Ik probeer het allemaal bij te houden hectische dagen zo, die eerste week. Hopelijk wordt het vanaf nu wat minder intensief, nu we besloten hebben de borstvoeding te stoppen in verband met achterblijvende productie. Niet meer aanleggen, afvoeden en afkolven. Maar gewoon flesje erin en door... jammer dat het niet gelukt is, maar we hebben er vrede mee. Er is een aantal voedingen borstvoeding in gegaan, dus dat is mooi meegenomen..
Geen melding gekregen... Vond het al zo stil @Loveischocola ik vind jou zo ongelooflijk sterk! Alleen maar respect en bewondering voor jou!
Dank je! Hebben een newbornshoot laten maken. Grote broer is helemaal verliefd op zijn broertje... Zo heerlijk om te zien ❤️
Ik blijf hier ook graag kletsen hoor. Al sta ik ook open voor een app-groepje of FB-groepje evt. In elk geval sluit ik me niet aan bij een mama-groepje met weer nieuwe mensen erin. Dat vind ik te veel van het goede. Dit bijhouden is genoeg naast de kinderen .
Ik sta ook nog steeds open voor dat FB groepje ik ben daar zoveel beter in qua overzicht. En anders blijf ik ook hier, nu af en toe kijken. Denk dat we allemaal in de prime time weken zitten en het allemaal niet bijhouden nu. De laatste dames die nu bevallen zijn, nog gefeliciteerd!
@Loveischocola dappere sterke mama.. want je bent mama geworden. Ik ben zo blij voor je dat je een shoot hebt laten doen.
Anders een besloten fb? Zodat ook niemand kan zien dat je er lid van bent ofzo en dan via dm hier aan elkaar geven? Maar hier posten mag ook en logisch dat iedereen druk heeft dus mag en kan allemaal op eigen tijd! 17 maart na de gyn als goed is zijn dan alle uitslagen er, de bespreking van de artsen en onafhankelijk team is dan als goed is ook geweest...
Goed idee zo’n besloten groep. Dan doe ik ook mee iets met januari mama’s 2020? Wie heeft er tijd om zoiets te maken? Ik ben er zelf niet zo heel goed in zeg ik eerlijk Nog een goeie maand wachten op de uitslagen dus. Wat ‘hopen’ jullie zelf? Dat er iets uit komt of dat het echt ‘pech’ is geweest?
Het is lastig... want ene kant hoop je dat er een reden was en andere kan niet... zolang maar niet bepalend is voor een eventuele volgende zwangerschap.. ik zal wel eens kijken hoe het zit met facebook ik heb toch de meeste tijd haha
Ja, dan zou het inderdaad wel een besloten FB moeten zijn. Maar lijkt me wel leuk. Jeetje meid, nog best even wachten op de uitslagen dus. Lastig hoor.
Ik volg ook naar FB als we daarheen verhuizen Wij hadden gisteren kraamzorg voor het laatst.. Eerste dag echt met z'n tweeën! Wel spannend.
Helaas dames, dan ga ik jullie verlaten .. Hier klets ik graag mee, maar niet via fb Maar ik hoop vele van jullie hier op het forum ook nog wel vaker te spreken
Ik wil ook wel mee naar een besloten Facebook! Maar dan wel met alleen dit actieve groepje van hier en niet groter dan dat (dus dan wel een nieuwe groep en niet aansluiten bij de Facebook groep die helemaal in het begin van de zwangerschap gestart is want daar zitten allemaal dames waar wij eigenlijk niet mee gekletst hebben)
Ik schrijf ook graag nog verder hier, maar sta ook open voor een FB groep! @Loveischocola Wat fijn dat die stichting je door die mooie foto's toch nog een trotse mama laat zijn! Dat is helemaal terecht, want je hebt toch maar mooi een wondertje op de wereld gezet. Ik ga die stichting ook opzoeken en een donatie doen... Wij moesten gisteren voor het eerst op pad met de kleine om haar aan te geven bij de gemeente. Als buitenlandse mama moet je dan binnen 2 weken met baby en partner persoonlijk langs komen. Echt belachelijk, want ik merk vandaag dat dit fysiek echt teveel is geweest. Hartstikke last van m'n bekken nu, ben super vermoeid en weer een verse bloeding Vandaag maar even voornamelijk in bed doorbrengen en rusten, voor zover dat kan met de kleine...
Degene die in de groep willen kunnen een pb sturen dan stuur ik de link! En als we er allemaal inzitten zal ik kijken wat verder allemaal mogelijk is qua op prive zetten ect