Boaz is nu 6,5 maand en heeft sinds 2 dagen moeite met het slapen 's avonds. Hij slaapt om zeven uur (of iets eerder) keurig in, maar dan begint de ellende. Wordt om de haverklap zeurderig wakker (alhoewel hij zijn ogen vaak nog dicht heeft). Ik geef hem dan de borst en meestal slaapt hij dan weer even verder. Maar soms wil hij niet drinken, dus is het niet van honger. Maar blijft lekker verder mopperen Nu zie ik dat zijn tandjes aan het doorkomen zijn, zou dat hiervan zijn of zal het van een sprong zijn. Dacht nl. altijd dat ze van tanden krijgen echt krijsend wakker konden worden, maar dat doet hij dus niet. Gisterenavond heeft hij voor het eerst in zijn leventje even tussen papa en mama in bed gelegen en had dikke schik. Totdat ik het mooi vond geweest en hem maar weer naar bed heb gebracht. (23:00 uur, pfff) toen sliep hij weer verder in zijn normale ritme, d.w.z nog 2x eruit voor een nachtvoeding. Herkenbaar?
Heel herkenbaar hoor. Ze beginnen te dromen, tandjes of een sprong. Het zou het allemaal kunnen zijn. Sanne werd ook regelmatig wakker en wilde dan ook een fles.Nu soms nog ook. Soms vermoeiend, maar goed er gebeurt ook een hoop..
Hoort er allemaal bij! Is een periode waar je door heen moet en het beste kun je gaan kijken wat er bij je kleintje werkt. Kan ook zo zijn dat die naar een knuffel verder slaapt. Maar Cecile werd ook toen ze zo oud was regelmatig s,avonds wakker. Erg vervelend want soms was ik echt de hele avond alleen met mijn kleine bezig.