Met 2 boekenwurmpjes wordt de boekencollectie aardig hier. Hadden de kinderboeken beneden in de kast staan maar dat past al een poos niet meer. Ik zoek een leuke manier om de boeken op te bergen op hun kamer. Maar zonder een extra kastje neer te zetten. Ophangen zou evt wel een optie zijn, maar dan een beetje creatief. Op pinterest staat heel veel, maar veel is ook niet haalbaar voor meer dan 10 boeken of het is een mega project.
Ik gebruikte de vensterbank als boekenplank in ons vorige huis. Werkte prima, maar is afhankelijk van het soort raam dat er in zit en het formaat van je vensterbank.
En in het geval van letters natuurlijk ophangen. Van die ondiepe plankjes en dan de voorkant naar voren vind ik ook erg leuk, maar dan kun je maar weinig boeken kwijt natuurlijk. Gewoon plankjes kan natuurlijk ook, heel praktisch maar minder creatief. Hier gewoon kasten die op de grond staan, vond ik toch het meest praktisch.
Die bovenste foto is wel leuk, daar zit de kaft om de plank gevouwen?? Zij hebben tussenruimte gedaan, maar als je het dichter op elkaar hangt lijkt het alsof ie 1 grote stapel hebt?
Ik ben gestopt met boeken kopen De jongste leest zo'n 6 boeken per week en ze is toe aan wat meer afwisseling.
https://www.volero.nl/boekenplank-zwevend.html?id=72587531&gclid=Cj0KCQjwjoH0BRD6ARIsAEWO9Dt8Z2af1MDcc4dsRS5zCHd4Bj8i_3IFuJTS5Eh6LQdOHcV7q0nmR0IaAmPJEALw_wcB dit, een paar van die dingen aan de muur, het ziet er leuk uit.
ja daar hang je dan gewoon een boek aan en dan stapel je ze erop. niet te veel per plankje denk ik anders zal het te zwaar zijn. maar het ziet er wel gezellig uit.
Ik weet niet of dit in jouw huis te realiseren is maar ik vind dit wel erg leuk. En anders hang je de planken op een andere muur maar dan lager bij de grond. De kinderboeken kunnen op de onderste planken, en dan daarboven jouw boeken. View attachment 646416 View attachment 646417
Een stuk minder creatief, maar wij hebben de series in 2 rijen achter elkaar staan. Je kunt dan nog steeds in één oogopslag zien waar je een boek verwacht, maar er past wel veel meer in de boekenkast.
O ik vind dit supergaaf. Maar ik woon wat minder ruimtelijk dan de foto. Ik zie niet helemaal een plek voor me waar ik dit hier kan doen zonder dat het heel vol lijkt.
Dit vind ik ook hartstikke leuk staan, maar hier zijn de leesboeken als best dikke boeken en nog al veel. Dan moet ik echt heel veel rekjes hangen