Hier eigenlijk ook niet echt kwaaltjes, wel wat last van moeheid maar dat kan ook door wat onrustige nachten van de jongste komen. Hadden het wat dat betreft ook niet verwacht, ben een test gaan doen omdat ik 2 dagen te laat was in de veronderstelling dat het zou doorbreken terwijl de test doorliep en ik wilde weten of ik maandag het zkh kon bellen voor een nieuwe poging en om definitief de beslissing te maken of we in de huidige situatie een poging zouden doen of het toch even zouden afwachten.
@Maev wat een verassing! Gefeliciteerd. Welke behandelingen en je gehad en waarom? (Als je het wil delen hoor). In deze groep nog een paar dames uit de MMM
We zijn in januari gestart met iui, waren eigenwijs vanaf februari vorig jaar het toch zelf aan het proberen. Maar er was al aangegeven dat na iui 2 het waarschijnlijk toch weer icsi zou worden zoals bij onze dochter (kwam uiteindelijk door een escape iui). Daar zijn we 4,5 jaar voor bezig geweest. Mijn man zijn semen is van icsi kwaliteit en ik heb zware endometriose en nog maar 1 eileider door een bbz. We hebben met de iui's voorheen en nu maar ook de escape iui van dochter altijd icsi semen gehad. Wat dat betreft nu dus 2x (eigenlijk 3x) zwanger tegen alle statistieken in.
Ja uiteindelijk wel, hadden ons nu ook ingesteld dat het voor de zomer echt nog niet raak zou zijn. Vorige keer was het na 2,5 jaar mmm en toen de 3e icsi poging een escape iui werd.
Even een vraagje voor de andere uit de mmm, zijn jullie nu wel op controle bij fertiliteit? Wij zouden eigenlijk onder controle komen bij fertiliteit en daarna naar de gyn (vanwege de afwijking van dochter en dysmaturiteit). Maar kregen nu te horen dat ze vanwege de situatie met corona geen nieuwe zwangere meer mochten aannemen en we dus gelijk naar de vk moesten. Aan de ene kant begrijp ik het wel maar geloof dat ook de vk een beetje verbaasd was aangezien ik de eerste 12 weken extra controles zou krijgen ivm eerdere bbz. Nu enkel een echo rond de 7 weken en geen bloedonderzoeken etc. Bij onze dochter heb ik die controles allemaal wel gehad omdat ik geen kwaaltjes had bij de bbz terwijl mijn eileider al wel was geknapt.
Ik heb over 3 weken mijn eerste echo met bijna 8 weken. Normaals zou de eerste echo rond de 6 weken zijn. En uiteraard is het nog afwachten of de echo dan wel doorgaat natuurlijk. Heel onzeker allemaal in ieder geval
Ik had me ingesteld op IVF over 6-12 maanden. Totaal niet rationeel, maar ik dacht echt; dit gaat hem niet worden. Zo zie je maar. Ook geluk zit in een klein hoekje
Bij mij eerste echo bij 7 weken bij de fertiliteit, ook een medische indicatie (schildklier). Heb nog niet gehoord dat dat niet doorgaat. Verder weet ik niet hoe het gaat lopen? In ieder geval elke 3 weken bloed prikken en tel overleg met internist (En de derde x langskomen).
De verloskundige ging dit nu voor ons doen, ook een beetje de reden dat ik de intake al wel ingevuld heb maar nog niet waar. Heb in ieder geval van de vk strikte regels gekregen wanneer te bellen. En ze hoopte er deze week nog op terug te komen. Begrijp me niet verkeerd vind de vk net zo prima, hoeven we niet naar het zkh op het moment, geeft mij een geruster gevoel. Maar het verbaasde me nogal. Vermoed dat het eraan ligt dat het zkh hier in de stad staat met de meeste besmettingen? Kregen ook al aangegeven dat het niet zeker is of de nipt gedaan kan worden wanneer je die wilt, dat is afhankelijk van de situatie. Voor een poging hadden we ook al gehoord dat we wel mochten starten als mijn periode doorbrak maar dat ze niet konden garanderen dat het lab nog open was rond de tijd van de behandeling, dus geen garantie dat we de poging zouden kunnen afmaken.
Dat hadden wij bij de escape-iui ook, ook puur gedaan zodat ik niet de hormonen voor niks had gespoten. Afgelopen maand heb ik zelfs geen ovulatietest gedaan en naar ons idee hebben we rond die tijd ook geen sex gehad dus we waren behoorlijk verbaasd.
Bij onze dochter hadden we er idd 2 voor de termijnecho. En als we de spanning echt niet hielden mochten we toen alsnog eerder komen. Maar dus tot de echo om de 3 dagen bloedprikken. Dus was al verbaasd dat dat nu niet hoefde.
@Maev Welkom en gefeliciteerd met jullie onverwachte wonder! Wat fijn dat je wederom zo zwanger bent geraakt!
Ik ga vandaag bellen met de verloskundige. Hoop toch op een echo in de week van 6 april, ben dan 8 weken.... geen idee hoe het leven in Nederland er dan uit ziet en of mijn partner wel mee mag naar de echo dan.