Veel mensen die de wc doen Wij ook gedaan Ben niet schuw van kluswerk Hebben ook dakraam erin gemaakt Vorige huis badkamer noodgedwongen zelf afgemaakt toen de aannemer ziek werd Maar vind tegels slopen toch echt het ergste van alle klussen
wat grappig ik vind het sloopwerk juist heerlijk om te doen. We hebben nu een grote verbouwing en aangeboden dat we zelf wel kunnen slopen.
Zeker! Skirt alert, een gratis patroon van Bel’ Etoile geloof ik. Het shirt is van het Fons en Sien patroon. Beide makkelijk te vinden via Google
Wij doen ook echt alles zelf maar ik ben het na 2 dagen alweer zat al die troep... Kan echt niet tegen stof en smerigheid in mijn huis...
Welke verf heb jij gebruikt? Hier ook gedaan, met Dylon zakjes... Maar het zijn echt pastelkleurtjes geworden.. Ook leuk hoor, maar kids willen ook graag zo'n felle kleur.
Hier net zo. Vriend heeft toen we hier net kwamen wonen een muurtje op zolder in elkaar geramd en vorig jaar toilet beneden. Nou echt, beide keren overal stof, troep, kleine rommeltjes... Laatst 2 slaapkamers eindelijk het laminaat veranderd en ook weer overal “troep” Ik loop er dan dus een beetje als een poetsmiep achteraan om alle kleine zooi al direct op te ruimen etc. Anders kan ik het echt niet aanzien tot einde project.
Ik had heel de woonkamer stof gezogen en een kwartier later gingen ze weer aan de slag en was het weer vies nutteloos dus maar ik moest en zou het even doen
Naaien gebeurt hier ook veel, zo leuk om te doen View attachment 652793 View attachment 652794 View attachment 652795
Acrylverf van de action. Kleuren zijn inmiddels door het wassen wel wat minder fel geworden maar het zijn geen zachte pastel tinten.