Married at first sight

Discussion in 'Films, televisie en nieuws' started by Robijn89, Jan 4, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Featherr

    Featherr Fanatiek lid

    Jun 20, 2016
    3,694
    3,134
    113
    Female
    Brabant
    Het viel me op omdat ze allemaal zo over die jacuzzi vallen;) en ja maar dat was volgens mij echt maar een half uurtje door het huis lopen ofzo.

    Vind het ook wat onduidelijk. Vroegere seizoenen waren zo voorbij maar voor mijn gevoel duurt het nu door de warrigheid weer veel te lang :rolleyes:
     
  2. Robijn89

    Robijn89 VIP lid

    Feb 1, 2015
    8,121
    5,040
    113
    Female
    Ja, om elkaar hun huis te laten zien. Maar die hebben ook een gezamenlijk huis gekregen.
    Is wel nieuw dit seizoen, viel mij ook op.
     
  3. Lill

    Lill VIP lid

    Aug 24, 2008
    10,222
    6,895
    113
    Female
    bij Henk en Chantal is wel een gevalletje van: wow that escalated quickly. Zitten niet eens meer samen in t vliegtuig. Zo extreem was t nou toch ook weer niet.

    Wel superleuk dat Sanne en Thierry weer de goede kant op gaan :)
     
  4. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    Mar 21, 2012
    23,194
    16,528
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Die Chantal heeft gewoon een paar klappen van de molen gehad, wat een idioot mens is dat.
    Ze vindt zichzelf heel wat maar is gewoon een ordinaire nepperd.
     
  5. Zara75

    Zara75 VIP lid

    Jul 10, 2007
    12,032
    6,135
    113
    Happyland
    Die is psychisch niet helemaal in orde denk ik.
    Daarbij kan ze gewoon ontzettend slecht incasseren. Denk dat ze die beelden terugziet en het dan alsnog niet doorheeft hoe fout ze bezig is, ze heeft gewoon 0,0 zelfreflectie.
     
  6. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    Mar 21, 2012
    23,194
    16,528
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Ja echt bizar gewoon.Aan het begin heb ik haar nog het voordeel van de twijfel gegeven maar gaandeweg kwam steeds meer haar ware aard naar voren.
     
    Kletskoek likes this.
  7. Lill

    Lill VIP lid

    Aug 24, 2008
    10,222
    6,895
    113
    Female
    Ze legt ook alle schuld bij Henk. Wat haar aandeel is geweest heeft ze geen oog voor.
    Ik zag al een klein voorstukje waarin ze bij Carlo zit uit te huilen en dr ring nog omheeft want 'ze wilde zo graag dat het zou werken'

    Ja joh... sure
     
    Kletskoek likes this.
  8. Robijn89

    Robijn89 VIP lid

    Feb 1, 2015
    8,121
    5,040
    113
    Female
    Chantal snap ik echt niet.. Henk gebrek aan communicatie? Volgens mij werd ze juist zo boos omdat hij eerlijk communiceerde.

    Kimberley en Robin sta ik niet van te kijken, die liepen veel te hard van stapel.

    Thierry en Sanne lijkt heel goed te gaan. Ferry en Jose vind ik ook leuk samen.

    De mannen gaat hem niet worden denk ik.

    Bij de vrouwen vind ik Kimberly nog best afhoudend.. maar kunnen ook de zenuwen zijn. [\spoiler]
     
    jvsd92 likes this.
  9. Featherr

    Featherr Fanatiek lid

    Jun 20, 2016
    3,694
    3,134
    113
    Female
    Brabant
    Mocht ze tijdens het dansen zou niet haar arm om haar heen leggen? Vond dat erg apart o_O
     
  10. Sooff

    Sooff Fanatiek lid

    Jan 4, 2020
    1,124
    849
    113
    Female
    Wauw chantal heeft werkelijk niets op zichzelf aan te merken. En dan nog durven te doen of ze het een kans gaf terwijl ze zegt dat ze het al wist een nee moest zeggen..... iets aandacht en tv ?!
     
  11. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    Oct 1, 2007
    18,389
    1,292
    113
    Flevoland
    Irriteer mij al vanaf 1e minuut aan die boze uil. Henk probeert nog alles genuanceerd over te brengen maar zij gaat er keihard tegenin en het ligt altijd aan de ander

    Die mannen gaan het niet overleven gok ik. Die jeroen is net een verlegen verloren schaapje die voor het eerst een vriendje heeft. Gok dat Antoine zich daar aan gaat irriteren op den duur
     
  12. Robijn89

    Robijn89 VIP lid

    Feb 1, 2015
    8,121
    5,040
    113
    Female
    Ja ze houd het lichamelijke contact nogal af, die kusjes voor de foto zag ze ook niet zitten.
     
  13. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    Jan 9, 2016
    6,875
    12,390
    113
    Female
    Nou ik ben stiekem ook wel klaar met die boze uil. Hopelijk is vandaag het laatste programma waarin we haar zien! :|

    Verder vind ik het nu wel wat leuker. Ik vond het begin echt een beetje traag. Ben heel erg benieuwd hoe het verder zal gaan met de koppels! :)

    Ik heb niet veel vertrouwen in het dameskoppel, doordat die ene de boot zo afhoudt. De voorstukjes zijn niet veelbelovend.
    Ik denk dat het bij de mannen nog beide kanten op kan. Als Jeroen nog een beetje los komt en Antoine geduld heeft om daar op te wachten (of is t andersom? :roflmao:). Ik denk dat ze best naar elkaar kunnen groeien.

    Ferry en José zijn mijn favorieten. Ik hoop ZO dat dat slaagt. Lijken echt heerlijke, nuchtere maar ook warme en gezellige mensen.
    Leuk detail: wij hebben ons 5 jaar huwelijk gevierd in dat Oslo-hotel :cool:
     
    Zonnestralen, Roozjuh and Zara75 like this.
  14. Featherr

    Featherr Fanatiek lid

    Jun 20, 2016
    3,694
    3,134
    113
    Female
    Brabant
    Ik vind het van antione echt heel vervelend dat hij tijdens een gesprek heel de tijd "uhu, uhu, uhu" zegt.:|
    Dat ligt waarschijnlijk echt aan mezelf hoor maar ik word daar heel zenuwachtig van. Alsof hij vind dat het gesprek niet snel genoeg gaat ofzo :p
     
    Palmpje likes this.
  15. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    Jan 9, 2016
    6,875
    12,390
    113
    Female
    hahaha! Eens!
    Misschien is dat ook wel zo. Hij is sowieso veel meer extrovert en snel in reageren. Jeroen meer introvert en overdenkt voor hij praat. Ben dus echt benieuwd of ze daarin naar elkaar toe kunnen groeien.

    dat meidenkoppel is trouwens precies zo: de een super uitbundig en de ander heel timide. Daar denk ik dat het verschil té groot is...
     
  16. Taiga

    Taiga Fanatiek lid

    Apr 28, 2019
    1,423
    2,211
    113
    Ik vind Antoine net zo'n therapeut waar ik zelf een beetje kriegel van zou worden als ik Jeroen was.

    Bij de meiden zie het zo 123 niet gebeuren. Die met die donkere krullen lijkt me een heel pittige en denk niet dat die blonde echt is wat ze zocht.
     
    Kletskoek, Poolvos and Palmpje like this.
  17. Featherr

    Featherr Fanatiek lid

    Jun 20, 2016
    3,694
    3,134
    113
    Female
    Brabant
    Nu je het zegt!! Misschien vind ik het daarom zo vervelend. Je hebt gewoon een gesprek met iemand, hou op hoor :roflmao:
     
  18. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    Mar 21, 2015
    32,071
    14,402
    113
    Ferry en José
    &
    Thierre en Sanne
    Zie ik wel slagen.

    Rest mijn twijfels over. Het mannenstel mis ik de klik. Vind ze erg verschillend.
    Meidenstel, Ingeborg heeft volgens mij best een pittig karakter. En Chantal is niet zo. Die zocht dacht ik een 2e ik.
     
  19. rocketscience

    rocketscience Fanatiek lid

    Feb 16, 2015
    4,273
    3,239
    113
    Female
    Iemand anders ook de voorlaatste aflevering al gezien?

    Ik kreeg helemaal een knoop in mijn buik bij de vrouwen op Gran Canaria. Dat zag er helemaal niet goed uit. Een extravert die totaal over de introvert heen walst. Chantal stapte volgens mij al behoorlijk uit haar comfort zone met de hoeveelheid alcohol... Zoals het op mij overkomt zijn zij echt helemaal niet goed voor elkaar. Ingeborg veel te dominant.
     
  20. Taiga

    Taiga Fanatiek lid

    Apr 28, 2019
    1,423
    2,211
    113
    Alles is ook steeds: "En hoe voel je je daarbij?" "Noem maar eens 3 dingen" "We zitten samen op 2 wegen naar hetzelfde doel". Zelfs het uitkiezen van een magneet lijkt een therapeutische sessie te zijn.
    Serieus jongens, ga lol maken!
     

Share This Page