Meningen die nou niet echt populair zijn...

Discussie in 'De lounge' gestart door Iertje81, 14 mrt 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Amaranthas

    Amaranthas Fanatiek lid

    29 nov 2013
    3.534
    3.869
    113
    Ik moet zeggen dat mij dat ook wel wat meer opvalt. Dat de dames die borstvoeding geven in een hoop gevallen veel dwingender of zelfs agressiever zijn.

    Bij mijn zoon wilde ik wel maar er kwam geen druppel. Verschillende dingen geprobeerd maar ik weet ook nu pas dat de begeleiding niet goed was. Wie weet anders, maar daar doe ik nu niets meer aan.
    Nu met de volgende ben ik nog meer gaan inlezen, al aan het proberen kolven, alles in huis om het op gang te krijgen en ga zo maar door. Met alle liefde wil ik het toch proberen.
    Maar het kan heel goed zijn dat we een poosje verder zijn als ik bevallen ben en dat het toch niet op gang komt, of misschien wel dat ik het gewoon niet trek. Ik ben iemand die echt veel slaap nodig heeft om een beetje te functioneren, dat is al mijn hele leven zo. En als ik dan een baby heb die 6 weken elke 1 a 2 uur komt en ik ga eraan onderdoor dan kan die borstvoedingsmaffia mijn dikke kont kussen maar dan gaat er met alle liefde ook een flesje in. Misschien dat ik dan nog kolf zodat mijn man het kan doen maar dat zien we dan wel.

    Ik zit op een forum op facebook en hoewel ik er handige tips van heb gekregen lees ik ook wel eens dingen waar mijn haar van overeind kan gaan staan.
     
  2. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.181
    16.518
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    WTF de scholen dicht tot 6 april.
    Nederland is compleet gek geworden,
    Horeca allemaal dicht WTF
    Waar zijn we mee bezig
    Koekkoek en wijst zich op haar voorhoofd
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  3. TotalBella

    TotalBella Niet meer actief

    Nou idd, je kan je ook alles aantrekken of alles verkeerd opvatten. Ik heb 2 keer meteen kunstvoeding gegeven, al tijdens de zwangerschap besloten. Wat de mening van een ander daarvan is/was is mij om het even. Het is jouw kind en jouw lichaam daar heeft een ander niks over te zeggen.
    En zoals je hier op het forum al leest, wat je ook doet een ander heeft er toch altijd een andere mening over, trek het je niet zo aan.
     
  4. TotalBella

    TotalBella Niet meer actief

    waarom vind je dit zo gek? Zijn allemaal plekken waar mensen/kinderen dicht op elkaar zitten en elkaar snel kunnen besmetten.
     
    Ansel, Driessen21, Syane en 4 anderen vinden dit leuk.
  5. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.181
    16.518
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Ik denk er het mijne van
     
  6. jessy77

    jessy77 VIP lid

    9 aug 2007
    8.640
    5.947
    113
    Een epidemie proberen in te dammen en af te vlakken:)
     
    Ansel, Syane, Seffie en 20 anderen vinden dit leuk.
  7. Strandbal

    Strandbal VIP lid

    3 mei 2013
    8.890
    3.414
    113
    hoewel ik het hoofd koel hou wat betreft corona vind ik het wel goede maatregel. Hopelijk blijft het hier bij en is dat virus snel verbannen. Liever dit dan dat we straks helemaal op slot moeten.
     
    Syane, Anouk2005, Neuzeke en 3 anderen vinden dit leuk.
  8. Paardenbloem

    Paardenbloem Niet meer actief

    Pfff lees jij wel wat anderen zeggen? Het. is. vaak. geen. keuze!
    En daarom kwetsender om opmerkingen over te maken, omdat het vaak al voelt als falen. Dat heeft niks met huilie huilie te maken.
    Maar goed als dat nu nog niet aangekomen is, zal dat ook wel niet meer gebeuren.

    Ik ben ook wel klaar met deze discussie.
     
    Syane, citroenrasp, Seffie en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  9. geneeke

    geneeke Fanatiek lid

    4 nov 2013
    1.534
    1.255
    113
    Vrouw
    Wij delen tot nu toe de impopulaire meningen :p
     
    bababoe vindt dit leuk.
  10. Amaranthas

    Amaranthas Fanatiek lid

    29 nov 2013
    3.534
    3.869
    113
    Vast ook een impopulaire mening...

    Waarom die paniek voor opvang? In extreem belangrijke beroepen zoals de zorg e.d. is het geregeld (als het goed is) en de rest moet maar gewoon zijn/haar steentje bijdragen. Doe niet zo moeilijk en stop met al die paniek 'WAT MOET IK NU MET MIJN KINDEREN?!?!?!"
    Nou, of beide of 1 van de 2 thuisblijven als geen van beide in een belangrijk beroep werkt. Nood breekt wet, dit overleven we ook wel.
     
    Syane, citroenrasp, Seffie en 5 anderen vinden dit leuk.
  11. Strandbal

    Strandbal VIP lid

    3 mei 2013
    8.890
    3.414
    113

    Je mag deze mening hebben. Maar er zijn ook alleenstaande ouders. En niet iedereen maakt gebruik van opvang. Of niet alle werkdagen. en als er dan opeens niemand wil oppassen etc is dat toch best lastig. Vooral omdat het nu heel plots is besloten. Okee het zat er al aan te komen, maar niet voor iedereen is alles 123 opgelost.
     
    lidu1 en Zoe123 vinden dit leuk.
  12. Paardenbloem

    Paardenbloem Niet meer actief

    Oprechte vraag hoor, maar denk je echt dat jij het beter weet dan die federatie van medisch specialisten die de overheid dus uitdrukkelijk verzocht heeft om o.a. scholen te sluiten?
    Zij staan momenteel in de ‘frontlinie’ en weten hoe de capaciteit van de ziekenhuizen zijn. Ik zou dat als relatieve leek niet snel als ‘compleet gek’ willen beoordelen.
     
    Maslov, Ansel, SAARC en 8 anderen vinden dit leuk.
  13. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    3 sep 2019
    13.664
    18.730
    113
    Vrouw
    Dit niet alleen.
    Je kan wel roepen neem uw verlof of neem onbetaald maar ook dat is maar goed voor eventjes.
    Er komen nog schoolvakanties aan, waar je verlof nodig hebt en de rekeningen blijven ook gewoon komen.
     
    Zoe123 en Strandbal vinden dit leuk.
  14. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Ik ging ook al tellen :oops:
     
  15. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.628
    5.656
    113
    Ja en juist straks alles alles achter de rug is hebben we hard vakantie nodig en dan heb je geen uren meer :(
     
    Neuzeke vindt dit leuk.
  16. Queen

    Queen Fanatiek lid

    11 aug 2010
    1.067
    274
    83
    Momenteel kan ik posts als “mijn kind is jarig en nu kan die geen feestje krijgen” of geneuzel over niet mogen afzwemmen echt niet verdragen.
    Nederland (en een groot gedeelte van de wereld) balanceert op het randje van een enorme crisis.
    Niet zozeer omdat er zoveel mensen ziek gaan worden (en ook dood zullen gaan) maar om de economische gevolgen ervan.

    Houd op met dat gejank over verjaardagen en feestjes, maar kijk om je heen en besef hoe bang sommige mensen dat ze hun hoofd niet boven water kunnen houden.

    (En nee...wij lopen geen financiële risico’s maar ik vrees wel voor vele anderen)
     
    Ansel, trillian, Evanesco en 12 anderen vinden dit leuk.
  17. Elizah

    Elizah Niet meer actief

    Ik denk dat je je zienswijze wel verandert als er iemand in je familie of gezin Corona krijgt. Wat ik je overigens niet toewens.
    Maar k denk dat je dan pas beseft hoe ernstig het kan zijn en dat we dit voor moeten proberen te blijven.
     
    Seffie en citroenrasp vinden dit leuk.
  18. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    3 sep 2019
    13.664
    18.730
    113
    Vrouw
    Ik zag op mijn Facebook ook heel wat mensen spreken over thuis blijven en solidair zijn en dan 2 lijnen later geven ze aan dat ze van thuis uit kunnen werken of al thuis zijn o_O.
    Tja vandaar het begrip dus :D.
     
  19. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    21 mrt 2015
    32.071
    14.402
    113
    Ik vind het juist top dat ze dit doen.
    Hoe eerder het virus overvliegt hoe beter. En dan uiteraard het liefst zo min mogelijk slachtoffers.
     
    Syane vindt dit leuk.
  20. Loesje1988

    Loesje1988 Fanatiek lid

    24 nov 2019
    1.525
    1.563
    113
    Vrouw
    Zo plots besloten vind ik het niet hoor. Je hoort toch wat de maatregelen in andere landen zijn? Dan wist je dat ze deze,vroeg of laat, ook in Nederland gingen toepassen. Ik vind het persoonlijk wat naïef , als je dacht,dat wij in Nederland,als enige alles open zouden houden, terwijl complete dorpen al weken zijn afgesloten van de buitenwereld en waar je je hond alleen mag uitlaten als je een bewijs hebt,dat je gezond bent
     

Deel Deze Pagina