Volmondig ja! Vind het heerlijk, en geeft mij zelfvertrouwen. Het idee dat andere mannen mij nog zien staan doet mij gewoon heel goed. En leeftijd , ja ook met mannen bijv, 10 jaar jonger, prima hoor. Ik zit er lekkerder door in mijn vel, dus waarom niet? Mijn man lacht erom, en vraagt me na een avondje stappen zelfs of ik nog gesjanst heb..
Ik ben gelukkig getrouwd met mijn man waar ik zielsveel van houd. En nee bedoel dat niet zoetsappig. Maar als hij met andere vrouwen zou flirten, of er nu wel of niet meer achter zit, zou ik dat totaal niet kunnen waarderen. Dus ik heb daar ook geen behoefte aan om het dan wel te doen. "Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet". Ik zie ook niks aan meer waarde om met andere mannen te flirten. Omdat het leuk is? Ego boost? Daar heb ik mijn man voor toch. En nee natuurlijk is dat niet hetzelfde als met een vreemde man flirten. Maar juist daarom zou ik het niet doen, ik heb niks van andere mannen nodig en ik wil er niks mee.
In het verleden kon ik wel flirten, kon ik ook blij worden van het gevoel. Maar sinds ik met mijn huidige partner ben heb ik er totaal geen behoefte meer aan. Ik denk dat het komt doordat mijn huidige partner erg complimenteus is en mij elke dag vertelt dat hij mij leuk/lief/mooi vindt en dat ik de liefde van zijn leven ben. Waar ik in het verleden wel een flirt op zocht, houd ik het nu liever af, omdat ik niemand een verkeerd signaal wil geven. Ik ben happy in mijn huidige relatie!
Als ik alle reacties zo heb gelezen dan geloof ik niet dat ik van het flirten ben. Ik kom heus weleens een leuke vent tegen maar om daar dan mee te gaan flirten zie ik toch niet zo zitten. Beetje ongemakkelijk en ik vind het eerlijk gezegd ook niet zo gepast en ik heb het ook niet nodig om mijn ego op te krikken.
Flirten is prima, mits het " netjes" blijft. Ik zie het wel eens om me heen gebeuren en dan krijg ik spontaan last van plaatsvervangende schaamte. En dan vraag ik me echt af of de dame/heer nu echt niet in de gaten heeft dat het er nogal eh.. knullig uitziet. Het ligt er dan zo dik bovenop
Ik was altijd een enorme flirt. En ik denk dat ik het nog steeds wel kan en misschien onbewust doe, maar sinds ik mijn huidige partner heb vind ik het niet meer ‘nodig’ of zo. Mijn man is heel complimenteus naar me en zegt vaak dat ik er leuk uitzie. Vindt hij ook belangrijk (zie het topic over uiterlijk/verzorging). Hij kan ook op zo’n manier naar me kijken (mooi aangekleed of in huispak) dat ik helemaal warm word als ik me omdraai. Als hij me écht mooi vindt als ik ‘s ochtends de deur uitga zegt hij standaard: ‘pas je een beetje op?’ Haha, volgens mij heeft hij niet door dat ik door heb wat hij ermee bedoeld Ik zeg ook niets daarvan want anders is de magie eraf. Lang verhaal kort: nee nu niet meer (bewust)
Ik flirt vaak heel onbewust, af en toe best wel irritant als mannen dat dan als serieus interpreteren. Mijn man moet er altijd wel om lachen, hij weet dat ik aan het eind van de avond met hem mee naar huis ga. Overigens is mijn man ook een onbewuste flirt, daar maak ik mijzelf ook echt niet druk om. Met vriendinnen gingen wij vroeger ook wel eens bewust flirten om zo veel mogelijk gratis drankjes te scoren, dat is achteraf wel best erg.
Hier hetzelfde en mijn man kan niet eens flirten volgens mij haha. Nee, heb het niet nodig en mis het dus ook niet.
Ja heerlijk! En ik flirt ook gerust als mijn man ernaast zit haha, dan begint hij al te lachen: heb je weer sjans? Gaat vaak onbewust moet ik zeggen, maar ook wel bewust. Helemaal tijdens festival werk. Levert mij ook wel eens wat op hihi Mijn man is wat autistisch en die pikt de signalen nooit op als er met hem wordt geflirt. Die flirt zelf ook totaal niet. Maar hij ziet wel mooie vrouwen en kan er naar staren hahaha, dan por ik hem even aan en zeg ik 'ik weet dat ze knap is maar je staart nu wel ongemakkelijk lang' Niet voor mijzelf, maar uit respect voor die in kwestie por ik hem ff aan
Ik ook. Want ik las hier ergens een knipoog. Ik hoop echt dat dit niet als flirten gezien word of er ook soorten knipogen zijn, want anders ben ik constant aant flirten .
Flirten is een vorm van communicatie tussen mensen waarin met sensualiteit wordt gespeeld of seksuele interesse wordt getoond. Deze interactie kan in de vorm van een gesprek, oogcontact of aanraking zijn, maar ook via media verlopen zoals e-mail, chat, telefoon en sms. Wikipedia Ikzelf ga niet verder dan oogcontact en hooguit even een hand op een rug/arm oid als het in een kroeg ofzo is en ik er even langs moet. Er worden geen nummers uitgewisseld of wat dan ook. Ik probeer zelfs te voorkomen dat ze op me af stappen om een praatje te maken. En mocht dat wel gebeuren, dan laat ik ook heel snel weten dat ik getrouwd ben en kinderen heb.
Ik ben misschien een onnozele kip maar ik zou niet eens weten wanneer ik dat zou moeten doen haha. Ik werk met alleen maar vrouwen, al komt er een keer een knappe mannelijke arts langs dan weet hij dit ook van zichzelf en gun ik hem z'n zoveelste podium niet . Verder met boodschappen of iets dan ben ik doelgericht bezig en heb ik echt geen oog voor wat anders. Als George Clooney met z'n karretje naast me zou lopen zou ik het nog niet door hebben. Ik was er vroeger wel echt goed in maar ben dat vermogen maar vooral ook de behoefte kwijtgeraakt afgelopen jaren.
Mijn vrouwelijke charmes inzetten om bv met bambi ogen, meest aantrekkelijke lach en complimenten 'jeetje ik kan zien dat je geschikt bent voor deze baan, je bent zo gespierd!', eventueel even kort aanraken om te zorgen dat ik op podium kan staan in de coulissen ipv in de zaal zelf of om mijn festivalcollega al mijn drinken te laten halen haha , door de hulpeloze vrouw met meest charmante lach 'o help hoe werkt de waterkoker' uit te hangen om in te spelen op zijn mannelijkheid . Maar dan flirt ik met een missie. Klinkt heel triest haha maar t is ook gewoon een spel en t is ook niet erg als t niet lukt. Buiten flirten met een missie, flirt ik als reactie op geflirt met mij. Als ik weer wat krijg aangeboden bv of met t publiek (alleen als ze nuchter zijn hoor, dat dronken geflirt vind ik vreselijk als zo'n vent met dubbele tong probeert te flirten). Ik zou haast zeggen gewoon van dat barman geflirt, gewoon kort en oppervlakkig (Maar ik vind t ook super gezellig als volstrekt onbekenden op de stoel naast mij zitten en gesprek aangaan voor de gezelligheid. Dus geen geflirt of dat ik naast een leuke artiest zit te eten en daar hele gesprekken mee heb)
Niet om iemand te veroordelen hoor maar dan heb je er toch niks aan? Heb door de jaren heen gemerkt dat ik het ( voor mezelf dan hoor) leuker vind om gewoon een leuk gesprekje te hebben dan dat ongemakkelijke gedoe dat iemand wat van je verwacht Zodra een man mij een drankje aanbiedt dan probeer ik tijdens een gesprekje zsm subtiel duidelijk te maken dat ik bezet ben. Als ze daarna meteen weg zijn weet ik meteen wat de bedoeling was. Alhoewel...volgens mijn oudere vriendin (50 jaar) zijn de getrouwde het ergste. Ze voelt zich soms net loslopend wild.
Haha ok dan flirt ik wel heeeel subtiel, ik bedoel er iig niks mee maar gewoon wel beetje plagen enz; gewoon net wel dat je wat leuker contact hebt dan “hoi, doei, dat was het” maar denk dat de meesten hier echt flirten als wat meer dan dat beschouwen idd. Nou ja, toch leuk
Zo is dat voor mij ook. Bij mijn vorige partner vond ik het wel heerlijk om te flirten. Nu kijk ik nauwelijks naar andere mannen. Ik vind toch dat ik de leukste heb haha. Hij is ook totaal geen flirter en dol op mij.