Zou jij opnieuw voor je partner kiezen

Discussion in 'De lounge' started by Lorena86, Apr 28, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lynne182

    Lynne182 Bekend lid

    Aug 7, 2019
    774
    742
    93
    Female
    Dat "iets" en niet precies weten wat snap ik volledig. Ik zit alle dagen thuis met de kids. Hij werkt en altijd van huis. Ik denk dan ook vaak, is dit het nou? Moet ik zo oud worden? Altijd maar alleen zijn, alles alleen moeten doen, alles alleen regelen. Dat terwijl we nooit ruzie hebben. We verschillen dan wel enorm kwa karakter maar ruzie is er niet. Maar toch mis ik iets.
     
    Lorena86 and Lils like this.
  2. ellalovescoffee

    ellalovescoffee Niet meer actief

    Absoluut. Het zit op alle fronten goed en voelt volledig logisch met hem. Enige jammere vind ik dat ik hem niet jaren eerder tegengekomen ben: had mij een huwelijk waarin ik (deels) niet gelukkig was, gescheeld.

    Vind het wel opvallend te lezen dat zoveel mensen hier twijfelen of het niet meer zouden doen. Hoop dat iedereen daar toch haar weg in vindt. Zo zonde om te blijven in iets wat niet genoeg is (al ken ik ook alle argumenten om dat wel te doen: het heeft me zeker vijf jaar gekost om echt voor mezelf te durven kiezen en voor iedereen is de afweging persoonlijk en anders).
     
    Sado, Lorena86, citroenrasp and 2 others like this.
  3. Spoetnik

    Spoetnik Fanatiek lid

    Jun 8, 2013
    4,365
    4,422
    113
    Female
    Ik zou niet weer voor de vaders van mijn kinderen kiezen. Logisch, want het zijn niet voor niks exen.
    De vader van mijn zoon heeft me wel wat moois gebracht, namelijk het geloof in God. Ik was niet-gelovig en dat was het keerpunt in mijn leven (en misschien ook wel mijn redding, het ging niet goed met me in die tijd). Maar ik zou niet weer voor hem kiezen, we hebben niks gemeen en passen compleet niet bij elkaar. Mijn zoon was ook niet gepland (maar ben super trots op hem).

    De vader van mijn dochter... ik weet niet zo goed wat ik daar op moet zeggen. Ik had echt oogkleppen op en weet niet wat me bezielde. Ik heb er een prachtige dochter van overgehouden, maar nee... never again.

    Mijn huidige vriend had ik veel eerder moeten ontmoeten en tegerlijkertijd ook niet. Misschien waren we toen veel te jong en onervaren. Het leven en alles wat we hebben meegemaakt maakt ons denk ik nu het perfecte koppel ❤
     
    Lorena86 likes this.
  4. Juul75

    Juul75 VIP lid

    Apr 8, 2010
    12,092
    7,843
    113
    Zeker. Maar ik was ook 'al' 27 toen ik hem leerde kennen. We hadden al ons eigen leven, onze eigen huizen, onze eigen spullen, en we kenden onszelf heel goed. Vervolgens hebben we 5 jaar gewacht voor we aan kinderen begonnen (voor mij de ultieme commitment). Dus ik kende hem al van voor tot achter, en mezelf, en hij mij. Ik heb met mijn volle verstand voor al zijn onhebbelijkheden gekozen en ben nog steeds gelukkig.

    Ondanks dat het niet altijd rozengeur en maneschijn is natuurlijk, soms wil ik hem ook wel bij het grof vuil zetten :rolleyes:
     
    Nehneh, Lorena86 and NiVa0230 like this.
  5. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    Apr 22, 2017
    12,647
    8,388
    113
    Female
    Je bent pas bevallen. Dat is een emotionele periode. Je hebt nu jouw handen vol, maar met de tijd kan je weer beter dingen gaan doen die je leuk vind.
     
    Whoopy, Rosa Canina and Lorena86 like this.
  6. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    May 7, 2011
    10,987
    3,996
    113
    Soms denk ik NEEEEE. Maar uiteindelijk wel hoor.
    Vorige week na BZV gekeken te hebben stelde ik mijzelf voor hoe het zou zijn als ik een nieuwe man zou zoeken. Wat voor eigenschappen die dan moest hebben en toen kwam ik toch wel op veel eigenschappen van mijn vriend.... nou gelukkig maar ;)
     
    Whoopy, smax, kadootje and 3 others like this.
  7. Wizzy5

    Wizzy5 Bekend lid

    Mar 27, 2019
    803
    957
    93
    Female
    100% gelukkig met mijn liefste. Vrijdag 11 jaar getrouwd en 5 kinderen rijker samen!
     
    Sado, Lorena86 and citroenrasp like this.
  8. duitshollandsmeisje

    Sep 18, 2018
    5,597
    7,396
    113
    Female
    Kokkin
    Duitsland
    Jawel..
    We hebben zeker ups en downs maar zijn er altijd uitgekomen..
    Tuurlijk gaat het soms even slecht en kan ik hem wel wat aandoen maar dat is ook heel snel weer over. Maar dat is ook normaal.
    Zonder hem had ik denk ik een heel saai hetzelfde leventje gehad als altijd.. oke, nu met corona waarschijnlijk helemaal eenzaam maar ik was altijd een feestbeest tot 25, elke week op stap, soms 2-3x op stap, 60 uur per week werken in de horeca, alle weekenden+feestdagen werken (geen probleem als single natuurlijk, daarna zuipen met het team).. maar toch altijd alleen slapen, alleen wakker worden, niemand om van te houden of leuke dingen mee te doen.. dat begon ik langzaamaan echt te missen, ik wilde ook zo graag een relatie, een toekomst, een kindje? Wie weet..
    Ik wilde nooit in Nederland blijven wonen omdat ik eens in mijn leven een echte uitdaging wilde door naar het buitenland te verhuizen.
    Woon niet aan de andere kant van de wereld maar wel in het mooie Zuid Duitsland nu 650km van mijn geliefde stadje in Nederland af.

    Maar zou het zo weer doen met alles wat ik nu weet :)
     
    Lorena86 likes this.
  9. sprits

    sprits Fanatiek lid

    Feb 21, 2011
    3,917
    376
    83
    Absoluut. We hebben al afgesproken dat we in een volgend leven elkaar nog eerder gaan ontmoeten:roflmao:
     
  10. Peace

    Peace Fanatiek lid

    Oct 24, 2009
    2,553
    245
    63
    Zeker weten! We zijn echt elkaars lovers en best friends. Bijna 16 jaar samen en 5 jaar getrouwd.
     
    Nehneh and Lorena86 like this.
  11. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    Mar 12, 2017
    16,557
    21,999
    113
    #71 citroenrasp, Apr 29, 2020
    Last edited: Apr 29, 2020
    Zeker weten! We waren jong (ik 19 en hij 23) toen we trouwden, maar het was zeker weloverwogen. Zijn nu 13 jaar getrouwd.
     
    Wizzy5, Sado, GossipGirlxoxo and 2 others like this.
  12. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,462
    36,405
    113
    Maar dit is een keuze toch? Je zou ook kunnen werken en de taken meer kunnen verdelen.
     
    Lorena86 and citroenrasp like this.
  13. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    Mar 12, 2017
    16,557
    21,999
    113
    Soms heb ik ook wel het idee dat vooral werkende mannen hun werk als smoesje gebruiken om niet thuis te hoeven zijn. Ze zegt nl al dat hij zoveel van huis, maar zelfs met een fulltime baan moet je toch gewoon genoeg tijd kunnen doorbrengen thuis? En ik hoor dit zo vaak eigenlijk.
     
  14. Nataly1972

    Nataly1972 Fanatiek lid

    Jun 8, 2009
    4,298
    1,463
    113
    Female
    consulent Wonen
    Hengelo
    Heel herkenbaar
     
  15. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,462
    36,405
    113
    Ja hoor, ik werk ook niet en man fulltime en is er vaak voor de kinderen en gaat ook naar afspraken etc als dat nodig is of ik dat graag wil. Eerst deden we alles samen toen ik nog werkte en toen was het veel drukker.
     
    citroenrasp and GossipGirlxoxo like this.
  16. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    Mar 12, 2017
    16,557
    21,999
    113
    Dat was ook toen mijn man fulltime buitenshuis werkte. En dan deed hij ook nog eens de boodschappen, afspraken op het cb etc. Hij fietste dagelijks 2 uur om van en naar zijn werk te gaan.
     
    suus1983 likes this.
  17. Hoebie

    Hoebie Actief lid

    Dec 19, 2018
    137
    140
    43
    Female
    Zonder enige twijfel. Ik zou het liefst nog veel verder terug in de tijd gaan en nog langer met hem samen zijn. Ik heb 10 jaar (vanaf mijn 18e) verspilt in een relatie die nooit ergens heen zou gaan. Die al zo lang 'dood' was maar vanuit de gewoonte is blijven duren.

    Aan de andere kant heeft die situatie er wel toe geleid dat mijn huidige vriend en ik elkaar op een goed moment hebben mogen leren kennen.

    Hij is mijn alles en we vullen elkaar perfect aan. Inmiddels hebben we samen een prachtige dochter.
     
  18. Lynne182

    Lynne182 Bekend lid

    Aug 7, 2019
    774
    742
    93
    Female
    Soms heb je niet altijd een keuze, zelfs al zou ik gaan werken dan gaat mijn man nog niet meer thuis zijn aangezien hij in transport zit.
     
  19. Champetter

    Champetter VIP lid

    Mar 5, 2013
    6,825
    3,809
    113
    Oh ja. En we zijn allebei ook behoorlijk excentrieke mensen dat er voor ons beiden denk ik geen externe animo is haha. Veroordeeld tot elkaar en er nog blij mee ook.
     
    maja246 likes this.
  20. maja246

    maja246 Fanatiek lid

    Oct 7, 2009
    1,468
    30
    48
    Ja, ik wil geen ander. En heb er genoeg uitgeprobeerd :p
    We zijn 15 jaar samen en hebben een prachtige stapel kinderen gemaakt.
    Hoezeer we elkaar in een berg verdriet en ellende ook bijna zijn kwijtgeraakt, we vinden elkaar altijd terug.
     

Share This Page