Meningen die nou niet echt populair zijn...

Discussion in 'De lounge' started by Iertje81, Mar 14, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Anna009

    Anna009 VIP lid

    May 30, 2008
    9,904
    5,226
    113
    Home

    Van zulke meningen gaan mijn nekharen overeind staan wij mogen het leven redden van iedereen jou moeder vader kind broer etc
    Maar zelf mogen we na een lange hardwerkende zware dag niet naar huis naar onze kinderen
    Omdat je je zorgen maakt over jezelf
     
  2. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Knuffel. Snap dat je boos word van z'n opmerking. Zou willen zeggen @Elisje als jij dus overdag in de tram zit #blijf thuis....of stap zelf in je auto of op je fiets als het je zo stoort.
     
  3. Indiana

    Indiana Fanatiek lid

    May 3, 2015
    1,191
    1,373
    113
    Female
    Flevoland
    Maar als je je zo'n zorgen maakt om je eigen gezondheid wat let je dan om zelf ergens in een containerwoning oid te gaan zitten/ de fiets te pakken of desnoods een taxi..
    Beetje omgekeerde wereld dat zorgpersoneel dan omdat ze letterlijk het vuur in moeten dan ook maar beter niet meer in hun eigen huis etc mogen komen... #dat was idd een hele impopulaire mening :rolleyes:
     
  4. Elizah

    Elizah Niet meer actief

    Liever niet..
    Ik ben blij dat ik mn oudste dochter in de watten kan leggen als ze de hele dag als verpleegkundige stage heeft gelopen. Ze weet niet wat ze mee maakt nu, op dr 16e..
    Ik zou er niet aan moeten denken dat ze s avonds in een caravan of container zou zitten, in dr eentje.
    Dan reist de rest maar niet met het OV, of gaan ze zelf in een caravan of container wonen. :(
     
  5. Paardenbloem

    Paardenbloem Niet meer actief

    Ja helemaal mee eens hoor, ik bedoelde juist ook dat ik daar geen voorstander van ben! (niet weg mogen als zorgmedewerker)
    Of eigenlijk gewoon ronduit een onmenselijk en idioot idee vind.
     
    Gewooniemand, NiVa0230 and Anna009 like this.
  6. Paardenbloem

    Paardenbloem Niet meer actief

    Wat heftig voor haar! Sterkte en leg haar maar goed in de watten inderdaad:)
     
    Syane and Elizah like this.
  7. Damay77

    Damay77 VIP lid

    Apr 18, 2010
    13,737
    7,505
    113
    Female
    https://www.ad.nl/binnenland/het-is-even-raden-naar-gods-plan-nu-het-coronavirus-de-biblebelt-treft~aad6d033/

    flikker toch op met je "gods plan"..... ik hoor van mn collega die daar in de buurt woont dat kerkdiensten gewoon doorgaan omdat het "gods plan" is wanneer mensen ziek worden.
    dan hoop ik ook dat het "gods plan" is dat je niet in een ziekenhuis opgenomen wordt/geen medische zorg aanneemt.
    Dat zou ik echt van de gekke vinden. bewust naar kerkdiensten blijven gaan want "god beschermd ons wel" en zo niet dan is het "gods plan" maar wel na een besmetting om medische hulp gaan vragen....

    Hetzelfde trouwens met al die vindicat gasten en andere figuren die bewust toch mogelijk besmette plekken op gaan zoeken.
     
    sannever, SAARC, Syane and 1 other person like this.
  8. Damay77

    Damay77 VIP lid

    Apr 18, 2010
    13,737
    7,505
    113
    Female
    ik zou zeggen: Ben je bang voor besmetting dan ga je zelf op de fiets, met de auto whatever maar vermijd je openbaar vervoer. en waarom zou er door reizend verplegend personeel meer risico's zijn? verplegend personeel zijn echt wel wat secuurder met hygiene dan de gemiddelde nederlander. dragen denk ik meer verantwoordelijkheid omdat ze weten wat ze evt aan kunnen richten mochten ze besmet zijn. ze worden vaker getest enz.
    dus dan zouden al die hardwerkende verpleegkundigen lichamelijk en psygisch gesloopt uit hun corona dienst komen en dan niet terug mogen naar hun veilige rustgevende omgeving maar naar een container/caravan enz...
    nee, dat zal ze helpen... Ik denk dat er dan veel mensen uit zullen vallen. Ik zou er dan ook per direkt mee stoppen.
     
  9. toch3

    toch3 VIP lid

    Dec 28, 2013
    18,392
    17,335
    113
    Echt met aanwezige leden?
    Bij ons is er een organist, koster en 2/3 kerkenraadsleden aanwezig.
     
    Gewooniemand likes this.
  10. Damay77

    Damay77 VIP lid

    Apr 18, 2010
    13,737
    7,505
    113
    Female
    ja met zo'n 30 man. dat schijnt nog te mogen?
     
  11. toch3

    toch3 VIP lid

    Dec 28, 2013
    18,392
    17,335
    113
    Ja, maar die mogen ook in de supermarkt. Denk dat dat qua besmettingsgevaar wel gelijk is. Met 30 in een kerk kan je zat afstand houden
     
    Spoetnik likes this.
  12. Elizah

    Elizah Niet meer actief

    Dat mag idd, met 1,5 m tussen ruimte.
    Gebeurd ook gewoon in winkelcentra enz, dus waarom dan zo'n ophef hierover in de media?
    Of t slim is is een ander verhaal. Ik zou t niet doen. Bij ons in de kerk is t ook niet meer met 30 leden, ook al is t niet verboden.
     
    Gewooniemand and Paardenbloem like this.
  13. Louise11110

    Louise11110 Niet meer actief

    En loopt als het goed is niet iedereen door elkaar heen.

    In de gemiddelde supermarkt loop je meer risico dan waar dan ook.
     
    Gewooniemand and Paardenbloem like this.
  14. Paardenbloem

    Paardenbloem Niet meer actief

    Klopt. In de meeste kerken (ik woon in hartje biblebelt) is dat nu echt wel teruggebracht naar inderdaad de dominee, organist en koster.
    Die eerste zondag dat het verbod was gericht op bijeenkomsten van 100+ mensen waren er hier dus nog wel 99 mensen aanwezig. Maar daar is gelukkig van binnenuit ook wel commentaar op gekomen hoor! O.a. door ons:o:
    Tuurlijk zitten er diehards tussen die niet altijd hun gezonde verstand gebruiken maar een groot deel doet dat gelukkig wel hoor!
     
    Gewooniemand likes this.
  15. toch3

    toch3 VIP lid

    Dec 28, 2013
    18,392
    17,335
    113
    Ook dat ja. In de kerk kom je niet ineens de bocht om waardoor je ineens binnen 1,5m zit ;) Waarschijnlijk gaat het in de kerk een stuk gestructureerder dan in de supermarkt
     
  16. Louise11110

    Louise11110 Niet meer actief

    Juistum!
    Daarbij denk ik dat mensen heel veel steun putten uit hun geloof en zich daardoor minder zorgen maken. Zolang iedereen zich aan de maatregelen houdt daar lijkt het mij geen probleem.
     
  17. Elizah

    Elizah Niet meer actief

    #1057 Elizah, Apr 3, 2020
    Last edited by a moderator: Apr 3, 2020
    Echt nog 99?
    Hier (gemeente van zo,n 1100 kerkgangers per dienst) echt maar maximaal 15 tot 20. De rest bleef gewoon thuis.
    Er is ook een keer controle geweest door de politie. Een wijkbewoner dacht dat er teveel kerkgangers naar de kerk gingen. Die heeft toen de politie gebeld. Zaten er maar een stuk of 20 ipv 100. ;)
     
    Gewooniemand and Louise11110 like this.
  18. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    Mar 12, 2017
    16,504
    21,919
    113
    Huh? Ik hoorde pas van mijn zus dat er maar 5 mensen tegelijk in de supermarkt mogen zijn.

    Hier zijn alle moskeeën (en kerken/kloosters/synagogen) gewoon dicht. Zoals het hoort in zo'n situatie!
     
  19. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    May 7, 2011
    10,971
    3,977
    113
    Hm ja maar naar de supermarkt gaan is af en toe echt wel noodzakelijk.
    Naar de kerk gaan niet (maar dat is mijn waarschijnlijk niet-populaire mening)
     
    citroenrasp and Maslov like this.
  20. Maslov

    Maslov Fanatiek lid

    Apr 11, 2019
    1,226
    3,471
    113
    columbella likes this.

Share This Page