Dankje . Het is ook zo fijn dat je hier even je ei kwijt kan. Dan krijg je er toch meer vertrouwen in.
@miikka Prachtige testen! En minstens 13 dpo ja Je mag voor nu echt vertrouwen, vooralsnog zit je zwangerschap hartstikke goed!
Jeetje wat een gedoe zeg. Ik ben het er wel absoluut mee eens dat alles dicht gaat maar deze hysterie maakt me ook erg onzeker nu ik zwanger ben. Morgen mag ik het ziekenhuis bellen en dan de echo inplannen, aan de ene kant wil ik die natuurlijk zsm maar aan de andere kant wacht ik liever nog even. Nja morgen het gesprek eerst maar even afwachten. Wat zouden jullie doen?
Hoe vroeg nemen jullie een echo? Ik heb nog niet eens de verloskundige gebeld. Ik zou gewoon bellen @Puckebell en vragen wat hun denken dat verstandig is. Denk dat het wel gewoon kan om een echo in te plannen.
Ik heb ‘m nu met een kleine 8 weken (morgen over 3 weken). Vorige zwangerschappen was de eerste echo met +/- 6 weken al, maar protocol is gewijzigd Ik loop bij de gynaecoloog, dus is misschien iets anders dan bij de verloskundige...
Ja bellen doe ik sowieso en moet ook vanwege het traject. Ben niet perse bang om het virus te krijgen, maar wel om het door te geven. Ze zeggen wel zolang je geen klachten hebt ben je niet besmettelijk maar daar geloof ik zeker niet in. Binnen blijven moet niet voor niks zoveel mogelijk. Daarnaast is het ook onduidelijk of het gevolgen heeft voor zwangeren in ons stadium en dat maakt mij dus wel onzeker
Geen idee, denk het ook niet maar stel je zou mogen kiezen.. ik ben dus benieuwd of mensen er rekening mee houden of niet
Ja het zijn spannende tijden! Tot nu toe lijkt het zich te gedragen als een normale griep bij zwangeren (maar 100% zekerheid is er niet idd). Maar zolang je zoveel mogelijk afstand houdt moet het denk wel kunnen?
Ja precies! ik moet ook zeggen ik wil het ook echt niet missen aangezien het ons eerste is dus kan niet wachten. Maar ja ben wel echt wat onzeker door al die hysterie
Ik heb de gynaecoloog ook nog niet gebeld, heb gewoon een beetje angst daarvoor, maar met 6 weken ga ik sowieso wel bellen. Denk 1e echo met 10 weken te krijgen.
Ohh via de gynaecoloog zal het anders zijn indd! Bij de verloskundige meestal intake ergens vanaf 6 weken en dan als het goed is een papier om echo in te plannen.
Goedenavond dames, ik kom me voorzichtig melden hier. Gisteren voor het eerst getest en dacht dat hij negatief zou zijn. Had niet direct een 2e streep en baby was hard aan het huilen. Test aan de kant gegooid om in de middag nog eens naar te kijken. Tot mijn verbazing was er een 2e streep. Aflezen was ruim buiten de tijd alleen heb ik nog nooit vals positief van deze testen gezien, maar even slag onder me armen vanmorgen opnieuw getest en ruim binnen de tijd was er een 2e streep. Nu hopen dat alles goed blijft gaan.