Corona Nieuws deel 3

Discussie in 'Gezondheid algemeen' gestart door lidu1, 24 mrt 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ikke84

    ikke84 Fanatiek lid

    28 feb 2010
    3.062
    507
    113
    Deze cijfers kloppen niet.er zijn momenteel veel besmettingen in verzorgingstehuizen en overleden
     
    Cindy1977 vindt dit leuk.
  2. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.264
    6.789
    113
    Ze hebben het over nieuwe besmettingen.

    In de verzorgingshuizen zijn inderdaad besmettingen. Cijfers kloppen wel. Komt van de GGD
     
    suus1983 vindt dit leuk.
  3. ikke84

    ikke84 Fanatiek lid

    28 feb 2010
    3.062
    507
    113
    Ik zie een artikel voorbij komen,met een giga drukte in brabant in steden zo blijft de boel ook steigen daar toch?
     
  4. Mammielove

    Mammielove Niet meer actief

    Welke plaats is zo zwaar getroffen?
     
  5. Maan14

    Maan14 Niet meer actief

    Eiland tholen. Is op basis van aantal inwoners zwaar getroffen tov ons als stad er naast maar ook tov de rest van Zeeland.

    Is donker blauw, wij zijn licht groen.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  6. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.158
    35.814
    113
    Nou wat ik ook dacht ja. Gaat lekker zo.
     
  7. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.158
    35.814
    113
    Idd heel frappant dat.
     
  8. ikke84

    ikke84 Fanatiek lid

    28 feb 2010
    3.062
    507
    113
    Ik voel me hier al stressvol (noorden)als ik eens in de stad wat moet hebben. Laat staan dat je in het haart woon.ik SNAP dit dus echt niet! Over 2 weken weer een piek zeker en ze verpesten het voor de rest. Waar is de handhaving?
     
    amdaa, WinterBird, Syane en 2 anderen vinden dit leuk.
  9. Mammielove

    Mammielove Niet meer actief

    Ohja. Tjah, vaak lastig idd om te achterhalen waar het nou precies door komt. Zal je waarschijnlijk ook niet te weten komen denk ik..
     
  10. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.158
    35.814
    113
    Ik snap er dus ook niks van. Ik woon in een dorpje in het noorden en ga alleen naar de winkel als het echt niet anders kan.
     
    Vitamientjuh, ikke84 en Cindy1977 vinden dit leuk.
  11. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    12 mei 2017
    7.933
    12.187
    113
    Ik woon bij @Maan14 in de buurt, maar ik kom ook NERGENS! Ik word er vandaag weer een piepje gaar van... Ik krijg bijna een paniekaanval als het ergens druk is, kom lekker even op de ic kijken, die beelden krijg je nooit meer uit je geheugen gewist, dan trekt dat terrasje echt niet meer hoor. Kennis zei dat het vandaag ook superrrr druk in Tilburg was ...
     
    NiVa0230, Kleintjuh85, suus1983 en 2 anderen vinden dit leuk.
  12. Yelly

    Yelly Bekend lid

    26 jun 2019
    647
    575
    93
    Ik las vandaag op fb ook dat inwoners van onze stad zo'n drukte constateerden in winkelstraten en winkelcentra.
    Dan denk ik: dat weet je dus omdat je er zelf ook liep.

    Tegelijkertijd baal ik ervan, dat geef ik eerlijk toe. Ongewild demotiveert het toch. Natuurlijk ben ik zelf verantwoordelijk voor mn eigen handelen maar steeds meer bekruipt mij het gevoel dat ons gezin ernstig aan het afzien is voor de kat zn gat
     
  13. Maan14

    Maan14 Niet meer actief

    Ik woon in Brabant. Kom zelf amper buiten moest vandaag wat voor de baby halen waar voor toch echt naar de stad moest. Bij ons in de stad is de prenatal gesloten dus naar de stad hier naast.

    Was het gewoon top drukte ik had mijn man en zoon thuis gelaten loop daar in de baby park gewoon complete gezinnen zelfs met opa's en oma's er bij. Werd totaal niet gecontroleerd.

    Snap echt niet dat er zo veel mensen zo extreem laks hier mee om gaan. Bij onze buren is het een op en afgaan van mensen met steeds maar 2 volwassenen tegelijkertijd dus je kunt er niks van zegen. Maar toch als je elke dag 8 verschillende mensen op visite heb om te 'borrelen' in deze overdreven corona tijd 'hun woorden tov visite'
     
  14. Maan14

    Maan14 Niet meer actief


    Naar de Zeeland wil je nu ook echt niet. De action is zo druk als altijd. 'moest schuur papier hebben wat ze alleen daar verkopen' worden gezinnen binnen gelaten met allemaal 1 karretje.... Mijn man is omgedraaid en terug naar de auto gegaan. Er word bij de dirk geen wagentjes meer gepoetst en moet je weer je eigen muntje gaan gebruiken want het is te duur om er iemand te laten staan. :rolleyes: ik ga alleen nog naar de plus of naar de boons markt. :|
     
    Cindy1977 vindt dit leuk.
  15. ikke84

    ikke84 Fanatiek lid

    28 feb 2010
    3.062
    507
    113
    Kortom we zitten over 2 weken weer met de ellende! En dan komt dat zeker door de scholen? Mensen zien goede cijfers en worden laks
     
    Mar76 vindt dit leuk.
  16. ikke84

    ikke84 Fanatiek lid

    28 feb 2010
    3.062
    507
    113
    Ik denk dat rutte hier strenger in moet zijn hoor ak
    Als blijkt dat over 2 weken de boel weer omhoog gaat
     
    Vitamientjuh vindt dit leuk.
  17. jojo85

    jojo85 Fanatiek lid

    14 okt 2012
    1.160
    497
    83
    Ik woon in brabant en wordt er zo verdrietig van dat het overal weer druk begint te worden.
    Probeer nog wel buiten te fietsen, maar het wordt steeds moeilijker om te voorkomen dat mensen dan te dichtbij komen.
    Heb ik echt iets nodig uit de winkel dan kijk ik eerst of het niet te druk is. Winkels als de action en de Kruidvat ga ik niet meer in omdat ze gewoon te druk zijn en veel van de mensen die er zijn houden geen afstand. Ook zie ik mensen die toch snotterig buiten komen of die toch nmet hun kinderen samen naar de winkel gaan.
    Gelukkig ken ik ook veel mensen die wel voorzichtig zijn, maar ik maak me wel zorgen over hoe het verder gaat. Straks zijn we de hele tijd super voorzichtig, gebeurt er iets waardoor we toch zorg nodig hebben en ligt het ziekenhuis weer vol Corona patiënten omdat mensen klaar waren net heg thuis zitten.
     
  18. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    12 mei 2017
    7.933
    12.187
    113
    Wat erg....eig schokt het me toch iedere keer weer...

    Het is denk al 5 wkn geleden dat wij voor het laatst in de Zeeland kwamen en toen meteen op de parkeerplaats eig al gegeten en gedronken hadden. Idd bij de Appie of de Plus op het dorp 1 a 2 keer per week en rap weer naar huis.

    En echt, ik had er echt de pest in vandaag, maar toch alleen met het gezin 6km gewandeld en na een ijsje halen weer terug naar huis.
     
  19. Mammielove

    Mammielove Niet meer actief

    Ze hadden gewoon de niet essentiële winkels dicht moeten gooien. Iedereen wordt nu toch gewoon uitgenodigd om te komen shoppen?!
     
    Cindy1977 vindt dit leuk.
  20. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.734
    7.501
    113
    Vrouw
    Tholen valt onder de bibel belt. Veel orthodoxe protestanten die erg veel waarde hechten aan o.a. de kerkdiensten en verenigingen. Die kerkdiensten in kerken en verzorgingshuizen zijn nog een tijd gewoon door gegaan tijdens corona. Kerkdiensten tot 30 mensen zijn ook nu (volgens mij) nog toegestaan. Begin april hielden ze op Urk bijvoorbeeld ook nog kerkdiensten. . Op goeree Overflakkee waren er veel besmettingen in een verzorgingshuis die waarschijnlijk terug te leiden waren naar de kerkdienst die daar gehouden was.
    En zo zie je dat er in plaatsen op de bibel belt vaak meer uitbraken van corona zijn dan in andere delen van Nederland.
    Mijn collega woont ook in een bibel belt plaats en tijdens corona waren daar nog gewoon kerkdiensten met gerust 100 mensen . Kerkdiensten gaan daar ook gewoon door maar nu met 30 mensen.
    In die plaats in verhouding erg veel besmettingen en sterfte.
     

Deel Deze Pagina