Dubbele kinderbijslag nog steeds in behandeling

Discussie in 'Mama en gezin' gestart door DLight, 12 mrt 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. DLight

    DLight Actief lid

    22 jun 2011
    446
    4
    18
    NULL
    NULL
    Hoi allemaal,

    Zijn hier nog meer ouders die wachten op een akkoord voor de dubbele kinderbijslag?
    Wij hebben vorig jaar ontvangen voor onze zoon. Zijn situatie is nog steeds hetzelfde. Dit jaar nadat wij automatisch een bericht ontvingen alle stukken weer ingestuurd. Dat was in 3 februari jl. Kreeg wel een bericht dat ciz het moet goedkeuren maar nog steeds staat het in behandeling.
     
  2. Monique1985

    Monique1985 Fanatiek lid

    7 okt 2013
    1.472
    113
    63
    Almere
    Ik vraag het nooit op nieuw aan.. heb het nu 3 jaar ofzo 1x aangevraagd en klaar was het .
     
  3. elsie89

    elsie89 Fanatiek lid

    27 sep 2014
    3.645
    1.251
    113
    randstad
    Of je het opnieuw aan moet vragen ligt aan de beschikking die je krijgt ( kan voor 1 jaar zijn of 2, tot het 18e jaar en alles ertussen). Maar volgens mij is het minimaal 6 weken doorloop tijd dus ik zou zeggen wacht nog een weekje en bel dan het CIZ even hoe het ervoor staat
     
  4. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    14 okt 2010
    16.541
    3.057
    113
    Ja kan wel even duren helaas
     
  5. Happymam

    Happymam Fanatiek lid

    7 feb 2009
    1.251
    306
    83
    Wij hebben vorig jaar oktober aangevraagd, kregen pas half januari bericht van SVB dat het goedgekeurd was.
     
  6. Ingtwiede

    Ingtwiede Actief lid

    18 jul 2013
    299
    52
    28
    Wij hebben eind vorig jaar aangevraagd en ben afgelopen week gebeld voor een paar aanvullende vragen.
    Ik ben benieuwd hoelang het nu nog duurt voor we bericht krijgen.
     
  7. MamavanLieverd

    MamavanLieverd VIP lid

    1 dec 2014
    7.394
    5.298
    113
    Ligt inderdaad aan de beschikking voor hoe lang het toegekend wordt, voor mijn zoon totdat hij 18 wordt, maar voor mijn dochter 2 of 3 jaar geloof ik. CIZ is nooit snel, dus ik zou in ieder geval de 6 weken afwachten en volgende week eventueel bellen.
     
  8. Hoebie

    Hoebie Actief lid

    19 dec 2018
    137
    140
    43
    Vrouw
    Wat is de wettelijke beslistermijn, hebben ze deze verlengd? Als dit weet en het wordt overschreden dan mag je ze in gebreke stellen. Indien dan binnen 2 weken nog altijd geen beslissing is genomen kun je wellicht een dwangsom opleggen. Dit heb vanuit mijn werk vaker richting het UWV gedaan die ook vaak lang op zich laten wachten.


    Waarschijnlijk mag ik geen link plaatsen maar je zou kunnen googelen op: SVB, dwangsom, te laat beslissen etc.
     
  9. Pinkpineapple

    2 feb 2020
    21
    15
    3
    Vrouw
    Hier wacht ik ook al een tijd. Begin januari opnieuw de aanvraag ingediend. Het CIZ heeft het nog niet beoordeeld. Ze schijnen beide een achterstand te hebben (SVB en CIZ).
     
  10. Ingtwiede

    Ingtwiede Actief lid

    18 jul 2013
    299
    52
    28
    Wij hebben vandaag de toezegging binnen voor de komende 3 jaar. (Begin januari ingediend)
     

Deel Deze Pagina