Vind hem indd erg duidelijk. Weet niet welk merk dit is. Bij Action heel vaak z'n mooie roze lijn gehad helaas en "gelukkig" in mijn geval niet zwanger maar kreeg bijna hartinfarct door die roze streep. Maar bij mijn bleven andere merken spierwit . Met dit streepje zouden andere testen ook duidelijk positief moeten testen dus zou even nog een ander merk proberen .2 verschillende testen positief dan kun je er vanuit gaan zeker zwanger te zijn. Dit waren mijn vals positief testen . Predictor bleef echter negatief . Roze streepje binnen afleestijd Spannend dus Moet wel zeggen dat de jouwe er echt mooi uitspringt .
O zie nu je eerdere topic . Gefeliciteerd. mooi verschil . Jij bent hartstikke zwanger. Gefeliciteerd
Deze komt niet van de Action, hij komt van Bol.com en is merkloos. Heb hier al veel vaker mee getest maar altijd hartstikke wit. Ik was er van overtuigd zwanger te zijn, exact dezelfde kwaaltjes als bij mijn andere zwangerschappen maar als het lijntje dan daadwerkelijk verschijnt... Twee dagen geleden toevallig wel een test van de Action gedaan en dat was echt een tuurstreepje.
Dankje! Mijn borsten zijn gegroeid en tepelhoven groter geworden. Maar met name de steekjes/krampjes in mijn liezen heb ik echt alleen maar eerder gehad als ik zwanger was!
Dit is idd geen tuurstreep, maar een lichte streep . Ps, het zou handiger zijn om dit in je andere topic hieronder te plaatsen. 2 topics over dezelfde testen open is lastig te volgen @Beheer moeten ze wellicht samengevoegd worden?