Maak vandaag burritos (vulling van tomaat, ui,knoflook, paprika, zwarte- en kidneybonen). Daarbij creme fraiche sausje, nacho's en klein beetje gele rijst
Wij hebben vanmiddag clubsandwich gemaakt. Ik vind die bij de beren altijd zo lekker en die moest ik nu eten (35 weken zwanger haha). Dus die hebben we nagemaakt, jammie. Vanavond bloemkool, aardappels en gehaktbal.
Vandaag gewokte groenten met rijst en vleesspiesjes erbij. Ik ga er ook een frisse salade en olijven bij serveren.
We zouden vandaag pasta eten, maar ik had bij het maken van het weekmenu even niet in de gaten dat het vandaag onze trouwdag was . Ik leef gewoon datum- en agendaloos deze dagen, soms heel onhandig Maar pasta schuift door naar het weekend en we gaan vandaag gourmetten.
Moet vandaag weer beginnen met werken de gehele dag. Ik ga mij dus maar laten verrassen door mijn man. Man en kinderen zijn namelijk wel vrij. @Adje Gefeliciteerd!
Een eenpansgerecht vanavond. Indonesische wokgroente, vega kipstuckjes in een lemon grass marinade, bistro krieltjes en woksaus. Gefeliciteerd @Adje
Vandaag kipstukjes en kefta om broodjes te vullen. Daarbij staan er verschillende groentes (ui, komkommer, tomaat, mais, geraspte wortel, olijf), frietjes en sausjes op tafel.
Vers gemaakte pasta met homemade tomatensaus. Kijken of mijn man deze keer minder eigenwijs is. Hij wou de pasta molen van stand 5 naar 2 doen en dan maar klagen dat het deeg kapot gaat.