Mijn vriend kwam me op onze eerste date ophalen in zijn audi TTrs. Ik heb hem nooit meer laten gaan (nu 10 jaar geleden). Droom auto heb ik niet echt al ben ik wel dol op auto’s. We kopen allebei elke 3 jaar ongeveer een nieuwe. Nu zijn we into Mercedes.
ik wel haha, ben dan echt een vent! Ja klopt meestal zijn ze begrensd op 250, die toen niet omdat het een speciale editie was.
Ja de meeste Duitsers zijn begrensd op 250. Dat is omdat ze dan nog een klein beetje de snelheid kunnen beperken op de snelwegen in Duitsland. AMG heeft er lang niet aan mee gedaan maar de meeste nieuwe dus wel. S63 is een 2018 model. Dus wel nog heel nieuw en een niet begrensde versie. vind ik ook zo schattig dat onze politie begrensde Audi's heeft. Net zo’n mop als de volkswagens met een anti bots systeem. Super handig alleen wel lullig als je auto vol op de rem gaat wanneer je eigenlijk die boef van de weg wil tikken Maar 250 is natuurlijk al idioot snel. Dat is de snelheid waarmee ze een groot passagiers vliegtuig kunnen landen dan wel de lucht in krijgen. @GossipGirlxoxo en je man, heeft due hem niet even op zn staart getrapt?
Ja man zat het eerste weekend al in duitsland hoor zonder mij, met vrienden. De politie heeft toch ook 60 rs6 of rs10's aangeschaft waarvan er maar 20 in gebruik zijn omdat er geen geschikt personeel is om ze te besturen. De rest staat stil tot er meer agenten een cursus rijden erin hebben gedaan. Weggegooid geld. Echt een geval bedacht achter een bureautje en niet in de praktijk.
Droomauto.... (Ik heb een koekblik,met veel beenruimte). Ik hoef niet groter of meer... Maar eentje waarmee je niet hoeft te tanken en die zichzelf wast en opruimt is erg welkom
die nieuwe klpd Audi’s die a6 die zijn niet begrensd hoor. Dat is is het probleem dat ze er een cursus etc voor moeten volgen heb ik uit betrouwbare bron begrepen.
Wij hebben een Volvo XC60 maar wil wel de 2020 versie. Het liefst electric. Gaat ook onze eerste electric auto zijn. We vinden bijv tesla echt verschrikkelijke gehypte pauper auto’s. En iedereen rijdt hier in. Verder wil ik zelf graag een Range Rover Sport en een knal gele Jeep
Mijn man en ik zijn beide Audi fans. Hij heeft er al een een spierwitte a4 waar ik verliefd op ben en als mijn auto af is gaan we voor een Audi a6 station. Ik hou gewoon van station auto's, de ruime heerlijk. Dus dat is nu mijn huidige droomauto denk ik. Maar als ik dan een SUV mag kiezen ga ik voor een range rover.
ze hebben een topsnelheid van 250. https://nos.nl/artikel/2198938-audi-a6-moet-politie-plofkrakers-helpen-pakken.html