Heel fijn, zijn er nog meer die er last van hebben? En hoe ga jij er mee om nu? Blijf je thuis? Ik werk in de zorg dus ik blijf sowieso niet thuis, maar ik moet zo echt even ergens heen en hopelijk hoef ik niet te niezen of een loopneus krijg Dochter heeft vergelijkbare klachten vooral niezen dus ik ben benieuwd straks als ze weer naar school mag..
Ik heb denk ik een beetje hooikoorts, blijft bij mij bij wat snotteren en afentoe lichte oogirritatie. Maar ja, ik blijf thuis, want ik werk niet in de zorg, dus hoor je thuis te blijven met dat soort klachten. Logisch ook, want je kunt lichte corona klachten niet onderscheiden van hooikoorts of verkoudheid, dus hoor je je aan de richtlijnen te houden.
Ik heb ook hooikoorts, gelukkig is het voornamelijk nog mild (berk geeft milde reactie) maar als volgende maand het gras begint dan heb ik wel een probleem. Nu is het alleen vermoeidheid, verstopte neus en branderige ogen. Ik blijf daar niet mee thuis, maar ik kom ook niet echt bij mensen in de buurt Meerdere keren overleg hierover gehad met huisarts en ook in het ziekenhuis en hoef bijv. ook daar geen mondkapje oid te dragen. Het scheelt wel dat het nog milde klachten zijn. Bij graspollen krijg ik de echte luchtweg klachten, benauwd, nies- en hoestaanvallen etc. Door de zwangerschap neem ik nu geen medicijnen, maar de hoop is dat ik straks met borstvoeding wel desloratidine mag combineren, anders ben ik bang dat ik echt heel de zomer binnen zit (duurt vaak tot eind juli). Voor je dochter zou ik toch in overleg met de huisarts kijken of je met medicatie een eind kunt komen en wellicht een verklaring voor school laten opmaken dat het allergische klachten betreft en geen Corona.
Ik heb ook hooikoorts en er echt veel last van nu. Ook met medicijnen. Gister was ik met een van de kinderen op de SEH. Daar heb ik aangegeven dat ik last van hooikoorts heb en daardoor snotterig ben en soms hoest. Was prima Moesten namelijk allemaal vragen beantwoorden voordat we überhaupt het ziekenhuis in mochten. Ik zou het gewoon van tevoren aangeven van je dochter.
De klachten van Corona en verkoudheid zijn continu en de klachten door hooikoorts zijn dat natuurlijk niet. Die komen aanvalsgewijs, dus dat is wel een flink verschil. (Ik kan bijv in de ochtend nergens last van hebben, naar buiten gaan en een verstopte neus krijgen, terug naar huis gaan, douchen en dan weer nergens last van hebben.) Daarnaast kun je hooikoortsmedicatie gebruiken die de klachten als het goed is verminderen/wegnemen. Dus ook dan hoef je niet binnen te blijven. Ik heb meerdere artsen geconsulteerd en er is er niet een geweest die zei dat ik dan maar thuis moet blijven tot eind juli in ieder geval. Neemt natuurlijk niet weg dat je niet en public vreselijk wil moeten niezen en hoesten...
Hier is het verschrikkelijk Elk jaar piek ik rond deze periode, ondanks de medicatie. Afgelopen week zelfs echt koortsig gevoeld, alsof ik griep had. En nu zijn mijn ogen zo opgezet, ontstoken en pijnlijk, dat ik de hele dag in de weer ben met natte lappen voor mijn ogen. Wat overigens het meest opvalt, is dat mijn oogkassen pijn doen Niet eerder zoveel pijn gehad. En de bloedneuzen door de corticosteroïden (wat in de neusspray zit). Qua werk is best lastig, omdat ik in de zorg werk (GGZ) en veel moet beeldbellen. Ik vind het niet prettig dat cliënten mij zo zien. En de afgelopen jaren waren er zelf periodes waarin ik me echt ziek moest melden. Dus ik ben ook alleen maar thuis, ga in principe nergens naar toe. Boodschappen worden gebracht, dus daar geen zorgen over.
Ja! Heeft al twee weken koorts. En aangezien hij koorts en longproblemen heeft, moesten we via de SEH het ziekenhuis in, door die tenten, etc. Maar ze hebben niks kunnen vinden
Hier 3 hooikoorts mensen. Advies was een paar dagen aankijken, geen koorts en afname klachten.bij binnenblijven, dan gewoon weer naar buiten. Maar goed, maar buiten betekent voor ons de tuin ha ha
Mijn zoon heeft hooikoorts en in overleg met directie mag hij straks gewoon school. Hij gebruikt medicijnen en neusspray en die helpen redelijk. Maar zodra hij andere klachten krijgt (zoals koorts) moet hij thuisblijven.
Ik heb er ook last van. Elk jaar begint het rond deze periode. En dit zijn echt de bekende klachten dus ik blijf er niet meer mee thuis dan ik nu al doe. En hooikoorts is echt iets anders dan corona, je hebt geen koorts en vooral veel jeuk in ogen en neus. Als je het hebt, herken je het meteen! Ik heb een neusspray die goed werkt.
hier een kind van 2,5 jaar met ook al dagen koorts. Vind het zo vreemd, we komen nergens. Ze heeft verder geen andere klachten. Twee weken is wel lang zeg, hopelijk knapt hij snel op.
Oei, dat is lastig in deze tijd. Ik zou het niet fijn vinden als er in de klas van m'n kinderen zit te hoesten en proesten. Ook al zou het door hooikoorts komen. Want er zijn altijd mensen die misbruik gaan maken van de situatie. Hoe erg dat ook is voor de mensen die het echt hebben. Ik ga m'n kinderen ook instrueren om naar huis te gaan als er iemand in de klas verkouden is.
Ik heb ook verschrikkelijk veel laat van hooikoors. Medicatie helpt mogelijks, word er ook erg suf van. Schaam me kapot als ik nu naar buiten ga, ik nies zomaar een keer of 6 achter elkaar en op een dag zomaar 50 keer, heel vervelend! Sterkte met je zoon! Mijn zoon heeft er ook laat van, zal t ook melden bij de juf
Mijn jongste zoon en ik hebben allebei erge hooikoorts. We gebruiken alle medicijnen (oogdruppels, neusspray en tabletten) en doen voor de rest alles wat mag. School weet het en vindt het prima. En in de winkel leg ik het soms uit, ik kan me voorstellen dat een caissière het niet fijn vindt als ik uitgebreid en niet aanval krijg
Ik jank de hele dag door tranen met tuiten door de hooikoorts. Medicatie nu beperkt ivm zwangerschap, dus fijn is het niet. Huisarts zei wel dat ik gewoon naar buiten mocht zolang ik geen andere klachten kreeg. Echter doet mijn man nu alsnog de praktische zaken... Want als je een keer niest, wordt je tot 20 meter nog nagekeken buiten, haha... Ik ben 1 keer echt even zelf naar de drogisterij gemoeten (voor loratadine tegen hooikoorts nota bene) en werd een partij nagekeken omdat ik helemaal rood doorlopen ogen had... Dus tja... ik blijf zoveel mogelijk binnen... niet omdat ik het moet van de huisarts, maar meer om de reactie van anderen.
Oh hou op! Het is een drama de afgelopen dagen. Ik kom nu ook uit voorzorg niet teveel buiten en onder de mensen. Want ik durf het gewoon niet met 100% zeker te zeggen dat het alleen hooikoorts is. Ik merk echter wel dat het met hooikoortstabletjes wel een stuk minder wordt. Maar ja, hoe het dan moet vanaf 11 mei is voor mij nog een vraagteken?
Volgens het rivm mag je met hooikoorts klachten gelukkig gewoon naar buiten! Op de site staat zelfs dat mensen zelf wel duidelijk het verschil weten tussen hun hooikoorts klachten en een normale verkoudheid. Je mag dus gewoon werken en kinderen mogen straks gewoon naar school. Wel zou ik het even melden dat het om hooikoorts gaat.