Of beheer deed een rondje forum opschonen. In tijden van thuis quarantaine moet je toch wat met je tijd
@Poolvos en @Magnolia29 ik dacht precies het zelfde . Ik heb nog nooit bij forum ‘de mama’s’ gekeken. Hier een betere dag. L is best humeurig de laatste dagen. Nu vandaag alleen einde van de dag (nu dus ook). Maar ik wil heel graag de persconferentie kijken dus heb haar even in haar wipper voor een filmpje op de tablet gezet. Zelfs ik ga zen worden van dit filmpje, echt heel rustig qua geluiden en kleuren. Voelt het toch iets minder slecht voor mij
We hebben een clubje opgericht, De eerste 100 dagen club komt met een bericht, We zijn verplaatst, we zijn verplaatst flauw I know. @Poolvos fijn dat het zo geregeld is op je man zijn werk. Ideaal! Zijn ontlastig is niet waterdun. Is wat dat betreft niet veranderd alleen de frequentie hoe vaak hij moet. We kijken het maar weer aan Aankomende nacht gaat J voor het eerst op zijn eigen kamer slapen. Hij sliep al gewoon in zijn ledikant maar wel naast mijn bed. Ik ben benieuwd ( en ga hem stiekem wel missen zo lekker dichtbij) Gister zijn haar zelf maar gedaan alleen stond de tondeuse op een verkeerde stand dus nu wel erg kort ahah oepss Bekijk bijlage 647954
Het staat hem goed. Zo een knap kereltje. Hier slaapt s sinds 10 dagen ook op zijn eigen kamer. Hij was toen net 6 maanden gepasseerd. Moet zeggen dat ik het er ook moeilijk mee had, maar uiteindelijk valt het goed mee. Hij valt veel sneller in slaap na een voeding en wordt nu niet wakker gemaakt als wij gaan slapen.
@S2909 Ja het is voor beide even wennen komt vast goed. Nadeel is dat hij nu nog vaak komt snachts dus dat worden nachtelijke wandelingen het moet er toch een keer van komen
@Kirzy ik vind t ook prima zo! En het is en blijft een knappie *hartjesogen* @Muisje458 hoe gaat ‘t bij jullie? Hoorde dat quarantaine in België nu officieel verlengd is naar begin mei. @Boordevol hoe gaat het met jullie?
Het is dat @Poolvos mij genoemd had anders was ik jullie kwijt geweest.. @Nina Sanders en @Muisje458 en @Poolvos bedankt voor het vragen. Ik lees alles mee maar weinig tijd om te rrsgeren. Lekker druk met drie koters in huis haha. Het slapen gaat nog steeds ontzettend slecht. Heb een paar dagen geprobeerd te laten huilen. Met steeds tussenpozen en dat varieerde van 45 min tot een uur. Om 45 minuten later hetzdlfde riedeltje te doen. Resultaat: hii oververmoeid en mijn hart kon het niet aan. Dus dsar ben ik weer mee gestopt. Er zit niks anders op dan de tijd uitzitten. Gelukkig is ie ontzettend vrolijk en lief en maakt hij daarmee alles goed.
@Poolvos in België is het idd verlengd tot 3 mei. Ik verwacht dat het mss wel nog tot midden mei nog eens zal verlengd worden. Volgens de veiligheidsraad is de piek begin april geweest, maar vraag me af wat vorig weekend als resultaat zal geven binnen 2 weken. Het gezond verstand onder de Belgen is helaas niet dat...
@Kirzy wat een zalig ventje. Zijn haartjes staan hem super. @Boordevol begrijp je helemaal. Hier ook continu drama. Enige dat haar in slaap krijgt is de borst. Heeft gisteren van 00.00 tot 9. 00 naast mij geslapen. Ik wil daar geen gewoonte van maken maar eerlijk ik ben op. Naast mij is ze nog altijd 4keer wakker geworden maar moest tenminste niet uit bed. @Poolvos R is gewoon jammie ❤️ zalige foto. Hier lukt het tijgeren ook absoluut nog niet. @corona Ben ik die Chinezen effe beu. Hebben ons goed liggen. Durf amper naar buiten door die niertjes. OoK heeft mijn man schrik van mij ziek te maken dus blijft hij ook zoveel mogelijk thuis. @Magnolia29 nog 2 dagen werken en het is weekend. @de mama's why? We praten toch meestal over onze monsters dat baby's zijn. Voor de rest wat een dag hier. A heeft beslist dat ze nog maar 2 dutjes van 45 min op haar dag doet. Is effe moeilijk om haar continu te animeren. Moet continu bezig met haar zijn want gewoon in haar Park effe liggen is niet meer fijn. Morgen hebben we afspraak bij de pediater om na te gaan hoe het ervoor staat met haar fontanel. Ook nog is keel en oren nakijken om te zien of ze helemaal genezen is. Afspraak stond al 2 maand vast en de dokter wou haar echt zien anders had ik geannuleerd. @Beheer welkom en fijn dat je komt meepraten.
@Muisje458 hier slaapt ie sowieso naast mij. Hij begint in eigen bedje maar geootste deel slaapt ie naast mij. Anders zou k het niet trekken. En desondanks wordt hij gemiddeld 4-10 keer wakker. En zijn dag start ook vroeg. Gslukkig kan hij zich overdag goed vermaken.
We hebben het getroffen met ons patatjes. Hier heb ik echt getwijfeld of ze wel voldoende melk heeft. Heb 1maal gekolfd en had 160ml dus daar ligt het probleem niet. Hier eindigt haar dag laat dus probeer ik haar zolang mogelijk in haar kamer te houden. Maar soms is het 7u en soms 9u. Ga morgen ook bespreken met de pediater want normaal slaapt een baby toch?
Ja @Beheer ik snap het niet helemaal maar ca va. Ik heb 9 jaar lang 'gemoderate' op een ander forum dus ik begrijp heel goed dat je soms acties moet ondernemen die niet direct goed vallen bij leden. Doe wat je moet doen, wij kletsen wel verder. Al heb ik nooit bij dit subforum gekeken mais bon. Hier zijn de gordijnen zo ongelofelijk mooi. Ik vind ze net iets te lang en ze moeten nog uithangen dus overweeg om ze iets in te korten. Broer O noemde de gordijnen 'fantastisch'. Nou dat is dan duidelijk he. Gewoon goedgekeurd haha. @wolkje1994 foto volgt dus later!
Wat schattig die comment van broer O! Doet me denken aan het zoontje van vrienden van ons toen we belden dat A was geboren: die vriend nam op en zei - Ik zet m even op speaker want -zoontje- wil mee luisteren. Dus man vertelt dat onze zoon is geboren, vriend vraagt; hoe heet hij? Man zegt zijn naam. Zoontje (toen nog geen 3): ‘Dat is een mooie naam!’ Haha zo schattig, die vriend zei ook: nou je weet dat het gemeend is, dat hebben we niet kunnen oefenen
Hier overdag wel in eigen kamer s nachts niet maar komt omdat hij nog vaak drinkt s nachts Nu past hij nog in de wieg maar zal geen lange tijd meer zijn. Me dochter ging met 6 maand over maar die sliep al door vanaf 6 week Weet niet hoe ik het moet hebben als de wieg echt te klein is? Iemand tips? Ledikant past hier niet bij ons op de slaapkamer.
Durf het echt niet te zeggen. Onze zoontjes sliepen vrijwel direct al door en sliepen vanaf dag 1 gewoon in ledikant. Onze oudste ging na 3 dagen op zn eigen kamer liggen, baby O na ongeveer een weekje.. aan mij heb je niks haha
Ik ga morgen een poging wagen tot een mooie foto van de gordijnen dan! Lengte living is perfect. Keuken overweeg ik dus om wat in te korten maar moet ik nog even bekijken. Ze horen echt op de grond te hangen vind ik