Studie via loi

Discussie in 'De lounge' gestart door Vaasje, 25 jun 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Vaasje

    Vaasje Niet meer actief

    Is er iemand die via het loi een thuis studie heeft gevolgd?

    Ik zit al heel lang te twijfelen of ik een studie ga doen en zou dit in eerste instantie via mijn werkgever doen maar omdat ik nu ivm zwangerschap al een tijd ziek thuis zit is het niet zeker of mijn contract verlengd gaat worden of niet en neig ik erg om te starten bij het loi.

    Voor de geen die dit gedaan heeft, is het te doen? Hebben jullie voor klassikaal of thuis gekozen? Of hebben jullie advies voor een andere onderwijsinstelling?
     
  2. DisneyMama

    DisneyMama Bekend lid

    7 nov 2013
    819
    435
    63
    Mijn man heeft een hbo programma gevolgd bij de loi, hij is over 3 weken klaar. Hij heeft dit naast zijn werk thuis gedaan en is eigenlijk heel tevreden. In zijn geval erg duidelijk opgeknipt in lesblokken met daarna een online toets. En als laatste moet hij een scriptie schrijven waar alle informatie in samenkomt.
    Heb met hem meegekeken en het ziet er duidelijk en gestructureerd uit.

    Zelf volg ik een opleiding bij de open universiteit, ook volledig digitaal en thuis, en dat is eigenlijk hetzelfde verhaal.

    Succes met wat je wilt gaan doen!
     
    Vaasje vindt dit leuk.
  3. DeeLighT

    DeeLighT VIP lid

    9 jan 2007
    8.722
    628
    113
    Ik doe een thuisstudie. Bevalt me prima. Wat wil je precies weten? Voel je vrij een PB te sturen.
     
    Vaasje vindt dit leuk.
  4. Monique1985

    Monique1985 Fanatiek lid

    7 okt 2013
    1.472
    113
    63
    Almere
    Ik ga er ook mee beginnen ..
    wel
    Klassikaal 1x per 3 weken is dat dacht ik ..
    ben zeer benieuwd
    Vooral met stage enzo
     

Deel Deze Pagina