Alles blijkt goed . Gynaecoloog kwam op basis van de datums op 5+6. En echobeeld kwam daarmee overeen. Hij vond hcg ook heel normaal. Nog geen hartactiviteit maar dat kan bij deze termijn. Volgende week vrijdag weer echo.
Yes! Goed nieuws! Wat bedoelt hij met nog geen hyperactiviteit? Of is het hartactiviteit? Die zal binnen paar dagen wel gaan kloppen! Happy for you!!
Jeeeehh!! Wat fijn !! Wel balen dat je zo in spanning hebt gezeten met hun 2% kans voorspelling zeg !! Slordig hoor van ze
Yes!!!! Wat een goed nieuws!!! Nu ga ik heel hard duimen dat er volgende week vrijdag een mooi kloppend hartje te zien is ❤️
Wat fijn zeg. Maar inderdaad vind het allemaal wel een hele slechte gang van zaken van hun. Hopelijk volgende week een mooie hartslag te zien en kun je dan lekker gaan genieten.
Jeetje @Gandy wat een fijn nieuws, maar ook inderdaad een aanfluiting dat ze zo met jouw zijn omgegaan.. Hopelijk volgende week ook een mooi kloppend hartje!
Gelukkig @Gandy! Dan heb je een hoop stress om niks gehad zeg. Niet erg netjes allemaal. Maar gelukkig weet je dan nu dat het gewoon allemaal goed zit!
Wauw even spannend vandaag @Gandy maar positief gelukkig! Vreemd wel dat ze die waarden zo ‘abnormaal’ vonden? En nu heb je al even mogen spieken toch
Wauw wat spannend allemaal! @Tuttebelleke heel veel sterkte @Missannie een hele fijne vakantie! Als je tips hebt wij gaan in juni @Gandy wat een opluchting maar toch ook wel weer spannend. Hier ook bloedverlies gehad een paar uurtjes. Helemaal in de stress mochten langskomen voor een echo. Hartje klopte nog. Wel zei vk dat de kans aanwezig was dat t buiten wel fout kon gaan. Na dagen stress vandaag toch gebeld dat die opmerking me niet lekker zat, zeker met mijn geschiedenis. Mocht vandaag even spieken. Hartje klopte ❤ zijn naar voren gezet nu 7.5 weken en 16 okt. Uitgerekend. Op naar volgende week
He wat een nare spanning zou dat geweest zijn. Goed dat je toch gebelt hebt. Kan mij goed voorstellen dat dat je niet lekker zat, zouden we allemaal hebben denk ik. Gelukkig heb je een mooi kloppend hartje mogen zien ❤
Jeetje alles terug gelezen! Heb veel gemist. Ik kreeg geen meldingen meer blijkbaar. @Tuttebelleke heel heel veel sterkte Veel onzekerheden gelezen ook die ik ook allemaal herken. Op het moment ben ik ziek (al een week) Gelukkig geen koorts gehad. Het gaat echter maar niet over en word er tureluurs van. Ook maakt het me onzeker. Op 1 of andere manier maak ik me druk of de baby wel oké is. De symptomen zijn nu ook beduidend minder want heb last van griep en andere lichamelijke ongemakken wellicht heeft het elkaar op. Ik ben wel kapot moe zal nu wel dubbel zijn door de griep en de baby.
Jeetje ook al zo in spanning gezeten! Gelukkig vandaag een mooi hartje zien kloppen en zelfs vooruit gezet! Super
Wow dan loop je al eventjes te sukkelen met die stomme griep Hopelijk knap je snel op zodat je weer wat energie terug krijgt, zwanger zijn op zich vergt al zoveel energie en dan ook nog zo’n nare griep erbij is niet fijn... Helaas is door de zwangerschap je weerstand een stuk lager, dus misschien daardoor wat langer last ervan? Beterschap meis
@Gandy en @miich. Jeej! Wat een geweldig nieuws. Fijn dat het er goed uit ziet! @AnnekedB. Vervelend hoor die groep. Volgens mij kan het voor het vruchtje niet veel kwaad maar fijn als het snel over is
Hier voel ook me sinds zondag steeds een beetje beter. Eigenlijk helemaal niet meer misselijk of last van mn borsten. Zie de bui eigenlijk alweer hangen..