3 maanden na bevalling hechtingen

Discussion in 'Na de bevalling' started by EveH, Apr 3, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. EveH

    EveH Actief lid

    Mar 10, 2019
    246
    249
    43
    Female
    Hoi iedereen,

    het is nu drie maanden geleden dat mijn lieve dochtertje is geboren. Alles gaat super goed en ik ben naar mijn idee weer helemaal hersteld. Wat mij alleen opvalt is dat ik nog regelmatig het gevoel heb alsof mijn ‘hechtingen/littekens’ opzwellen. Ik had een flinke derdegraads scheur oa rondom mijn urine buis. Nu doet het geen pijn maar krijg ik uit het niks het gevoel van opzetten wat best oncomfortabel kan zijn. Het is ook zo weer over. Volgens de dokter ziet het er allemaal goed uit. Hebben jullie dit ook?
    Bedankt!

    Evy
     
  2. Asley

    Asley Bekend lid

    Apr 4, 2018
    501
    159
    43
    Female
    Ik heb ook lang last gehad van de hechtingen, en ik heb alleen een knipje gehad. Ik kreeg er nog meer last van toen mijn hormonen daalden en ik tijdelijk (2?maanden) last kreeg van vaginale droogheid. Nu is dat sinds kort minder en heb ik geen last meer van de hechtingen. Onze kleine is nu bijna 7maanden. Dus het heeft bij mij ook wel een tijdje geduurd. Maar het trekkerige gevoel is nu weg :thumup:
     
  3. zonnetje2015

    zonnetje2015 VIP lid

    Sep 13, 2014
    9,446
    4,241
    113
    Kunnen dit niet je bekkenbodem spieren zijn? Die kunnen echt nog wel een tijd vervelend doen en dus een beetje een rot gevoel geven aan t litteken.
     
  4. sarah28

    sarah28 Fanatiek lid

    Feb 14, 2013
    3,605
    1,913
    113
    Ja dat kan best n tijdje duren hoor, ik had bij mn zoontje een knip en ook vrij lang last van gehad
     
  5. EveH

    EveH Actief lid

    Mar 10, 2019
    246
    249
    43
    Female
    Ooh ik zie nu jullie reacties pas! Heel erg bedankt. Het is dus niet iets geks. Moet zeggen dat ik het nu minder regelmatig heb dus wel iets beter gaat. Maar kan nog wel even duren dus
     

Share This Page