Laat je vooral de kop niet gek maken door allerlei vage verhalen. Ik maak me de kop al gek genoeg doordat ons hele leven i eens zo bizar loopt. Kinderen thuis. Allebei thuiswerken. Stiekem toch wel zorgen om de oudjes (mm schoonouders die beide boven de 80 zijn) en zus die als verpleeghuisarts met corona patiënten te maken heeft. Aan de ene kant is alles weg en gestopt. Aan de andere kant loopt alles door (werk, huiswerk kinderen) Ik heb er moeite mee en voel me erg onrustig. Gisteren voelde ik me heel positief. Sluiting van school geeft ons ook de gelegenheid om met jongste goed aan de slag te gaan met zijn zindelijkheid. Ik merk aan jongste ook dat het hem enorm goed doet om geen extreme afspraken of drukte te hebben. En vandaag heb ik de hele tijd het gevoel te willen huilen. Zo onwerkelijk allemaal. Sorry. Je hebt helemaal niks aan mijn verhaal. Wilde het alleen even kwijt.
Vandaag moest ik even naar de supermarkt voor rauwkost, loop ik langs een man die vervolgens heel vies hoest zonder zijn hand of arm voor zijn mond... Vervolgens vraagt een man in een rolstoel of ik hem kan helpen iets te pakken. Mijn voornemen om minimaal 2 meter afstand te houden van mensen is niet gelukt Verder hectisch op mijn werk, werk op kantoor in de logistiek, erg onduidelijk welke zending wel weg kan en welke niet, en ook last minute cancellations (sorry kan even niet op het Nederlandse woord ), omdat landen opeens op slot gaan, ook voor weg/vliegverkeer. Daarbij zitten mijn 3 collega's ziek thuis. Morgen weer gezellig werken en hopen zelf niet ziek te worden, dan houdt het even op bij ons, wat misschien sowieso wel gaat gebeuren voor een aantal weken, zou een hoop onrust schelen en uiteindelijk gaat er toch vrij weinig weg.
ik maak er een sport van om mijn man zijn Engelse termen in Nederlands te "vertalen". Ik werd er al knettergek van als hij thuiskwam en iets vertelde, maar hij zit inmiddels al ruim 1,5 week met meetings (vergaderingen dus) voor mn neus te bellen in al die Engelse termen, grrrr. En de kinderen steken er wat van op
Ik weet niet wat je er wilt halen, maar volgens mij kun je vrijwel alles ook online bestellen, dus ik zou daar gewoon even naar kijken.
Waaarom moest je hem Nurofen geven eigenlijk? Overal wordt er geschreven dat Paracetamol beter is en dat Ibuprofen schadelijke gevolgen kan hebben. Ik weet niet of het waar is, maar zou persoonlijk het risico niet lopen.
Hier zijn ze nu ook tot inkeer gekomen, weer een mail van iemand anders er achteraan dat er alsnog een ophaal moment gaat komen.
Haha zo irritant. Mijn man begon laatst al Engels tegen mij te praten en nu versta en spreek ik dat prima, maar nee, thuis spreken we Nederlands.
O ja, ik spreek ook prima Engels, maar echt, ik kan mij hier zo aan ergeren. Natuurlijk spreekt hij op zn werk en nu dus aan de tel thuis Engels, hij heeft ook geen Nederlands sprekende chefs, maar tegen mij doe je maar gewoon normaal.
Man werkt in de bouw en werkgever laat net weten dat zij ook vanaf morgen, voor minstens 2 weken het werk moeten neerleggen
10 euro voor het bureau dat ik vandaag heb gekocht. En dat zou ik normaal ook op die manier gedaan hebben, scheelt toch weer een paar uur inclusief reis. Maar het nieuws heeft ons ingehaald, de winkels zijn inmiddels dicht en de website niet.
Een bevriende huisarts van mij verteld dit ook. Hij zegt het is niet bewezen (door testen en onderzoeken) maar wel gepubliceerd in een gerenomeerd artsen vakblad dat het mogelijk invloed heeft. En hij zegt beter voorkomen dan genezen dus als het niet op noodzakelijk medisch advies is gewoon even niet gebruiken nu.
Veel bij particuliere klanten? Of nieuwbouw? Hier ook bouw (geen nieuwbouw). Onze particulieren en vve's bellen massaal af voor onderhoud en reparaties maar via de grote klant(en) is het nog nooit zo druk geweest als nu. Wij moeten voor zeker de komende drie weken op zoek naar extra zzp'ers.