Zwemles

Discussion in 'Gezondheid algemeen' started by Liekje81, May 4, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    Sep 6, 2013
    20,388
    23,577
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Ja, wacht met smart mail van de zwemschool af! Ik zeg nog maar even niks tegen dochter tot het echt zeker is.
     
    puzzelstukje likes this.
  2. Kukido

    Kukido Fanatiek lid

    Jun 16, 2016
    2,387
    2,991
    113

    Bij "ons" zwembad hebben ze alleen 2 groepskleedkamers
     
  3. Elsa86

    Elsa86 VIP lid

    Jun 30, 2014
    6,574
    3,507
    113
    Zo blij dat ze zwembaden weer open gaan. Ik ben benieuwd wanneer ik wat van het zwembad hoor.

    En wat betreft omkleden: voor mijn part doe ik haar een badjas aan, handdoek op de stoel en naar huis. Daar lekker douchen en kleren aan.
     
    GossipGirlxoxo, Syane and Liekje81 like this.
  4. Athina

    Athina VIP lid

    Oct 31, 2007
    23,872
    3,390
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    en douchen na het sporten mag ook niet... maar voor en na het zwemmen wel? Zeker voor wat betreft de water kwaliteit is dat toch wel belangrijk. Ik vraag me af hoeveel zwembaden er echt (en hoeveel) open gaan vanaf 11 mei. Nouja.. ik ben zó benieuwd wat hier nog meer over gezegd wordt vanuit de zwembaden zelf.
     
    puzzelstukje likes this.
  5. Amarens

    Amarens VIP lid

    Dec 24, 2009
    11,523
    3,772
    113
    Is het niet een foutje op de site en bedoelen ze niet buitenbaden?
     
    puzzelstukje, Fuddey and Athina like this.
  6. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    Sep 6, 2013
    20,388
    23,577
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Ik heb een vriendin die zwemjuf is en die heeft al gehoord dat ze open gaan. Weet alleen nu nog niet hoe en wat enzo, ze houdt me op de hoogte.
     
    Fuddey likes this.
  7. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    Sep 6, 2013
    20,388
    23,577
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    O dat is dan wat moeilijker ja. Hier 4 grote hokken en tig kleine.
     
  8. Athina

    Athina VIP lid

    Oct 31, 2007
    23,872
    3,390
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    bij mijn schoonzus in het zwembad zijn ze aan het checken of het klopt en óf er dan lessen gegeven mogen worden. Bizar zo hoor.. Gekkenhuis overal nu ;)
     
  9. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    Sep 6, 2013
    20,388
    23,577
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Ja he! Spannend hoor!! :D
     
  10. Kukido

    Kukido Fanatiek lid

    Jun 16, 2016
    2,387
    2,991
    113
    Het is ook niet zo'n groot zwembad. Misschien kunnen ze een éénrichting route instellen ofzo
     
  11. Champetter

    Champetter VIP lid

    Mar 5, 2013
    6,825
    3,809
    113
    Vooropgesteld dat ik er blij mee ben dat de zwemles doorgang vindt is dit wel zó krom in vergelijk met sport verenigingen en sportscholen die niets mogen. Unfair gewoon.
     
    GossipGirlxoxo, Amarens and Athina like this.
  12. tupp

    tupp VIP lid

    Jun 13, 2009
    22,893
    19,369
    113
    Female
    lerares basisonderwijs
    Het is nu eenmaal zo dat niet alles in één keer weer los kan. Want dan zijn we binnen 3 weken weer terug bij af. Dus er zullen keuzes gemaakt worden. En hoe dan ook: als de één wel iets mag en de ander niet, zal die ander altijd zeggen dat het oneerlijk is.

    Maar het is volgens mij nog veel oneerlijker om tegen 17 miljoen mensen te zeggen dat nìks mag, omdat als ze een aantal dingen wel weer voorzichtig los laten, dat oneerlijk is voor de rest.

    Ik denk dat we in deze fase blij moeten zijn met de dingen die vanaf aanstaande maandag al weer mogen. Dat we voorzichtig optimistisch vooruit kijken naar de dingen die per 1 juni en 1 juli weer mogelijk worden. Wel rekening houdend met het feit: als we te snel gaan en het aantal besmettingen te hard weer oploopt, zullen we toch weer langer moeten wachten.
    Maar we hebben nu in ieder geval weer wat dingen om naar uit te kijken. Laten we hopen dat de meeste mensen zich wel gedisciplineerd blijven gedragen. Zodat de ruimte om volgende stappen te zetten er ook blijft.

    Blijven hangen in dat het een stom virus is en dat het allemaal niet eerlijk is, heeft geen zin. Soms moet je even lekker mopperen en klagen hoor. ;) Ik denk dat we dat allemaal wel doen of gedaan hebben. Maar uiteindelijk worden we nu gewoon even geconfronteerd met iets dat we niet in de hand hebben. Dat stomme onzichtbare virus heeft blijkbaar de macht om de maatschappij stil te leggen. Dat zijn we niet gewend. Maar het is wel zo, dus we zullen ermee moeten dealen.
     
    Roanna, Spoetnik, columbella and 4 others like this.
  13. Syane

    Syane VIP lid

    Aug 21, 2013
    12,320
    11,918
    113
    Nou dat. Het is nu toch zomerseizoen.
     
    puzzelstukje likes this.
  14. Amarens

    Amarens VIP lid

    Dec 24, 2009
    11,523
    3,772
    113
    Dit zijn politieke keuzes of ze juist zijn, weten wij pas achteraf.
     
  15. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    May 7, 2011
    11,020
    4,026
    113
    Precies! Handdoekje onder de kont, slippertjes aan en de auto in :)
    Wat mij betreft gaan we weer hoor!
     
    Syane and Liekje81 like this.
  16. tupp

    tupp VIP lid

    Jun 13, 2009
    22,893
    19,369
    113
    Female
    lerares basisonderwijs
    Dat klopt. Maar dat betekent dus ook dat je ze niet kunt gaan verwijten 'de verkeerde' keuzes te maken. Met de kennis van nu is het gewoon zo dat je niet zomaar weer alles z'n beloop kunt laten. Dus zullen er keuzes gemaakt moeten worden. En soms is dat misschien triviaal. Had er ook de keuze gemaakt kunnen worden om per 11 mei de terrassen te openen en de kappers juist pas vanaf 1 juni. Ja, natuurlijk, dat had ook gekund. Maar het kan gewoon niet èn èn èn. Het gaat namelijk niet alleen om het bezoek aan de kapper / het terras / het museum / het zwembad e.d. Het gaat ook om de verplaatsingen daar naartoe. Het gaat om het gevoel dat mensen hebben "het kan allemaal wel weer" en dus ook op andere plekken meer drukte.
    Dus zullen er keuzes gemaakt moeten worden. En inderdaad; achteraf zul je pas kunnen zeggen of het te snel ging of misschien niet snel genoeg. Maar nu zullen we het moeten doen met de kennis en informatie die er nu is. En het zijn dus wel politieke keuzes die gemaakt worden, maar wel als reactie op een virus wat voor ons nu heel ongrijpbaar is en waar de politiek dus ook maar heel indirect invloed op heeft.
     
    columbella and Relax like this.
  17. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    May 7, 2011
    11,020
    4,026
    113
    Tja de noodzaak van zwemles ligt natuurlijk wel wat hoger dan van sporten in het algemeen.
    Ik snap ook niet hoor dat kinderen wel met een groep in 1 lokaal mogen zitten, maar niet mogen gymmen in een grote sporthal... heeft allemaal met prioriteiten te maken. Als ze alles opengooien gaat het niet goed, dus gaat het gefaseerd. En te beginnen met de dingen die de meeste prioriteit hebben.
     
    Felice and puzzelstukje like this.
  18. tupp

    tupp VIP lid

    Jun 13, 2009
    22,893
    19,369
    113
    Female
    lerares basisonderwijs
    Nou, ik heb vanavond even in m'n achtertuin in bad gelegen. Dat was letterlijk tintelfris ;) Daarna heb ik nog even in mijn warme badjas in de achtertuin gezeten, in de laatste straaltjes avondzon. Best lekker. Maar ik zou zo niet op de fiets willen stappen. En dan hebben we het nog maar niet over het feit dat ik wel een speklaagje heb om me warm te houden. Dat is voor veel kinderen in de leeftijdscategorie van zwemles niet het geval.
    Ik kan dat spillebeentje van mij met 15 graden echt niet nat op de fiets zetten hoor. Of wel, maar dat levert onherroepelijk een snotneus op waardoor hij vervolgens niet naar school mag. ;)
     
    Syane, NiVa0230 and Krtek like this.
  19. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    May 13, 2010
    11,413
    2,718
    113
    Wow ik dacht echt 1 september! Blij dat ik hier weer even kijk! Hoop echt snel wat van t zwembad te horen! Eerste diploma na de coronacrisis, zou leuk zijn. Benieuwd hoe het allemaal gaat! Hoop echt dat ze wel open gaan hoor.
     
  20. Amarens

    Amarens VIP lid

    Dec 24, 2009
    11,523
    3,772
    113
    Je zou ook een andere strategie kunnen kiezen, kijk maar naar Zweden. Daar zitten ze al op 40% groepsimminliteit ondertussen. Het is allemaal zo zwart wit niet en wat ze ook kiezen daar zal altijd kritiek op zijn.
     

Share This Page