Kan de uitslag zijn omgewisseld? Ja dat kan wel. Bij t priklab gaven ze aan dat t wel eens voorkomt dat de huisarts het verkeerde formulier gaf en dat ook de prikmedewerker niet goed had opgelet bij controle naam en naam op formulier. Dat mw de Vries en mw De Haan beide moesten bloedprikken en ze t verkeerde formulier afgaven: dat mw de Vries werd gebeld met geteste bloed van Mw de Haan. Maar... de kans dat dat gebeurt én toevallig ook voor chlamydia getest wordt is wel piepklein.
Misschien is dat weer veranderd? Ik dacht me dat namelijk te herinneren van mijn eerste zwangerschap, maar kan het me niet meer herinneren van mijn 2e (zoon is van 2008 en dochter van 2015), en als ik nu zoek, dan lijkt chlamydia dus niet standaard te zijn.
Bij mij 2 verschillende woonplaatsen en verloskundige praktijken, dus dat kan ook nog de bepalende factor zijn.
Ik werd tijdens mijn eerste zwangerschap op hiv/aids getest. Ik kwam daar pas achter toen alle uitslagen negatief waren. Ik schrok me rot toen de Gyn zei ‘ nou je hebt geen hiv of aids.’ Oké fijn dat mij vertelt is dat ik daar op getest werd?!
Als je bloed laat prikken vraag je toch waar je op getest gaat worden? Testen op aids lijkt me overigens onwaarschijnlijk. Dat kun je niet hebben zonder het te weten.
Haha, ik weet nog wel dat ik met mijn oren zat te klapperen dat mijn bloed daarop getest zou worden, de verloskundige zei nog: “ja, is standaard hoor”, ik denk dat ze zag dat ik me afvroeg of dat speciaal voor mij was. grapje natuurlijk, dat vroeg ik me niet af, maar ik was wel verbaasd, maar achteraf ergens ook wel logisch, want is natuurlijk wel een risico voor het kindje, maar ook voor de verloskundige als iemand wel positief test.
Ah wilde al reageren dat ik wel was getest op soa's maar dat verklaard. Gewoon niet allemaal dus. @TS: allicht gekke gedachte, maar niet medisch onderlegt in die zin. Mogelijkheid dat je dit oploopt wanneer een eendenbek niet goed is schoongemaakt? Ik had ook mn allereerste blaasontsteking ever "toevallig" na een uitstrijkje voor baarmoederhalskanker. Gelukkig bleef t bij eenmalig maar blij was ik er niet mee. Vandaar dat die optie ineens in me opkomt, misschien kan t met chlamydia ook? Overigens als zij het heeft, moet hij dan ook niet getest worden. Anders blijf je heen en weer besmetten. En wat ik lees kan t ook met zoenen dus bedpartner is allicht de meest logische maar hoeft kennelijk ook niet zo te wezen. Zou me voor nu in elk geval nog niet te hard vastpinnen aan de gedachte dat mn man vreemd gegaan zou zijn. Knap lullig als t toch een eendenbek blijkt te zijn geweest. Overigens buiten de deur eten wordt hier niet gewaardeerd en ik heb een goeie man, bedoel zelfs al zou hij dat flikken dan scoort ie toch nog altijd beter dan mn ex'en. In t theoretische geval dat denk ik dat het gevolg afhankelijk is van wat er boven tafel komt, wie dat gesprek begint, waarom, met wie en hoe we hier om mee gaan naar de toekomst. (voor dat laatste zal enige afkoeling best noodzakelijk wezen dat sluit ik niet uit). 25 jaar relatie is nogal wat. Alhoewel ik ook collega's had bij wie dat de druppel was, ook dat kan ik snappen. Maar dan stond de weegschaal al aardig kritiek.
Ze zal het geen 25 jaar al hebben. Als je te lang met chlamydia blijft lopen, heb je echt een hele grote kans dat je onvruchtbaar wordt,of problemen hebt met zwanger worden. Dit is mij iig verteld toen ik positief testte,toen ik een jaar of 18 was. En volgens mij is dit ook de reden dat mijn oom en tante geen kinderen hebben
Ok, dit klinkt misschien vreemd maar hebben ze een papegaai of iemand in de directe omgeving die een papegaai heeft?
Chlamydia bij de mens Chlamydia Psittaci is de verwekker die bij vogels en zoogdieren voorkomt. De mens kan besmet raken via de vogels maar ook via zoogdieren zoals koeien, schapen, katten enz.. Chlamydia Trachomatis en Chlamydia pneumoniae komen niet bij vogels voor, maar wel als ziekteverwekkers bij de mens. Chlamydia Trachomatis kan bij de mens een oogziekte veroorzaken en is verder een van de meest voorkomende seksueel overdraagbare aandoeningen (SOA). Chlamydia Pneumoniae kan bij de mens longontsteking veroorzaken. Bij alle drie de Chlamydiabesmettingen wordt wel gesproken van Chlamydiosis. Bij het onderzoek in het ziekenhuis bij een verdenking van een Chlamydia besmetting bij de mens, wordt een test gebruikt die geen onderscheid maakt tussen de verschillende Chlamydia’s.
Och jeetje wat ontzettend schrikken! Ik zal namelijk nooit meer de dag vergeten dat ik online las dat ik positief had getest op chlamydia.. Hoe dan? Mijn man zat naast me en ik zat me te huilen.. Toen ik het vertelde was hij net zo geschrokt als ik.. want ook wij zijn elkaars eerste bedpartners. Ik heb primair vaginisme en ook verder nooit meer gedaan dan zoenen met een jongen. Ook mijn man heb ik altijd 100% vertrouwd, ik zou niet eens weten wanneer hij dan vreemd zou kunnen zijn gegaan. Ook hij heeft nog nooit meer dan zoenen gedaan met meisjes voor mij. De kans dat je het op een andere manier krijgt dan seks, is klein maar goed ik ben vaak een “bijzonder” geval dus ja. Via een bloedtest, kunnen ze alleen weten dat je ooit chlamydia hebt gehad ze kunnen dan nooit zeggen wanneer dit kan alleen met een uitstrijkje. Chlamydia kan schadelijk zijn voor de eierstokken, maar wat ik gehoord heb is dit vooral als je opnieuw en opnieuw chlamydia krijgt. Mijn man heeft ook getest, die was negatief. Ik had geen actieve chlamydia waarschijnlijk. Ziekenhuis deed er trouwens super luchtig over.. dat verbaasd me ergens nog steeds omdat je toch bang bent dat de ander is vreemd gegaan.. Dat terwijl je komt voor een kinderwens is dan best wel een big deal.. We hebben allebei 1 antibiotica gehad ook al was het negatief bij de actieve vorm maar zijn dus nu echt schoon. Ik vertrouw mijn man nog steeds, hij mij ook en geen idee hoe wij het dan hebben opgelopen. Misschien wel inderdaad via een van de bijzondere gevallen of toch vals positief. Ik ben blij dat ik het nu niet meer heb, maar moet toegeven het blijft soms wel de kop opduiken. Ben ik te naïef om te geloven dat mijn man niet is vreemd gegaan etc.. Hopelijk zakt dat steeds meer weg! Ik hoop dat ze eruit komen samen! Vooral er over blijven praten lijkt me heel belangrijk en ook moet ze haar gevoel vertrouwen. Je wordt misschien achterdochtig en wantrouwig want hoe kan het anders? Maar toch komt de waarheid dan ooit wel naar boven en ik kan me gewoon niet voorstellen dat een man dan echt zou blijven ontkennen. Die zullen er vast tussen zitten, maar mag hopen na 25 jaar huwelijk dat hij dat dan wel zou toegeven. Wens haar veel sterkte namens mij!
@Vero0504 een blaasontsteking kun je niet krijgen door het gebruik van een vieze eendenbek. Een blaasontsteking wordt veroorzaakt door een bacterie. Deze is niet besmettelijk. Een eendenbek gaat je urineleider niet in. Een eendenbek word huishoudelijk schoongemaakt, gedesinfecteerd en gesteriliseerd. Ook als het met de Franse slag gebeurt nekt een sterilisator de bacteriën wel.