Uitgerekend 16 - 31 augustus 2020!! Deel 2!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Rosy90, Apr 16, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Amy1989

    Amy1989 Fanatiek lid

    Mar 5, 2019
    2,175
    2,045
    113
    Female
    Nee, helemaal niet raar! Ik heb vanaf het begin al zin in de bevalling:roflmao: Tuurlijk doet het pijn, maar het is ook zo mooi!!
     
    toch3 likes this.
  2. PieterKonijn

    PieterKonijn Fanatiek lid

    Mar 24, 2019
    1,387
    1,578
    113
    Female
    @toch3 Het wordt mijn eerste en ik heb er ook best zin in. Waarschijnlijk scheelt het wel dat ik niet weet wat me te wachten staat. Ben ook bezig met een cursus hypnobirthing, dat geeft ook vertrouwen.

    Lijkt me zo leuk om haar eindelijk te kunnen vasthouden!
     
  3. duitshollandsmeisje

    Sep 18, 2018
    5,597
    7,396
    113
    Female
    Kokkin
    Duitsland
    Zo, ik ben ook weer terug in Duitsland na een heerlijke week Nederland!! Wat was het fijn om mijn ouders weer te zien en mijn beste vrienden <3
    Die had ik echt niet nog langer kunnen missen hoor.... al gewoon half jaar geleden dat ik iedereen heb gezien door corona..
    Mijn vader en moeder hebben beiden de baby gevoeld en mijn vader ook het hartje kunnen horen via mijn doppler. Zo leuk!

    Verrast met een babyshower woensdag, maar dat had ik al verteld geloof ik? We hebben daarstraks 4x gelopen om de auto helemaal leeg te maken.. ongelofelijk.. zo dankbaar :)
    Donderdag wezen shoppen maar voor de baby had ik dus bijna niks meer nodig, zo relaxed. Dus minder dan 100 euro uitgegeven na een hele dag! Helemaal top.
    Vrijdag een fotoshoot gehad waar prachtige foto's uit zijn gekomen. Zaterdag 30ste verjaardag van beste vriendin. Zondag overdag bij mijn vader geweest en savonds nog bij een vriendin haar nieuwe koophuis bewonderd. Gisteren nog heerlijk bij mijn moeder in de tuin in haar badje gezeten! Eindelijk mijn zwangerschapstankini aan kunnen doen en hij stond zo mooi hihi!
    In de avond op de terugweg nog langs een ex collega geweest die 2 weken geleden vader is geworden. Mocht haar zelfs eventjes vasthouden <3 zo bijzonder en leuk en ZO klein!!
    Nog een paar weken, dan hebben wij zelf zo'n prachtig kleintje.. omg.. kan me er nog niets bij voorstellen.

    Bed ligt nu HELEMAAL vol kadoos.. haha. Dat uitzoeken word nog wat.. gelukkig heb ik nog even tijd.

    Straks weer naar de geboortevoorbereidingscursus.. geen zin in maar ja, het is maar 2,5 uur, dan ben ik er weer een week vanaf hihi.. na vandaag nog maar 3x.

    Morgenochtend bij de wax salon een brazilian wax laten doen, als het lukt in juli nog een keer zodat ik min of meer haarloos de bevalling in ga xD mijn vriend moet mijn benen maar scheren want dat lukt nu al niet meer.

    Heb vreselijk last van gezwollen onderbenen, enkels en voeten... gisteren was ik echt een beetje huiverig dat mijn huid zou kunnen scheuren.. maar dat kan denk ik niet zomaar. Maar was ZO vreselijk gespannen.. deed zo'n zeer. Gelukkig gaat het vandaag wel! Zit nu heerlijk op ons balkon met de beentjes omhoog!

    Qua kleding ben ik blij dat ik 50 en 56 alles zelf (tweedehands en klein beetje nieuw) gekocht heb, aan vrienden/familie heb ik 62 en groter gevraagd EN gekregen! Superhandig! Mocht ik wat tekort komen is het zo bijgekocht of gewassen. Heb langarm, korte arm, vanalles eigenlijk.. denk dat dat allemaal wel goed komt.
    Het enige dat ik nog nodig heb is een aankleedkussen+hoezen. :)

    Qua kraamvisite.. als mijn Nederlandse familie komt mogen die zeker weten onze kleine vasthouden, en al helemaal mijn ouders en beste vrienden.. zolang niemand symptomen heeft ben ik niet zo spastisch daarin.. zolang de handen gewassen zijn en er geen vingertjes in haar mondje worden gedaan of kusjes op haar gezicht is het prima. En Duitse familie natuurlijk ook opa en oma en schoonzus. Neefjes en nichtjes alleen na handen wassen en geen kusjes geven, want dat vind ik een akelig idee. Vooral omdat die vrij regelmatig herpes hebben hoeft dat van mij niet.

    Ze beweegt wel echt ENORM veel, soms beetje te veel voor mijn gevoel hahaha want dan word ik er gewoon misselijk van. xD Maar goed, zolang ze lekker beweegt is het goed he!
     
    Baby1992C, Artemis89, Cikaa and 6 others like this.
  4. MevrouwH

    MevrouwH Fanatiek lid

    Mar 5, 2016
    1,060
    993
    113
    mijn buurvrouw is anderhalve week geleden bevallen en de regel is dat er maar 1 vast persoon overdag mag komen als de kraamverzorgster er is. Savonds is het je eigen verantwoording wie je uitnodigd. Maar overdag dus samen met de kraam steeds dezelfde persoon. Maar goed we moeten nog even dus tegen die tijd kan het versoepeld zijn.

    mijn buren hebben de baby ook nog door niemand vast laten houden. Misschien ondertussen wel de ouders maar dat was in het begin nog niet zo.
     
    PieterKonijn likes this.
  5. Rooz86

    Rooz86 Bekend lid

    Sep 12, 2018
    532
    866
    93
    Female
    Fijn al die goede controles en echos!

    Mooi omschreven @toch3, geeft me wat meer vertrouwen, voor mij is het de eerste keer :)
     
  6. toch3

    toch3 VIP lid

    Dec 28, 2013
    18,378
    17,304
    113
    Zal niet overal en altijd zo zijn he ;) maar de magie van ontmoeten etc kan ik me beter herinneren dan de vreselijke rugweeën bij de laatste ;) als het goed begonnen is kom ik ook echt in mn eigen wereld. Bij de laatste 2 bevallingen lang gedoucht, alleen, met af en toe man of vk ofzo die even kwam checken. Tijdens het douchen kon ik ook denken bij de weeën "goed zo kleintje, duw maar, weer een stukje dichter bij elkaar. We kunnen dit" etc. Wel in mn hoofd maar gewoon een hele conversatie tegen de baby :D En dan als ik merkte dat dat niet meer lukte kwam ik weer in de kamer en bleek ik 8/9 cm te hebben. Bij E was dat zo'n 10 minuten tot ze op mn buik lag. Bij J duurde dat wel stuk langer omdat hij als sterrenkijker lag maar toen de gyn hem draaide was het 1x persen ;)
    Deze keer schrijf ik dat dus wel in het bevalplan, zo min mogelijk op bed en de mogelijkheid om lang te douchen :thumup:
     
    Amy1989 and Claudia88 like this.
  7. Amy1989

    Amy1989 Fanatiek lid

    Mar 5, 2019
    2,175
    2,045
    113
    Female
    Nou inderdaad, de pijn vergeet je gelukkig een beetje! Ik vond lang douchen ook zo fijn. De ontsluiting ging toen ook wat sneller. Een bad lijkt me ook heerlijk! Op mijn rug in bed liggen vond ik echt niet fijn. En toch ben ik wel zo uiteindelijk bevallen.. Ging niet helemaal soepel. Dus denk dat ik dat nu anders wil doen, zodat de zwaartekracht ook een beetje zijn werk doet :p
     
  8. Amy1989

    Amy1989 Fanatiek lid

    Mar 5, 2019
    2,175
    2,045
    113
    Female
    @duitshollandsmeisje Dat klinkt echt als een heerlijk gezellige week! Wat leuk dat je zo verwend bent met cadeautjes :)
     
    duitshollandsmeisje likes this.
  9. SjH

    SjH Fanatiek lid

    Oct 21, 2018
    1,700
    2,180
    113
    Female
    *31 weken* :):):)
     
  10. duitshollandsmeisje

    Sep 18, 2018
    5,597
    7,396
    113
    Female
    Kokkin
    Duitsland
    Goedemorgen dames :) om 10:00 heb ik weer eens een wax afspraak haha. 2,5 jaar lang maandelijks gedaan tot ik vorig jaar ineens geen zin meer had, maar nu zie ik niks meer down under:roflmao: ben benieuwd hoe dat is met dikke buik. Hoop niet pijnlijker dan normaal.
    Hoop dat ik over 4-5 weken nog een keer kan zodat ik een beetje verzorgd de bevalling in ga hihi
     
  11. 2009lisanne

    2009lisanne Fanatiek lid

    Feb 19, 2010
    1,437
    1,465
    113
    Female
    twente
    33 weken dansje. Het wordt steeds spannender
     
  12. Rosy90

    Rosy90 VIP lid

    Jul 29, 2014
    9,546
    6,410
    113
    Female
    Ooh en ik ben zo bang zit er ineens een kikker in de keuken:eek: en ik ben bang voor kikkers, heb er een bak over gedaan hij sprong alle kanten op:eek: lekker wakker geworden vanmorgen maar niet heus:$ vandaag is dochter altijd vrij dus was een grote verrassing toen ik beneden kwam. Gelukkig komt mijn moeder straks kan die hem hopelijk buiten zetten:o:
     
  13. Snies

    Snies Fanatiek lid

    Dec 22, 2015
    2,132
    3,214
    113

    :roflmao::roflmao:
    Zoiets gebeurt natuurlijk altijd wanneer je alleen bent. Haha.

    Hier sinds lange tijd weer een dag dat ik zonder hulp van manlief het moet doen.
    Heb nu al last van de warmte.. o_O
    Gelukkig besloot mijn zoontje uit te slapen vandaag, en vanmiddag gaat hij naar de opvang.
    Maar deze temperaturen trek ik nu zo slecht. Laat het maar gauw augustus zijn met de babies buiten de buik. :D
     
    Rosy90 likes this.
  14. Amy1989

    Amy1989 Fanatiek lid

    Mar 5, 2019
    2,175
    2,045
    113
    Female
    Hahaha ohjee!:roflmao: gelukkig komt je moeder zo :p
     
    Rosy90 likes this.
  15. Rosy90

    Rosy90 VIP lid

    Jul 29, 2014
    9,546
    6,410
    113
    Female
    Haha ja echt vreselijk Altijd als ik alleen ben, ook weleens zo’n huge spin gehad. En die kinderen er maar om heen dansen :roflmao: ik had al een appje gestuurd en mijn vader komt ook mee :roflmao: denk dat mijn moeder ook bang is haha

    oei dat lijkt me inderdaad pittig! Twee baby’s in je buik lijkt me ook echt heel zwaar worden nu. Gelukkig gaat je zoontje vanmiddag naar de opvang.
    Maar idd deze hitte is vreselijk ik kan er normaal ook niet tegen en nu al helemaal niet:$
     
    Snies likes this.
  16. Amy1989

    Amy1989 Fanatiek lid

    Mar 5, 2019
    2,175
    2,045
    113
    Female
    Sterkte met de hitte allemaal, dames! Lekker rustig aandoen, benen omhoog, veel water drinken en veel ijsjes eten :)

    Ik stap zo op de fiets naar een meertje hier in de buurt :)
     
  17. toch3

    toch3 VIP lid

    Dec 28, 2013
    18,378
    17,304
    113
    Ik vind het heerlijk dit weer, je moet alleen niet teveel willen ;)
     
  18. MevrouwH

    MevrouwH Fanatiek lid

    Mar 5, 2016
    1,060
    993
    113
    Ik durf dat nog steeds niet he hahaha. Heb het ooit zelf gedaan en vond hem geen pretje. Ben niet kleinzerig maar toch. Misschien toch maar eens proberen :D
     
    duitshollandsmeisje likes this.
  19. 2009lisanne

    2009lisanne Fanatiek lid

    Feb 19, 2010
    1,437
    1,465
    113
    Female
    twente
    Die hitte ppfff.
    Ooit een zonnesteek opgelopen, waardoor ik nu erg slecht tegen de zon en warmte kan.
    Nu met de zwangerschap helemaal, krijg hartkloppingen van de warmte.
    Hier dus ook weinig doen.
     
    Ninaatjuh likes this.
  20. duitshollandsmeisje

    Sep 18, 2018
    5,597
    7,396
    113
    Female
    Kokkin
    Duitsland
    Zelf doen is ook echt gewoon geen aanrader:roflmao:. die vrouwen voelen jouw pijn niet dus trekken in een keer die was eraf:thumup:
     

Share This Page