Dank je!! En ja, nu aan jullie de grote taak om volgende maand te volgen! We kunnen natuurlijk niet van het patroon afwijken Ik heb deze maand weer tarwekiemolie gebruikt, net als bij de jongste. Eisprong eerder zou kunnen, maar niet heel veel eerder. Had CD15 een positieve test, dus op z'n vroegst CD16. Zelf denk ik CD17, fertilityfriend zegt CD18 op basis van temperatuur. Vroege innesteling geen idee, heb ik niet echt bewust gemerkt. Heb al sinds eisprong wat krampen en steken, dus kan geen duidelijk moment aanwijzen. We gaan zien wat er straks uit de echo's komt voor uitgerekende datum. Hou nu 10 oktober aan op basis van 1e dag menstruatie op 3 januari. Deze week even een verwijzing via de huisarts regelen zodat de eerste afspraken gemaakt kunnen worden.
@Yesera wauw dat is overduidelijk!!!! Super nieuws, gefeliciteerd!! Beter kan de nieuwe maand niet starten ik ga denk ook maar eens starten met de tarwekiem olie.. Jij slikte alleen deze he? Of in combi met teunisbloem? En dan vanaf de dag dat jezelf dacht dat je ei was gesprongen? Holland & barret had je hem besteld he... Ik ga daar ook maar eens een poging mee wagen
Welkom @Wendy041085 en succes Zo, dat is een dikke streep zeg @Yesera Gefeliciteerd meid! Bedankt voor jullie medeleven dames. Voelde me ook even heel zielig haha. Nu gaat het wel weer hoor. Lang leve de wijn en chocola . Vol goede moed ronde 2 in.
@Yesera wow, gefeliciteerd! Wat een duidelijke test! @Wendy041085 , welkom, ik reken ook de 1e dag menstruatie als 1e cyclusdag.
@L89: ik slik idd alleen tarwekiemolie van Holland & Barrett. Heb een vrij regelmatige eisprong, dus wilde aan teunisbloemolie niet beginnen. Hoop dat het voor jou ook een positief effect zal hebben!
Zo, weer aan het werk geweest thuis. Morgen kunnen de wandtegels in de badkamer eraan, volgende week invoegen. Intussen kleine neuzelklusjes aan het doen als ik niet verder kan met de badkamer. Kan niet wachten tot we de extra slaapkamer eindelijk kunnen realiseren.
idd klussen hahaha, maar dan anders (dirty mind, bless for life haha) idd, wel fijn als je iets maakt met je eigen handen en het ziet ontstaan. Wel eer van je werk.
Jij mag lekker genieten van je wondertje. Zit zelf in de zorg...als we rekening moeten houden met onze bazen dan mogen we dus niet zwanger worden Ze kunnen het ook zo zien: wij zorgen voor toekomstige nieuwe werknemers
Tja, werkgever.... Ik heb gelukkig een hele fijne, maar tot vorig jaar nog gezegd dat een derde hier niet aan de orde is... Maar goed, ben de enige werknemer. Ik zou wel graag zo lang mogelijk door willen werken en het laatste deel van het zwangerschapsverlof willen spreiden. We zien wel hoe hel loopt.
Was vergeten wat een hoofdpijn je kan hebben van de menstruatie. Vandaag vroeg weer een cliënt...of ik nog een 3de wil. En familie van een cliënt kwam de kamer binnen met een baby van 2 maanden * kwijl* ik was van plan rustig aan te doen, MAAR mijn eierstokken klapperen
Haha... hier vandaag bij een oom en tante van manlief geweest. Die hadden we al een tijdje niet gezien. Vraagt tante zomaar ineens of er nog een 3e bij komt......... ze is ietwat aan het dementeren dus dan mag je alle vragen stellen zullen we maar zeggen manlief gaf als antwoord voorlopig niet... nee joh zei oom 2 is zat zo... oké prima volgende onderwerp