Nee niet echt. Ik zet hier straks een dodo code neer. Kunnen jullie allemaal komen als jullie iets nodig hebben. Rond 20u. Dan ligt zoon in bed. Laat anders maar weten wat jullie willen hebben . Dan doe ik het in mijn zakken of kan ik alles klaarzetten als jullie met meerdere zijn. Ik zal ook nog kleren uitstallen wat ik niet wil. Alleen perzikken heb ik te weinig om weg te geven.
Whaha ik heb ook geen switch maar lees hier wel mee, vanmiddag zei ik al tegen mijn man dat ik een switch wil kopen, hij vroeg of het voor de kinderen was...
Zo kind in bed. Aanzwengelen die hap. Eens zien op Klaus al opgezouten is Edit: noooooooooo... ik ging met hem praten en toen kon ik niet anders dan hem uitnodigen om er te komen wonen ik wil stomme Klaus niet
Gewone versie samen met case en screenprotector voor 359. Zo'n bundel. Animal crossing versie kwam niet online, wel met de lite was deze te bestellen.
Die paasdingen zijn ook nog eens lelijk. Alleen die ballonnen vind ik mooi. Ik denk dat vandaag die kk op bezoek komt en ik daarna kan tarravormen. Ben benieuwd.
Oké, misschien een domme vraag hoor. Maar mijn dochter heeft dit spel gekregen en wil nu samen met haar zusje spelen. Kan dat tegelijkertijd?
Haha.. Er is gewoon een topic over Animal Crossing! Ge-wel-dig. Ga later even alles doorlezen maar voor nu een snelle vraag: Ik speel nog niet heel lang en kom steeds kado's tegen, zwevend aan ballonnen. Hoe krijg ik die te pakken???
Met een katapult. Die kun je bij timmy en tommy kopen. Het diy plan ervoor ook trouwens. Vraag wat ze te koop hebben en druk dan op de knop bovenop je rechter joycon. Dan schuift ie een menu op en zie je de katapult
In principe wel. Wij hebben ook met het hele gezin 1 eiland waarop we allemaal ons eigen huisje hebben. In feite kan je allemaal afzonderlijk spelen maar wel blijft er 1 hoofdspeler maar daar zullen kinderen niet veel van merken (mijn kinderen niet iig haha).