Corona nieuws deel 4

Discussion in 'Gezondheid algemeen' started by Liekje81, May 11, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Anne2019

    Anne2019 Fanatiek lid

    Apr 14, 2019
    1,902
    2,692
    113
    Ja, ben ik met je eens! Maar is er al zo massaal iets geweest? En zo lang naast elkaar staan?
    Buiten dat vind ik het echt een trap na aan al je landgenoten.
    Als er hierdoor niets gebeurd geloof ik dat het virus met het weer te maken heeft!
     
    GossipGirlxoxo and Syane like this.
  2. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    Feb 11, 2008
    9,543
    4,729
    113
    Female
    Maar op zich is het toch logisch dat het virus nu minder actief is? We zijn allemaal veel meer buiten en krijgen dus veel meer vitamine D en dus ook meer weerstand. En ja in Spanje en Italië is het al veel langer mooi weer met hogere temperaturen maar daar zitten mensen dan vaak binnen met de airco aan. En dat laatste is juist niet altijd zo gezond.
     
  3. Anne2019

    Anne2019 Fanatiek lid

    Apr 14, 2019
    1,902
    2,692
    113
    Ja maar dat zeg ik toch ook in m’n laatste zin?
     
  4. susanne85

    susanne85 VIP lid

    Aug 13, 2007
    9,807
    866
    113
    Noord Holland
    Nog over die demonstratie.
    Met dodenherdenking mocht niemand op de dam zitten en nu laat dezelfde burgermeester ineens 5000 man toe om te demonstreren? T is gewoon een dikke middelvinger naar t zorgpersoneel toe die zich uit de naad werken om iedereen gezond te houden of krijgen. Demonstreren okay maar dit was werkelijk belachelijk
     
    Whoopy, bosi333, Syane and 2 others like this.
  5. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    Oct 6, 2015
    16,382
    12,678
    113
    Dodenherdenking was planbaar, dit absoluut niet - dat is een héél groot verschil.
     
  6. susanne85

    susanne85 VIP lid

    Aug 13, 2007
    9,807
    866
    113
    Noord Holland
    Klopt maar ze hadden dit denk ik deels kunnen voorkomen. T is gewoon zo krom. De reden van demonstreren sta ik achter maar 5000 man op de dam kan ik gewoon niet bij met mijn hoofd.
     
    bosi333 and Chelsey88 like this.
  7. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    Feb 11, 2008
    9,543
    4,729
    113
    Female
    Sorry ik bedoelde meer dat het virus zich niet veel van temperaturen aantrekt, maar er dus veel factoren meespelen waarom we er nu wat minder vatbaatr voor zijn.
     
  8. Felice

    Felice VIP lid

    Apr 22, 2009
    7,502
    8,424
    113
    Ja, maar er zouden maar een man of 300 komen. Er stonden er uiteindelijk duizenden, er had gewoon eerder ingegrepen moeten worden.
    Als je ziet dat dat de aanloop groter is dan verwacht, handel dan!!

    Ik had Femke Halsema al niet hoog zitten als burgemeester van Amsterdam, maar dit slaat echt alles :|
     
  9. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    Mar 21, 2012
    23,192
    16,523
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Als er uit die demonstratie geen piek komt dan zou ik zeggen gooi heel Nederland open en we gaan zien wat er gebeurt. Het is niet fraai maar wel een goede testmethode. Ze zeggen niet voor niets meten is weten ;)
     
  10. Anne2019

    Anne2019 Fanatiek lid

    Apr 14, 2019
    1,902
    2,692
    113
    Ja ben erg benieuwd wat er uit al die onderzoeken gaat komen!
     
  11. Whysteria

    Whysteria Niet meer actief

    Maar durf het dan voorál niet de 'griep' te noemen. Die bestaat namelijk niet meer... ;)
     
    GossipGirlxoxo and Anouk2005 like this.
  12. amdaa

    amdaa VIP lid

    Mar 28, 2015
    9,670
    11,009
    113
    Ze durfde gewoon niet in te grijpen bij een demonstratie tegen politiegeweld, en ze hadden zo'n opkomst totaal niet verwacht.
    Ik zat net echt net met mijn mond op mijn knieën te kijken naar Op1.

    Overigens hoop ik echt dat deze toestand vandaag een 'vuurproef' is voor de besmettelijkheid op dit moment en buiten. Als het allemaal meevalt kunnen ze hieruit lessen trekken voor verdere versoepelingen tijdens de zomer.
     
    Whoopy and Syane like this.
  13. amdaa

    amdaa VIP lid

    Mar 28, 2015
    9,670
    11,009
    113
    Dat zou inderdaad net zo dom klinken als andere virussen "griep" noemen die verder niks te maken hebben met influenza.
    Rotavirus is immers ook actief tijdens de R-maanden, en het is ook een virus. Dus griep? :roflmao:
     
  14. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    Nov 17, 2016
    18,959
    15,002
    113
    Ik vroeg me eerlijk af waar de blusheli bleef. 1 lading is voldoende om met verfrissende blik de opties te herzien. Tis geen 20 seconden maar helpt allicht tegen verspreiding van virusdeeltjes? In elk geval verspreiding van de menigte of het terugbrengen naar de aantallen volgens vergunning. Weet de rest ook dat je die in t natte pak, die een week later nog steeds ruikt naar t IJ, ff moet ontwijken.

    Demonstraties in persoon gewoon geen vergunning voor afgeven nu niet en zodra de r in de maand weer begint, preventief nog niet. Vanaf de herfst liggen er al genoeg uitdagingen met corona en gelijktijdig andere virussen die weer opbloeien.

    Kennelijk kunnen we t nog niet aan. Bedenk maar een alternatief wat wel past binnen de gestelde maatregelen en dat bij deelname aan, je automatisch akkoord gaat met eventuele handhaving en bij verzet daartegen je een dubbele prent krijgt. Indien geldelijk geen optie is dan maar in te vullen door mondmaskers te gaan naaien of schorten...

    * Lampionnentocht in eigen gemeente volgens eigen wandelroute, niet een georganiseerde route.
    * Sponsor een kaars/bloem van eigen bodem (dan kan je t aantal vrijwillgers wat ze plaatst beperkt houden) en zet daarmee t aangewezen gebied vol en betaal de opruimkosten voorafgaand vast.
    * Bedenk een mooi symbool oid of een groepspreuk die geen aanstoot geeft (dus geen hakenkruizen, heil hitl@r bijv) vraag dat aan en zet dit met stoepkrijt op de betreffende locatie. Mooie drone footage van maken, making of, met informatie erin verwerkt wat t doel is van je demonstratie. Veegwagen met een nat combi er overheen en is ook weer weg.

    Ik snap hun logica ook gewoon niet. Ik bedoel demonstreren kan echt wel in lijn met de corona maatregelen, denk gewoon even verder. Je staat voor iets wat jij belangrijk vindt, laat dan t beeld ook je verstandige boodschap zijn en niet ehm...dit. Er is nu aandacht voor Halsema, en voor "die groep" nauwelijks voor de boodschap. Nog veel erger is dat je door dit wangedrag veroorzaakt dat andere demonstraties in persoon dus voorlopig onacceptabel zijn.
     
  15. Wellesnietes

    Wellesnietes Niet meer actief

    Jawel die komt ook gewoon. Die was er dit jaar sowieso al vrij heftig naar het schijnt! Ik heb zelfs dit jaar nog echt zware griep gehad. Nooit geweten dat je zo ziek kon zijn.
     
  16. Whysteria

    Whysteria Niet meer actief

    Want de symptomen van griep en rotavirus komen ook écht wel grotendeels overeen... o_O:roflmao:
     
  17. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    Sep 6, 2013
    20,159
    23,239
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Screenshot_20200602-164158_NOS.jpg
     
  18. Athina

    Athina VIP lid

    Oct 31, 2007
    23,809
    3,339
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    lindajl, bulakgirl, bosi333 and 4 others like this.
  19. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    Mar 21, 2012
    23,192
    16,523
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Over twee weken zullen we het weten. Ik ben benieuwd. Kunnen ze het ieder geval niet op de scholen afschuiven ;)
     
  20. amdaa

    amdaa VIP lid

    Mar 28, 2015
    9,670
    11,009
    113
    Voor de domme vergelijking van virussen die niet eens in relatie staan tot elkaar is het een prima vergelijking.

    Zelfs de longfoto's van bacteriële longontsteking lijken meer op covid longfoto's dan die van influenza.
    Covid in 1 zin noemen met influenza slaat simpelweg nergens op.
     
    NiVa0230 and Trirani like this.

Share This Page