Kind van 5 vertellen van zwangerschap na vitaliteitsecho?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Tompouce, 8 mei 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lieverding

    Lieverding Fanatiek lid

    9 jun 2019
    1.202
    453
    83
    Vrouw
    mijn kinderen waren precies 4 en 6 we vertelden hun met 10wk volgens mij. Is alsnog miskraam geworden met 15. Maar ik wilde even zeggen dat kinderen begrijpen in die leeftijd het echt echt heel goed en wat zwangerschap is en zeker wat een miskraam is. Ze hebben het heftig ervaren maar omdat we hun juist voor alles hebben bij betrokken betrokken hebben ze en we het enorm goed kunnen verwerken.
    Of je miskraam hebt met 7wk of met 15+ is net zo heftig voor het hele gezin en ik vind dat de kinderen het juist wel moeten weten rond die leeftijd is prima leeftijd.

    Ik ben opnieuw zwanger en we hebben zonder twijfels verteld na de hartactie echo met 6wk! Ze weten heel goed dat het mis kan gaan en waarom maar dat blijdschap en hoe ze ermee omgaan wilden we heel graag met hun delen en is de beste beslissing ever want als het mis zal weer gaan dan juist hun betrokkenheid en begrip helpt ons overheen.

    ik zou zelf pas vanaf 4 jaar dat vertellen. Tot die tijd inderdaad zou kindje inderdaad niet zoveel snappen van miskraam.
     
  2. baby2011

    baby2011 Fanatiek lid

    15 aug 2010
    1.883
    395
    83
    Hier t zoonlief toen 6 niet verteld. Wel de opa,s oma's tantes en ooms. Maaaaaaaar ze mochten niks zeggen tot wij het hem hadden verteld.

    Ook moesten ze net zo enthousiast doen tegen hem als hij het kwam vertellen als tegen ons. En dat ging perfect!!!!!!

    Hier was broer aan t klussen en ik werd ingeschakeld voor een takke klus die tevens gevaarlijk was. Ik normaal zou doen maar nu niet ging. Dus tja..... Kon er niet omheen
     
  3. jipje

    jipje Fanatiek lid

    9 feb 2011
    1.452
    96
    48
     
  4. nosilla

    nosilla Fanatiek lid

    31 okt 2016
    1.584
    981
    113
    Vrouw
    Niet in Nederland
    Wij hebben het ons dochtertje van bijna 3 beide keren (eerste keer geëindigd in een miskraam) gelijk verteld. Voor ons voelde het niet goed om het voor haar te verbergen maar iedereen is daar natuurlijk anders in :)
     
  5. Emsy

    Emsy Fanatiek lid

    29 jan 2015
    1.872
    1.681
    113
    Vrouw
    Wij gaan het onze oudste (4) ook vertellen na de eerste echo. M'n buik groeit altijd heel snel dus kan het toch niet lang verbergen.
     
  6. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
    Dat is ook de reden dat wij het de kinderen nu toch wel gaan vertellen na de vitalliteitsecho met 8 weken. Ze zijn 7 en 8. We hebben lang gedubd, maar om nog 4 weken langer te wachten vind ik niet nodig.

    Nu weten ze nog van niets. Al legde mijn zoontje vanmorgen zijn hoofd op mijn buik en zei dat hij een 2e hartje in mij hoorde :eek:!! Daar schrok ik wel even van haha

    Ze weten wel van de kinderwens en daar hebben we ze ook steeds heel open in betrokken.
     
  7. Friezin87

    Friezin87 Fanatiek lid

    22 jul 2015
    1.592
    1.036
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Leeuwarden
    Wij hebben 5 juni de echo en hebben besloten dat onze dochter het aan opa oma en paken en beppe mag gaan vertelleng
     

Deel Deze Pagina