Intocht Sint Dordrecht gaat niet door...

Discussion in 'Gezondheid algemeen' started by giebel, Jul 23, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    Nov 17, 2016
    18,960
    15,002
    113
    oh ja duidelijk dat alle papa's, mama's en andere volwassenen (die er de lol wel van inzien) online hun pieten diploma moeten gaan halen via online cursus op de pietenschool, indien ze deze eerder nog niet gehaald hebben.

    Al of niet met een bootcamp op de schoolterreinen waar ze op gepaste afstand over de schoolbanken moeten lopen etc. om zo hun pietenbrevet te kunnen behalen. (aangemoedigd door een lading kinderen die geen afstand van elkaar moeten houden). Indien geslaagd dan krijgen ze de instructie van sinterklaas. Mensen die eerder al geslaagd zijn voor hun pietendiploma (geen tijd of fysiek niet in staat om deel te nemen) staan uiteraard al in het grote boek. Die krijgen de instructies "vanzelf".

    Stuur voornaam van kind, korte beschrijving passend tussen de zinnen x en y en de gewenste cadeautjes in op een website en je emailadres en krijg een email in sinterklaas layout terug waarin die velden gevuld zijn met pieten instructie. Sinterklaas heeft gesproken...moet vast wel verkoopbaar zijn bij kinderen toch?

    Bij genoeg aanmeldingen van mensen die t wat lijkt (dan bedoel ik specifiek voor e-mails te krijgen buiten de zoekmachines bij voorkeur) kunnen we vast wel iets uit de grond stampen al is t misschien maar als backup plan.
     
    tupp, amdaa and GossipGirlxoxo like this.
  2. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    Oct 6, 2015
    16,382
    12,678
    113
    Jammer, maar we verzinnen er wel wat op. Hele verhalen eromheen vind ik zelf nooit zo leuk, het moet gewoon dichtbij het verhaal blijven en hoeft ook allemaal niet zo spannend.
     
    GossipGirlxoxo likes this.
  3. Fantykoekie

    Fantykoekie Fanatiek lid

    Jul 18, 2018
    2,961
    3,844
    113
    Female
    Wij kijken gewoon zoals elk jaar naar dag sinterklaas en ook niet dagelijks. Zoon vind de optochten op tv niks want die praten zoveel en zo lang en,.... Hij is snel afgeleid. Dus voor ons is het gemakkelijk maar ik begrijp dat duizenden kinderen echt ernaar uitkijken.
    Hopelijk vinden ze iets anders leuks zodat de kinderen toch een geweldige sinterklaastijd hebben.
     
  4. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Wat super leuk verzonnen zeg!! Ik ben helemaal voor.
     
    Vero0504 likes this.
  5. smax

    smax Fanatiek lid

    Feb 15, 2018
    1,955
    1,042
    113
    Female
    Ik had pas al tegen mijn kinderen gezegd dat Sinterklaas dit jaar misschien wel niet komt vanwege corona.

    Maar dat ik een ideetje had. Als ik nu eens de cadeautjes koop dit jaar ipv Sinterklaas. Dan kunnen we toch pakjesavond vieren.

    Dat vonden ze toch maar een raar voorstel :)
     
  6. Koekie1

    Koekie1 VIP lid

    Jul 31, 2013
    5,678
    2,001
    113
    Female
    Mijn dochter zei gisteren dat sinterklaas maar in spanje moest blijven gezien zijn leeftijd.
    Wel moet hij jonge hulpsinterklazen sturen die dan zijn werk kunnen doen.
    Vond het wel een goed voorstel :thumup:
     
  7. tupp

    tupp VIP lid

    Jun 13, 2009
    22,785
    18,949
    113
    Female
    lerares basisonderwijs
    Fantastisch plan!
     
    Vero0504 likes this.
  8. lidu1

    lidu1 Fanatiek lid

    May 28, 2018
    1,623
    1,757
    113
    Female
    Die zou goed in mijn rijtje passen :cool:
     

Share This Page