Welke is het fijnst?

Discussion in 'Gezondheid algemeen' started by Cupcake10, Jul 10, 2020.

Tags:
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Cupcake10

    Cupcake10 Actief lid

    Mar 20, 2013
    341
    18
    18
    Female
    Overijssel
    Hoi hoi, ben me aan 't oriënteren op uitwasbare mondkapjes voor het OV. Welke vind jij het fijnst? Welke sluit het beste aan en ga je dan voor 1 met optie tot extra filter of niet?

    Ik denk dan aan keuze tussen 2 verschillende. De rechthoek met vouwen of de andere met rondere vorm zonder vouwen. Zie foto's voor voorbeeld.

    Bedankt alvast voor jullie reactie!
     

    Attached Files:

  2. Nellie4

    Nellie4 Fanatiek lid

    Jan 25, 2017
    4,887
    7,953
    113
    Zeker de tweede met ronde vorm, die houdt je ogen vrij, in die ander ga je steeds die rand zien onder je ogen.
     
  3. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    Dec 13, 2019
    13,185
    14,959
    113
    Female
    Idd die ronde vorm. Mijn moeder heeft ze genaaid. Zij heeft er ook een stukje metaal in voor op de neus. Dat duw je in de vorm van je neus.
     
  4. Butchke

    Butchke Niet meer actief

    Wij hebben allebei, ik en de kinderen vinden die met vouwen fijner, ademt beter en minder warm. Man vindt die andere fijner.
    Zeer persoonlijk dus.
     
  5. Cupcake10

    Cupcake10 Actief lid

    Mar 20, 2013
    341
    18
    18
    Female
    Overijssel
    Aah oké, klinkt allemaal,vrij logisch idd bedankt voor de reacties! Nog mensen die juist voorkeur hebben voor de rechthoekige met vouwen?
     
  6. Butchke

    Butchke Niet meer actief

    Is het een optie om beiden te kopen/maken? Je merkt pas echt verschil als je ze een tijdje draagt.
     

Share This Page