Wat is jouw meest lekkere koekje, die je niet/moeilijk kan weerstaan? Als ik op de markt ben kan ik een verse, halfwarme Goudse stoopwafel niet weerstaan. In de supermarkt neem ik geregeld reuze mergpijpen mee, daar zijn de kids ook dol op - ze krijgen overigens een halve!
Oh, heb je even? Roze koeken, kan ik blij-ven eten. Verse boterkoek (met zo'n krokant randje) Bastogne Mergpijpen Zeeuwse bolus Kletsmajoors Chocolade biscuitjes Custard cakejes Dat zijn echt mijn favorieten! En ik heb nu niks in huis
Mergpijpen van van der Linde. Voor de rest ben ik niet super gek op koek. Af en toe een verse warme gevulde koek, een glace koek van de bakker (die heeft spijs onder het fondant) of een vers stukje boterkoek. Maar droge koekjes hou ik helemaal niet van.
Die vind ik alleen lekker met een flinke dot slagroom erop. Tenminste die uit de supermarkt. De variant die de bakker hier maakt vind ik wel heel lekker maar die lijkt niet op die verpakte roze koeken. Die heeft fondant bovenop, dan een laag spijs, en de bodem is geen cake maar die bodem waar je ook aardbeien gebakjes van hebt.
Macarons! Boterkoek Chocolate chip cookies Roomboterkoekjes Oreo's Eigenlijk alle koek. Alleen punseli's (echt, whyyyy) vind ik niet lekker, en roze koeken vind ik ook veel te zoet.
Deze! En dan eet ik eerst die chocoladerandjes er af en daarna de rest van het koekje call me crazy....