https://www.hartvannederland.nl/nieuws/economie/2020/kapster-astrid-knipcouveuse/ Kwam net voorbij op Facebook, hoe toepasselijk.
Dit is voor en na vd uitgroeikleuring. De toner/olaplex behandeling heb ik nog niet gefotografeerd (moet eerst me haar ff steilen)
Wij hebben voornamelijk érg lang haar. Maar de tondeuse bij mijn zoons? Nooit! Dan maar een staartje maar ik vind tondeuse kapsels de lelijkste die er zijn.
Ik heb 5 zoons die nog nooit bij een kapper zijn geweest De oudste is 17 en een behoorlijke ijdeltuit, dus blijkbaar kan ik het prima En nee ik heb geen kappersopleiding gedaan. Lang leve YouTube
Haha, dat zou ik dan ook niet doen. Maar mijn jongste van 4 wordt een pleeborstel als het langer is. Dus daar gaat toch echt iedere keer de tondeuse over...
Nou ik zit nog steeds helemaal klaar met scharen, tondeuse en de eerder ontvangen instructie maar mn man heeft er geloof ik alle vertrouwen in dat de kappers binnenkort gaan starten want die wacht nog wel ff.
mijn man had een afspraak bij de kapper, de zaterdag nadat ze moesten sluiten. Nou, die heb ik vorige week maar even langs mijn moeder gestuurd, t leek wel een schaap . Nu zit ie weer netjes gemillimeterd naast me . Mijn haar knippen doet mijn moeder ook altijd (dooie punten eraf op 1 lengte ga ik natuurlijk geen 25 euro voor neerleggen), verven doe ik ook al zo'n 20 jaar zelf. Alle kleuren gehad van pornoblond, tot knalrood, blauw en zwart. Dat is me ook veel te duur bij de kapper . Zoveel kan ik niet missen, zo 1x in de 5-8 weken.
Zelf en dochters lang haar, dat wil nog wel. Man ziet het nog even aan ik wil wel knippen, maar daar is hij nog niet aan toe
Mijn kapster instrueert haar klanten zelfs via videobellen. Die zeurt helemaal niet over dat het dalijk zoveel extra werk is. Zij punt net zo makkelijk en snel bij als dat zij een compleet nieuw kapsel creëert omdat iemand zelf tussendoor de schaar erin heeft gezet (en ja dat weet ik omdat ik dat altijd regelmatig al deed). Maar zij is dan ook een kapster met sublieme vaardigheden. De reden dat, behalve ikzelf, er verder niemand aan mijn haar mag komen.
Ik heb mezelf bijgepunt, ongeveer een 2 centimeter eraf, geen stress, helemaal prima Maar dat doe ik sowieso iedere 4-6 maanden, mijn haar groeit niet zo snel en met youtube kun je zelfs filmpjes vinden over je eigen haar knippen Ik heb dun, steil en weinig haar - snipsnap en klaar. Bij mijn oudste dochter is het echt flink meer werk, die heeft een enorme bos, voor een beetje bijpunten ben ik dan echt wel even bezig. Jongste heeft mijn haar geërfd, makkie
Hebben we allemaal al de kapper gebeld voor een afspraak? Ik wel! Was eind december voor het laatst geweest alleen daarna nog een paar keer voor mn pony. Die heb ik nu zelf bijgehouden... Ik durfde hem alleen maar minimaal te knippen steeds. Dus ik zal blij zijn als die weer op de juiste lengte (en wat netter ) geknipt is!