Ik zit hem ook maar steeds donkerder te kijken. Gelukkig heb ik er een paar gehaald. Over 2 dagen dan nog maar eens als het niet door komt. Ik hoop het zo..
Ja, ik dus ook. Het was er ook al binnen af- leestijd. Alleen kreeg ik hem niet goed op de foto. Nu wordt hij steeds wat duidelijker, en is hij zichtbaar op de foto. Maar het is al wel meer dan 10 minuten geleden. En officieus telt het dan niet he
Ik zie het ook hoor! Deze testen zijn niet de makkelijkste hoor ik vaak. Voorzichtig gefeliciteerd met je zwangerschap
Ik dacht al iets te zien bij de eerste foto.. Dus zou even blijven doortesten, morgen, heb je er nog meer gehaald? Spannend, duim voor een oploop. Ik testte met dezelfde en ik had ook geen hele duidelijke streep terwijl ik wel overtijd was al.
Ik lijk ook wat te zien, spannend! Heb je ook andere testen gehaald? kv 2v5? Predictor? Hopelijk over paar dagen knal positief
Nee nog niet... Nu durf ik echt niet meer!! Ik ben bang dat ik vandaag zeker geen uitsluitsel meer zal krijgen haha. 2 dagen wachten. Als het dan nog niet is door gebroken zal de test ook veel duidelijker moeten zijn. Als er dan nog zon pietepeuterig streepje (of niks meer) staat dan denk ik dat mijn cyclus in de "zomerstand" is gegaan ofzo. Mañana mañana.