Herkenbaar.. maar de doosjes zijn er ook zo op gemaakt dat die kant het meest aantrekkelijk is om open te maken.. zij willen graag dat je de bijsluiter pakt
Mandjes voor: -broodbeleg koelkast -broodbeleg kast -kruiden -medicijnen -sokken -ondergoed Eén centrale wasmand in de badkamer en bij de wasmachine 4 wasmanden lichte was / donkere was / licht 60 / donker 60. Ik strijk/vouw de was op volgorde van de kamer zodat het per kamer uit de wasmand kan. Hang t-shirt/blouses en jurken op hangers. Water van de droger gebruik ik voor het strijken. Beddengoed wassen een elastiekje om de uiteinden zodat er geen was in komt.
Okay was kwestie: De 60 graden was zet ik op ons bed. Achter mij staat de kast ,2 lades schuif ik open. Van mij en mn mans onderbroeken. Ik sta bij mn voeteneind. En mik alles met een zwaai op zn plek. Zijn onderbroeken met een rechtse zwaai in de lade, de mijne linksom. Handdoeken vouw ik en op een stapel. Dochters onderbroeken gooi ik naar de deur zodat ik ze kan verzamelen en meenemen naar haar kamer. Stapel voor beneden op 1 hoop. En alle sokken gaan in een andere mand. Om zo af en toe een volle mand onder de neus van mijn man te parkeren. Mijn hemel wat heb ik een hekel aan die sokken kwartet.. Badderen: mn dochters gaan samen in bad. Ik neem een enorme handdoek. Eerst de ene droogmaken , daarna de ander gewoon met dezelfde handdoek. Die is groot genoeg en helemaal niet zo nat na 1 kind. Huppakee. Mn eigen handdoek hang ik op een bepaalde plek en gebruik ik ook nog een keer
Ik heb bv een aparte handdoek, een kleinere die ik gebruik om mijn gezicht mee af te drogen in de ochtend. En die k later gebruik om om mn natte haar te doen,als ik die gewassen heb. Ik was mn haar maar 1 a 2x in de week. Ga toch zeker niet elke dag daarvoor een schone handdoek pakken,als k er alleen mn gezicht ermee heb drooggedept na het douchen. Voor de rest van mijn lichaam gebruik ik een grote handdoek, welke k 3 dagen gebruik
Als ik het doosje open maak en eerst de bijsluiter tegenkom (vaker wel dan niet) gooi ik die gelijk weg. Enkel als het om medicatie gaat die ik nog niet gehad heb lees ik de bijsluiter en die gaat daarna ook weer weg.
Wij hebben alleen maar dezelfde sokken, geen moeilijk gedoe met setjes zoeken. Ik heb zwarte van de action Mn man heeft zwarte van de hema
Ik heb sowieso niet genoeg plek om allemaal verschillende handdoeken op te hangen. Maar ik vind 1 handdoek per douche beurt die ik van boven naar onderen gebruik met afdrogen en daarna in de was gooi ook gewoon lekker overzichtelijk
Wat voor mandje gebruik je voor het broodbeleg in de koelkast? Dat lijkt me heel handig. En veel van je andere tips ga ik ook gebruiken. Heb in mijn to do list nu een lijstje mandjes voor de action.
Dat dan weer niet. Maar met medicatie die je zelf gebruikt doe je dat dan ook zo? Ik heb voor bepaalde medicatie dat ze het exact aantal tabletten in een doosje doen, bv als de dokter er 14 voorschrijft en ze komen in strips van 10 dan heb ik 1 strip en dan 4 tabletten van een andere strip geknipt. Daar zit dan geen bijsluiter bij. Bij mijn man zijn tante, die heeft veel medicatie, hebben we een mapje met 1 bijsluiter van elk medicijn dat ze neemt. Gewoon omdat het te veel is om allemaal te onthouden en dan nog medicatie eigen gezin. Elke keer een samenstelling veranderd gaat de nieuwe bijsluiter in het mapje en de oude eruit.
Hier juist over gestapt op iedereen andere sokken. Hadden allemaal dezelfde zwarte en witte enkelsokjes van de action. En na het wassen moest ik telkens maten lezen om ze goed te sorteren. Ik zoon en man hebben alle 3 1 maat achter elkaar dus op het oog was dat niet handig.
https://www.amazon.co.uk/Rosti-Mepal-Modula-Storage-Box/dp/B000MWTI0O/ref=sr_1_1?dchild=1&keywords=meat+organiser+fridge&qid=1591913852&sr=8-1 Ik heb zoiets in de koelkast voor vleesbeleg en kaas. Degene die ik heb ik ooit bij blokker gekocht denk ik en die waren een stuk goedkoper. Link ging maar om het idee.
Ook slim van het mapje. Ik kom hier toch op ideeën. Ik bewaar de bijsluiter altijd alleen van het laatste doosje. Just in case.