloedverlies dat is dan 9/10 dpo.. 4-5 dagen te vroeg voor NOD. Is niet veel veel wel gelijk helderrood. Ik voel niet zwanger maar ook niet ongesteld ik voel helemaal niets en heb na eisprong ook niets gevoeld geen krampen etc.. gek toch?? @RoGiJuLi wat zou het weer zijn denk je? Een vage 9-10 LF (want heb echt normaal gesproken 14 ook vorige maand netjes gehad) of eventuele innesteling? Ik kan ongi van innesteling niet onderscheiden nu het verschil enkel dat het dag twee van ongi maar niet veel: ik heb niets in maandverband enkel plas uit en veeg weg.. Zelf nijg ik meer naar ongi omdat ik niets voel verder en is toch wel echt bloed... maar gek gewoon en de moment dat het te vroeg is en dat het niet veel is eigenlijk
Dat weet ik niet heb niet getest meer, ik ben gisteren laat soort van ongesteld geworden. 5 dagen te vroeg op 9/10dpo
Vorige cyclus soort van ongesteld op 9-10 dpo zeg je. En dan nu weer op 9-10 dpo? Ik denk dat jouw lf dus verkort is van 14 naar 9-10
Ja dat is vroeg, maar niet bizar vroeg hoor . Een vroege innesteling dus Is de predictor binnen 10 min gemaakt, want vaak kleurt hij nog ffies door nadien
Nee ik bedoelde dat ik vorige x altijd juist op 14-15 werd ongesteld. Er was drie cyclussen ervoor eentje die op 11-12 dpo werd ongesteld( dat was een vage lange cyclus na bevalling, met veel tussen bloedingen dus is niet echt duidelijk of het echt zo was het was eerste cyclus na miskraam. Volgende cyclussen erna, drie stuks gewoon op 14-15 dpo.