Is dit mijn menstruatie?

Discussion in 'Na de bevalling' started by M0ppiejj, Feb 1, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. M0ppiejj

    M0ppiejj Lid

    Mar 10, 2016
    42
    1
    8
    NULL
    NULL
    Goedenavond,

    Na diverse topics gelezen te hebben toch besloten even in het kort mijn verhaal te delen en ervaringen te vragen.

    Ik ben 7 weken geleden bevallen. Binnen de kraamweek na 3 dagen geen bloedverlies meer gehad, alleen wondvocht. De week erna af en toe wat oud, soms rood, bloedverlies wanneer ik meer deed.
    Na twee weken begon ik weer heviger te bloeden, was druk geweest, en paar flinke stolsels verloren. Hierna was het over.

    Nu maandag nacontrole gehad. Had sub totaal ruptuur, alles was mooi genezen. In de avond begin ik weer rood te vloeien. 6,5 ongeveer na bevalling dus, ik dacht gelijk aan menstruatie, geef flesvoeding..
    Maar nu het bijzondere. Ik sta op en ik begin vrijwel gelijk te vloeien. Dit gaat hele dag vrij hevig door, tot einde van de middag. Dan houd het op. Enkel met afvegen soms iets. In de avond is het over. Volgende ochtend zelfde riedeltje. Dit is nu dus sinds dinsdag aan de gang.

    Of zou dit nog een nabloeding kunnen zijn? Ik vind het anders een vrij abnormale menstruatie of hebben meer deze ervaring?
    Ik hoor graag!
     
  2. Anne2019

    Anne2019 Fanatiek lid

    Apr 14, 2019
    1,902
    2,692
    113
    Nou ik heb net zo’n soortgelijk verhaal
    Ik snap er niets van na 4 weken geen bloed meer, toen bij 6 en nu weer bij 8.

    ik heb de huisarts gebeld en die had de schuld aan de hormonen.
    Ik geef borstvoeding.

    Voor zwangerschap ook tussentijds bloedverlies gehad en toen zei hij hormonale disbalans. Dus echt geen idee
    Blij als m’n lichaam normaal doet
     
  3. M0ppiejj

    M0ppiejj Lid

    Mar 10, 2016
    42
    1
    8
    NULL
    NULL
    Ik heb uiteindelijk de verloskundige vandaag maar gebeld. Zij hadden al aangegeven te bellen wanneer ik abnormaal zou vloeien na 6 weken omdat ik bij mijn eerste zoon nog tot 10 week nabloedingen had.
    Gelukkig kreeg ik die verloskundige ook aan de telefoon.
    Ik moet tot woensdag afwachten. Normale cyclus was 26 dagen waarvan 7 a 8 dagen menstruatie. Morgen of dinsdag moet het dus echt wel over zijn.
    Zo niet dan word ik doorverwezen naar het ZH. Ze wil dan dat er toch gekeken word of er misschien toch iets achtergebleven is.
    Ik ben heel benieuwd.

    Heb jij ook dat het overdag heftig is en s avonds minder?
    Moet zeggen dat het vandaag iets minder was, maar heb vandaag niks gedaan. (Afgelopen dagen steeds heen en weer geracet tussen thuis en ziekenhuis omdat onze zoon van 7 weken daar lag met RS virus).
     
  4. Anne2019

    Anne2019 Fanatiek lid

    Apr 14, 2019
    1,902
    2,692
    113
    Oh wat naar van je zoontje hopelijk gaat het nu beter!

    bij mij is het zo wisselend van woensdag tot en met zaterdag overdag bloedverlies gisteren was het niets en nu weer ineens uit het niets.
    Snachts inderdaad niets maar smorgens bij afvegen wel en nu was ik even weggeweest en dan voel ik zo ineens weer wat bloed lopen en dan is het weer over
    Heel vervelend

    moet van de week toch al naar de gyn dus ga het meteen navragen
     
  5. M0ppiejj

    M0ppiejj Lid

    Mar 10, 2016
    42
    1
    8
    NULL
    NULL
    Dat is ook wel raar inderdaad! Herken ik nog van bij mijn eerste zoon, na 10 weken was dat over. En toen niets meer daarna normale menstruatie.
    Ik heb meer het gevoel dat er zich s nachts wat verzamelt, zodra ik een half uur op ben loopt alles ineens eruit. Rest van de dag valt het op zich mee, en einde van de dag is het helemaal over.. en dat nu 7 dagen.. Lijkt ook niet minder te worden...
     
  6. Anne2019

    Anne2019 Fanatiek lid

    Apr 14, 2019
    1,902
    2,692
    113
    Heel irritant, ben blij als m’n lijf weer normaal is ☺️ ik heb ook een kramperig gevoel in m’n buik en benen
    Beetje menstruatie achtig
     

Share This Page