Wij hebben vandaag ook een mooie echo gehad, zo bijzonder! Gaan het vanavond de kinderen vertellen, ben erg benieuwd naar hun reacties, ze willen zo graag nog een broertje of een zusje erbij
6, 5, en 1. De jongste beseft het niet, maar de oudste 2 zijn er erg blij mee die mogen het vanavond aan mijn ouders vertellen.
Ik doe hier even een klein vreugdedansje. Heb deze week nog geen bloedverlies gehad. Zou dat dan eindelijk klaar zijn?
Ja wat fijn!!! Iedereen die het gaat vertellen, heel veel plezier. Ik kijk er nu al naar uit ook, nog eventjes wachten. Ik ben trouwens zo ongelooflijk onproductief en lui de laatste weken. Ben de hele dag op baby dingen aan het Googlen en als ik er een wasje in hebt gegooid is het al heel wat. Denk dat ik die telefoon volgende week maar eens weg ga leggen eventjes. Herkenbaar of ben ik de enige luiwammes? (Scheelt dat ik nog geen kinderen heb, dus dan kan dat nog. Als je al kinderen hebt dan kán dat ook gewoon niet natuurlijk)
Heel herkenbaar! Vorige week had mijn oudste vakantie, dus hoefde niet naar school, heb woensdagmiddag gezegd dat het tijd was om uit te rusten en ze allemaal op bed gelegd (en zelf ook lekker gaan liggen). Ik was heerlijk uitgerust, de meiden hebben gekletst, op zolder gespeeld, de speelbakken op de slaapkamers leeggehaald en kwamen af en toe kijken of ik nog 'sliep'. Bij mijn vorige zwangerschappen hoefde ik 's ochtends nog niet naar school, dan zette ik een filmpje op de Ipad aan in bed, kon ik nog lekker 'slapen', en kind(eren) waren ook rustig. Vandaag met de jongste 2 naar MonkeyTown geweest. De jongste vond de trampoline de meest handige plek om voor het eerst los te gaan staan.. Nou ja, hopelijk snapt hij het 'trucje nu en loopt hij ook binnenkort, scheelt toch weer tillen.
Oh ja super leuk. Ik was zelf 7 toen mijn ouders nog een nakomertje kregen. Ik vond het geweldig. Ook leuk dat ze het aan je ouders mogen vertellen.
Wat leuk!! Ben benieuwd hoe dat gaat! Wij zitten er ook aan te denken om onze dochter van 3 het te laten vertellen, maar mijn ouders mogen het iets eerder weten omdat ik ze nodig ben als oppas voor tijdens de echo.. dus dan vertellen we het maar even zelf, want als dochterlief het weet vertelt ze het te pas en te onpas ben ik bang
Hier nog zo één!! En zelfs met kids zij zitten ff een filmpje te kijken zodat ik net wat rustiger op kan starten, anders moet ik steeds kokhalzen..
Nog iemand die elke ochtend een behoorlijk gespannen buik heeft?? Je zou denken dat ik eind van de dag een gespannen buik zou hebben, maar ik sta dus elke dag op met een gespannen, oncomfortabel gevoel in mijn buik. Dit zakt dan verderop de dag af.. slaap niet heel lekker, dus misschien heeft het daar mee te maken, maar het maakt me soms wel wat ongerust. Maandag de echo, ik tel echt af!! Dan ben ik nog maar net 8,5 week als mn berekening klopt, maar gaan het dan denk ik al wel vertellen als alles er goed uitziet.. dit omdat dochter van 3 pas ineens uit zichzelf zegt.. mama is verdrietig, heeft au buik en auw keel, moet spugen in de wc... En tot mijn verbazing zegt ze ineens: mama baby in de buik!! Dit hebben wij nog geen 1 keer benoemd bij haar, waarschijnlijk legt ze de link van 2 zwangere tantes met dikke buiken, naar mijn groeiende buik!!
Vanochtend weer een goede echo gehad! Poehee, vond deze ook weer zo spannend. Mooie krachtige hartslag en was al beetje aan het bewegen, zo mooi weer om te zien. Voorlopige datum kwam nu uit op 9 oktober. Ik pas het nog niet op de lijst aan, ik wacht eerst de termijnecho af. Die staat gepland op 23 maart
Ah goshie, hoe lief! En ook wat knap dat ze dat verband legt, zeg. Wellicht dat je het inderdaad dan beter zelf kan zeggen dan dat je dochter zo tegen allerlei mensen zegt "mama baby in de buik". Ik heb geen last van een gespannen buik. Als het je echt ongerust maakt, kan je altijd even de verloskundige bellen. Die stelt je waarschijnlijk zo gerust. Maar, aan mijn buik is dan ook nog helemaal niks te zien. Ik merk momenteel alleen dat ik zwanger ben aan moe, pijnlijke borsten, heftige geuren en in de middag en avond misselijk. Nog 6 dagen tot de echo. Vind het zo spannend. Ben zo bang dat het dan bij mij straks niet goed is. Maar probeer dat steeds maar van me af te zetten! @jk84, wat fijn!!
Gespannen buik hoort erbij. Zijn je darmen die moeten wennen en de groter wordende baarmoeder heb ik gelezen. Heb het zelf ook avonds.
Deze week is de vermoeidheid wel heel erg geworden. Ik moet mezelf echt dwingen om iets in het huishouden te doen. En gisteren voor de eerste keer overgegeven; vanmorgen ook bleh, ik zal blij zijn als het eerste trimester voorbij is
Gelukkig heb ik maandag de echo, dus tot dan wacht ik maar af.. heb dit bij mn meiden niet echt zo gehad zover ik me nog kan herinneren, dus daarom maak ik me er soms wat zorgen over.. maar gelukkig dus nog maar 3 nachtjes