Hier komt schoonvader vaak op zondag. Had man al gewaarschuwd gisteren avond dat als hij dat vandaag zou doen hij hem mooi in de voortuin zou laten staan en niet binnen mocht laten. Schoonvader is type die dus de drukte nog opzoekt omdat hij zich verveelt en maling heeft aan alle richtlijnen.
Hier in huis ook een orbeez fan maar die stopt ze in zo een pistool ervoor om in de tuin blikjes om te knallen. En ik vind het maar vies spul. Je schijnt er ook een heel bad mee te kunnen vullen. Kippenvel van de gedachten daar in te liggen.
Whahaha dat is ook leuk! Alleen moet je daarna niet steeds in de tuin op orbeez-jacht? Ik heb een grotere verpakking, zo’n busje met een draaidop. Ik vermoed dat het bad daarmee goed gevuld zou zijn. Het lijkt mij voor zoon geweldig, maar waar laat ik die zooi daarna Dus dat gaat hier ook niet gebeuren. Ik ga wel even googlen naar zo’n pistool
Volgens mij heet het een orbeez gun. En ik heb gelezen dat de helemaal biologisch afbreekbaar zijn daarom mag hij ermee schieten in de tuin Edit. Als je het bad niet snel nodig hebt daarna. Ze krimpen na een tijdje weer terug naar originele grootte.
Ah, dat is goed om te weten. En wat dat terugkrimpen betreft: dat zou mij wel te langzaam gaan. Ik heb hier een flinke bak gemaakt en dat staat al een paar dgn zonder dat de balletjes echt zichtbaar kleiner zijn geworden. Het worden er hooguit minder omgaat ze vermorzeld worden met een knoflookpers, maar om dat nou te gaan doen met een bad vol
Wel een leuke bezigheid als de scholen nog lang dicht zitten. Kind in bad met orbeez en knoflookpers die knoflookpers is hier nog nooit gebruikt in combinatie met de orbeez ga ik morgen als tip geven.
Nadat ik bevallen was, hebben we het ook zo gedaan. Is stiekem inderdaad ook gewoon rustig en het geeft je de tijd om aan elkaar te wennen, zonder dat je ondertussen moet denken aan de kraamvisite die zo voor de deur kan staan.
Net even lopen balen in net baaltopic. Maar in het kader van: we gaan weer door met positief zijn, even dit topic uppen. Wij gaan morgen gourmetten, gewoon omdat het kan en het nu geen drol uitmaakt of we het in het weekend doen of op een doordeweekse dag. En ik merk dat de kinderen dat zo tof vinden. Ze kijken er enorm naar uit. Zoon telt zelfs nachtjes Hoe leuk is het dat ze naar zoiets simpels en kleins zo kunnen uitkijken. Werkt zo aanstekelijk dat ook ik er naar uitkijk
Ik vind het fantastisch weer en ben heel blij dat het zo een weertje is nu en de kinderen daardoor ook heel veel buiten kunnen. Ik heb al lange tijd zoveel tijd niet meer gehad voor alles. Mijn werktijden en jobinhoud zijn wat veranderd maar ik vind het nu allemaal zoveel interessanter. Wat dan weer het volgende positieve met zich meebrengt, dat ik nu wel voel dat het niet persé mijn job is dat ik wat moe was maar de posten waar ik ging die te saai werden. Tijd om na de corona tijd eens te zien wat en hoe.
Ik vind het heerlijk dat ik niet meer 2 uur per dag in de auto zit om zoon naar school te brengen en halen. Verder heel fijn om niet meer dat gehaaste gevoel te hebben en niet zo op de klok te hoeven leven. Ook vind ik het fijn dat mijn vriend veel meer thuis is en we het ook nog steeds gezellig hebben met zn 4en
Inderdaad, die reistijd. Normaal drie kwartier tot een uur enkele reis met het ov nodig om naar mijn werk te komen. Nu dus even niet. Ik start rustiger de ochtend op, kan zo naar boven lopen en laptop opstarten. Niet eerst nog de reis met bus en trein. En vroeg thuis uit werk, ook erg fijn
Dankbaar dat de kinderen zo goed met de situatie omgaan. Ze spelen heerlijk buiten na het schoolwerk (in de achtertuin natuurlijk) en ik hoor ze er eigenlijk niet over klagen. Net zoals over de vakantie die niet doorgaat. Ik ben echt trots op ze. Ik vind het gezellig om mij man thuis te hebben. Hij werkt dan wel de hele dag, maar met de koffie Ed. Doet hij gezellig mee. Ik ben blij met het mooie weer, waardoor we ook gewoon in de achtertuin kunnen zitten. Van de week zelfs buiten gegeten savonds. Heerlijk. Mijn jongste zoon leert gewoon lezen. Ook super gaaf om mee te helpen.
Oh nog eentje. Mijn strijk is maar de helft van anders. De kinderen dragen sportkledij en dat is wassen, drogen en plooien. Manlief draagt amper deftige kledij voor de moment, dus hemdjes en deftige truienen die anders wel een ijzerke nodig hebben, zijn er niet. Ikzelf draag ook vooral makkelijke kledij en geen jurkjes of blouses met strijkwerk.
Precies dit. En de rest hoeft nu ook even niet gestreken vind ik. En niet 3 keer per week de vuile voetbalkleren van zoon met gras en moddervlekken. Maar wel dagelijks de broekjes van jongste, die volop in de zindelijkheidstraining is gezet. (Ook positief dat we dat nu dus kunnen doen)